…..pevně věřím, že jste měli nádherný první májový den. Já byl v lese a opaloval se na sluníčku. Už dnes vypadám, jako kdybych byl měsíc na dovolené v Dominikánské republice. No snad si mně nakonec nespletou s….

00:05

1) Co se na planetě Zemi odehrává????

Veškerá data o průběhu operací na planetě Zemi, kterými Vás datuji několik měsíců, máte perfektně shrnuty v následujícím krátkém videu, na které se můžete podívat. Video délky cca 14 minut má dokonce více detailů. Doporučuji každému film, i když je v ruském jazyce. Kdo nerozumí, prosím zapněte si titulky a hned máte potvrzeny okolnosti, které jsem psal a zdůrazňoval na webu. Je vynikající….. VIDEO ZDE

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

2) Vyjadřování Prezidenta Trumpa

Několikráte opakoval Prezident Trump ve svých prohlášeních, že hovoří obrazně. Je tedy nutné si dávat puzzle dohromady a myslet (považovat) obraty Trumpa jako na hádanky, ve kterých hovoří.

Vzhledem k Vašim dotazům ve včerejší diskuzi je nutné zareagovat a uvědomit si, co bylo Prezidentem řečeno. Tak jak udělal před několika dny z novinářů a farmamafie naprosté blbce, pokračoval dále ve svých hádankových výrocích s úsměvem na tváři i poslední dny:

„Spojené štáty maximálne urýchlia vývoj vakcíny proti koronavírusu.“ Novinárom v Bielom dome to dnes povedal prezident Donald Trump.

„Rýchlosť bude nevídaná, urobíme všetko, čo je v ľudských silách,“ povedal prezident. Za projekt vývoja vakcíny ponesie vraj sám zodpovednosť.

„Čo len človek môže urobiť, bude urobené. Dúfam, že budeme mať vakcínu a pôjde to tak rýchlo, ako to svet ešte nevidel,“ sľúbil šéf Bieleho domu novinárom.

Na otázku, kto projekt riadi, odpovedal: „Viete kto? Ja. Ja ponesiem zodpovednosť.“

[wp_ad_camp_2]

 

 

Skrátenie o osem mesiacov.

  • O pláne na bleskové vytvorenie očkovacej látky proti koronavírusu informovala už v stredu agentúra Bloomberg.
  • Do projektu, ktorý má kódové označenie Operácia rýchlosť svetla, sa zapoja privátne farmaceutické firmy, vládne agentúry a armáda, uviedla agentúra.
  • Doba potrebná na vývoj vakcíny by sa mohla skrátiť až o osem mesiacov. Biely dom vraj chce mať do konca roka pripravených 100 miliónov dávok vakcíny.
  • Podľa expertov by však v bežnej praxi klinické testy zaručujúce bezpečnosť a účinnosť vakcíny mali trvať 12 až 18 mesiacov.

a dallší bla bla bla bla bla bla bla…..

Prosím nezapomeňte, pan Prezident Trump je zásadně proti jakémukoliv očkování a nikdy by nenechal nikoho očkovat, mnohokráte o tom mluvil.

Samozřejmě, kdo se nezajímá o určité druhy energií, skalární a kvantovou fyziku, nemůže rozumět vyjádření slov Prezidenta Trumpa. Už se řítí na novináře a farmamafii další obrovký průs*r…..

Novináři nepochopili, co vlastně vůbec jeho výrokem myslel. A opět ho začnou buzerovat v novinách, že ničemu nerozumí, a jak on chce sám brát zodpovědnost za vakcíny, když ničemu z farmacie nerozumí. Tak malí jsou dneska „pisálci a umělci“ z MSM.

Vysvětlíme si to. Napoprvé, když mluvil o vstřikování desinfekčních látek do těla člověka, zmínil se o fialovém světle. Že by léčil nějakým světlem. Zde situaci nastínil a nakousl.

Jeden foton ze slunce nese v sobě 1×10 na 38 dat. To je jednička, za kterou je 38 nul. Nepředstavitelné. Existují fotónové přístroje, které pomocí fotónu přenáší do lidského těla, nejen správnou stavbu buněk, ničení patogenů, ale opravuje bez operace jakékoliv tělesné defekty. Rusové tyhle přístroje vlastní. Pevně věřím, že po svržení Deep state cabal budou přístroje poskytnuty lidem. Ale nepředbíhejme.

Jestliže Prezident Trump něco řekne, tak to určitě splní. Doposud tomu tak vždy bylo. Čili nevídanou rychlostí měl na mysli, že pomůže mnoha lidem pomocí této technologie se zbavit jakýchkoliv druhů baktérií, virů parazitů a jiných patogenů. Je možné touto metodou perfektně detoxikovat celé tělo. Lepší než jakákoliv očkování a jakákoliv chemie vpravovaná do těla.

Potud vysvětlení Prezidenta Trumpa a dekódování vyjádření, co tím bylo myšleno.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

tm komentuje z osobních zkušeností:

Kdysi na přednášce v Praze za mnou přišel jeden mladý hoch, který měl problém s tetánií. Jaká nemoc to je, vysvětlení ZDE.

Nebyla ale způsobena nedostatkem hořčíku, ale poruchou nervů. Poprosil mě, jestli bych se ve Švýcarsku mohl zeptat (zde nebudu uvádět) jak by se mohl tetánie zabvit. Lékaři na to nic neměli a nemají.

Když jsem se vrátil do ČR asi za dva měsíce a byla další přednáška, vyřídil jsem mu vzkaz dotyčného. Nejlepším lékem pro něj bude dívat se do sluníčka, a dal jsem mu návod. Po několika měsících se záškubů svalů zbavil a od té doby je neměl. Nevzpomínám si na jeho jméno, ale kdyby četl naše stránky, nevím, může zde psané potvrdit.

Můžete si také koupit knihu, jmenuje se Dobrý zrak bez brýlí, a tam najdete návod, jak na vynikající léčbu sluncem nastoupit…..

3) NĚMECKO

Máme zprávy z Německa, (prosím zatím nepotvrzené, ale asi pravdivé), že právě byly finanční úřady převzaty vojsky SHAEF. Na mnoha místech se odstraňují vlajky EU a Německa, a vyvěšují se vlajky americké a také SHAEF. Uvidíme, jak se situace do večera vyvine. Budeme Vás datovat, vážení čtenáři tadesca…..

VIDEO ZDE

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.