Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

Marného okénko 01.05.2020. V květnu očekávejte velký tobogán. To bude jízda, jakou jste ještě nezažili

…..moc děkujeme všem čtenářům tadesca, za mnohá poděkování. Nemůžeme každému odpovídat jednotlivě, proto dnes pro všechy čtenáře hromadně. Jménem celého týmu tadesca děkuji právě Vám všem za čtení našich stránek a za velice slušné diskuze. Moc si Vás za to vážíme. Potvrdili jste, že se zde skutečně sešly vysoce konstruktivní bytosti….

00:05

…..bytosti, které svými radami mají jeden druhému vzájemně pomáhat. Za tímto účelem jsme také blog kdysi založili. Právě v okénku „Zdraví“ najdete nejvíce pomocných rad na to nejcennější…..

Nyní se zase vydáme do světa a podíváme se co se kde odehrává. Měsíc květen a následně červen rozhodne o mnohém na planetě Zemi pro budoucnost našich dětí…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

1) Tunely po celém světě

Několik týdnů probíhá v USA, Evropě, Číně a na všech ostatních kontinentech eliminace těchto zařízení pod taktovkou Trumpa s jeho vojsky SHAEF. Nejen jeho, ale i armády z východu.

Bylo by dobré si vyslechnout základní data o tajných podzemích tunelech, které měly být navždy lidstvu utajeny.  A také systémem zotročeny. Výpověď člověka, který byl jejich členem a insiderem. Emery Smith byl vojenský pilot, lékař a chirurg. V tichosti po dobu deseti let pracoval uvnitř tajných bezpečnostních služeb, jejichž aktivity vytvářely průnik do nitra Tajných kosmických programů. Tajné podzemní základny najdete zde.

Možná teprve po vyslechnutí krátkého videa pochopíte, proč se nedají tunely, podzemní města a laboratoře, zanechat pro lidstvo. Není v silách jakýchkoliv vojáků veškré podzemní prostory dobýt klasickými zbraněmi. Mimo jiné v podzemí žili i někteří mimozemšťané.

Proto na likvidaci a eliminaci bytostí, které něměly žádný dobrý úmysl s lidstvem, byly nasazeny zbraně nukleární. Většina prostorů je zničena a zamořena. Plány na akci DEFENDER – SHAEF se připravovaly přes 30 let, aby mohly být v dnešní době zdárně dokončeny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) ITÁLIE

Další zajímavá zpráva přichází z Itálie. Právě v Římě nabírá dění na otáčkách. V parlamentu došlo k ostré výměně názorů. Prokurátor u obecného soudu v Římě obdržel od neapolského advokáta Cesare Peluseho žalobu na předsedu vlády Giuseppe Conteho za spáchání velezrady a porušení ústavní zásady při řízení nouzového stavu v Itálii. Byla podána 22.04.2020.

Nouzový stav mohl vyhlásit prezident republiky a nikoliv Giuseppe Conte. Zde chyboval. V několikatýdením domácím vězení obyvatel způsobil nenahraditelné škody celé Itálii.  Článek si můžete přečíst ZDE

Situace je stejná v mnoha zemích EU a pravděpodobně dojde k dalším žalobám i v jiných státech.

3) USA

Americký prezident Donald Trump podepsal Exekutivní příkaz a povolal další záložníky do armády. Z jeho kroku je tedy jasné, že před námi stojí něco velkého.

4) ANGLIE

Šokující výpověď 15ti leté dívky, která přežila zajetí SATANISTŮ a nyní se ze všeho vzpamatovává. Prosím posuďte sami, co se odehrávalo po celé planetě. Zajímavé bude, až vyplují SATANISTICKÉ BESTIE právě v Československu na povrch…..

Podívat se můžete zde, ale jenom pro silné nervy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) DRUHÝ DÍL – PODZEMNÍ ZÁKLADNY

Zde si můžete poslechnout druhý díl odhalení o podzemních základnách. ZDE

5-5) Když „někdo“ řekne ALFA, může to znamenat právě OMEGA

Při veškerých výrocích státníků, je jedno o koho se jedná, je nutné se zamyslet nad řečeným daleko hlouběji a hlavně v souvislostech. Mnohdy vyřčená věta je nepochopitelná, mnozí si myslí, že třeba dotyčná osoba obrátila a jde proti lidstvu, i když doposud šla s lidstvem. Vezměme si například nedávné vyjádření Prezidenta Trumpa pro televizní stanice.

Prohlásil, že nechá lidem píchat pod kůži desinfekční prostředky. Veškeré Mediální Sra*ko Mety (MSM), protože zaměstnávají nemyslící ovce, začaly okamžitě urážet a dělat naprostého blbce z Prezidenta Trumpa. Ale jenom dva dny. Potom jim úder vrátil zpět, když ukázal, že BIG FARMA a veškerý očkovací průmysl je tam právě dává. Skoro nikdo neodhalil jeho tah. Po zveřejnění MSM stáhla ocas a odešla v tichosti z pódia.

V těchto souvislostech se musí člověk podívat na jeho další a další výroky, které uvádí. Vždyď sám řekl, že DEEP STATE porazí jeho vlastní symbolikou (zbraní). Podívejme se na další jeho výrok. Nepamatuji si ho přesně, není to podstatné, ale vyjádřil se v tomto smyslu:

Prezident Trump prohlásil na sezení že:

„Všichni lidé, kteří se zúčastnili vědeckého bádání a následně výroby vakcíny COVID – (čísla si dosaďte sami), jeho financování, jakékoliv účasti a vývoje kdekoliv, třeba i v Číně, poženu k odpovědnosti. Nechám je pozavírat a zabavím jim veškeré majetky a jejich finance, ať jsou kdekoliv.“

MSM psala, že Prezident Trump si dovoluje až přespříliš, a naváží se do Číny. Nikoliv. Velký omyl. Je to právě ten 4 či 5 dimenzionální šach, ve kterém alfa znamená omega.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Trump je obeznámen, že za celou akcí COVID stál hlavně BILL GATES, finančníci ROCKEFELLER, ROTHSCHILD, MORGAN  a další vlastníci BIG FARMA.

Tímto světu skrytě vzkázal, že všem jmenovaným zločincům budou zabaveny veškeré majetky a finance ve prospěch lidstva. Vrátí se tam, odkud je nakradli…..

Asi nyní chápete nepochopitelné vzkazy. Nikoliv jenom Prezidenta Trumpa, ale hlavně také Prezidenta Putina…..

7) V NĚMECKU zakázali Hizballáh

Děje se začínají otáčet do jiného směru. Vítr fouká nyní naopak????? Nebo co se vlastně děje???? Před několika týdny ještě nemožé!!!! Včera byla velká policejní razie po celém Německu. Policisté pozatýkali přes 1.000 lidí. Prohledali mešity, zabavili přes 14 kg heroinu a také zbraně. Sekta Hisboláh má přes 10.000 následovníků.

 8) Německý ministr zdravotnictví Jens Spahn otočil na podpatku

A jak je vidět, tak nejen policisté, ale také politici:

Německý ministr zdravotnictví Jens Spahn ještě před několika dny promlouval k lidu, že povinné očkování je nevyhnutelné a že každý MUSÍ BÝT NAOČKOVÁN. Pokud lidé budou chtít cestovat a vyjít ven, nikoho to nemine. Pár dní nato, včera, se vyjádřil zcela jinak, jako kdyby byl vyměněn. Řekl doslova, no jo, že nevěří, že očkování se bude provádět, že to tak nebude a že je to minulostí…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pravděpodobně dostali příkazy buď od SHAEF nebo přímo jako obsazená země od Prezidenta Trumpa.

Nemějte obavu, bude to následovat i v Československu….

 

tm komentuje

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
264 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře