První díl ZDE.

„Ti, kteří jsou jiní, kteří to nyní sledují, se dívají z vícerozměrné perspektivy a nedovolí vám být úspěšní.“ A existují armády světelných bytostí, kterých se vám nedaří dosáhnout. To zničí temnou agendu. Je to pozvednutí lidského srdce. Stejně jako se světové války snažily dobýt a rozdělit nás, tak naše vědomí jednoty vzroste. Celá infiltrace, celá tato tma.

Byl to obrovský katalyzátor pro náš růst. Díky za to. Ale tahle týrání jdou příliš daleko. To je porušení všeho! Zničíš ty nejposvátnější věci. Je to ostuda. Není to vaše show tady na Zemi. Matka Země zde má svrchovanost, stejně jako duch a moc, kterou přinášíme jako lidské bytosti. Jak lidé rostou, budete vy a váš druh zodpovědní.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

„No, zbavila jsem se toho.“

„Doufejme, že najdete duši, srdce. Můžete také řešit své poruchy. Stačí se podívat do zrcadla a vidět vážné poruchy osobnosti. Je to mnohem víc než narcismus, když si myslíte, že tuto roli můžete i nadále hrát ve světě. Bez ohledu na to, kolik rolí jste ve svém životě hráli. Jaký druh poruchy to může být? Možná byste se měli soustředit na užívání některých éterických olejů nebo bylin nebo trávení času v přírodě. Víte, odkud jste? Z velké matky, otce, univerzálního pole, zdroje energie s nulovým bodem, ať už to chcete nazvat jakkoli. “

„Nejste také Jeho děti? Kdo vám dává právo a oprávnění poškozovat ostatní děti Stvořitele? Neexistuje větší zlo, než manipulace, lhaní a poškozování zdraví planety, lidstva a zadržování toho, co je legálně naše. Našich 12 pramenů DNA a dále tím, že nás odloučí od skutečného zdroje energie, infiltrují náboženství, Hollywood, farmaceutika, abychom jmenovali alespoň některé.“

„To stačí!“

„Řada benevolentních bytostí, strážců, je mnohem lepších než vy, brány jsou otevřené a stále více jich sem přichází. Navrhuji, abyste to ukončili a zahájili své karmické léčení, abyste získali přístup k vaší DNA, kterou jste si sami poškodili. Říkáte, že to není možné, cítíte, že je to nemožné. Slyšela jsem informátory říkat: „Jsme vampírské kyborgské plemeno a potřebujeme vás jako zdroj potravy.“

„Je to špatná matice, pokud si myslíte, že vaše existence závisí na nás jako na zdroji potravy.“

„Všichni se můžeme společně začít pohybovat od vás, vašeho majetku, a my voláme síly světla zevnitř i zvenčí a pracujeme s mocí přírody a přírodních kosmických zákonů, abychom vás přivedli tam, kam patříte.“ Na tomto světě není vězení, kde by byli horší zločinci, než jste vy, protože se jedná o hromadnou vraždu, opakuji hromadnou vraždu. S masivním mrzačením a postižením lidských duší.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Pokud je nějaká část vaší agendy pozitivní, nemůžu se dočkat, až ji vyslechnu.“ Ale teď jsem naprosto přesvědčena, že hrajete tak temnou a příšernou roli, s důsledky, kterým vůbec nerozumíte. Nevíte, co je soucit, jaká je integrita, krásné srdce, které hledá krásu pro lidstvo, co to znamená ctít zemi a být pro vás jako strážce a ochránce. Autorita, která inspiruje.

Nejsme váš experiment. Jsme suverénní a vy nás nemůžete vlastnit. “

„Sbohem.“

Závěr:

V současné době lze lidstvo rozdělit zhruba do tří kategorií: ti, kteří se bojí údajné pandemie koronaviru, ti, kteří se bojí NWO, a ti, kteří se již těší na osvobození lidstva. Vzhledem k velkému zmatku, který v současné době na Zemi převládá, se všechny nálady zdají být legitimní. Jsem jedním z těch, kteří jsou naprosto přesvědčeni, že jsme na pokraji osvobození, protože to, co Trump udělal ve svém úřadu a během volební kampaně, není bez mého vědomí.

Nedávno také potvrdil, že v současnosti probíhá masivní boj proti obchodníkům s drogami a lidmi. (srov. legitim.ch/post) Kartely jsou přisluhovači Deep state, jehož trestné činnosti jsou z velké části financovány obchodováním s drogami. Současně dochází k novým průlomům v legálním boji proti Deep state.

píše, že skandál ohledně soudu FISA bude počáteční signál: „FISA INDICTMENTS = START (public justice)“. Za povšimnutí stojí také nový vzdělávací dokument „ OUT OF SHADOWS “(Ze stínů), který byl produkován mimořádně profesionálním způsobem probuzenými hollywoodskými zasvěcenci. První část již po několika dnech zaznamená více než 2,5 milionu shlédnutí. V tuto chvíli se zdá, že se všechno na Zemi mění, takže nic nebrání kolektivnímu probuzení. V nedávných generacích bylo vtěleno stále více duší, které relativně rychle dosáhly Kristova vědomí, aby se svými zbraněmi dosáhlo rozdílu v jejich profesích, ať už vojenských, politických, médiích, zdravotnictví, spravedlnosti, vzdělání nebo kdekoli.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Byl to zjevně vyšší plán, který pravděpodobně mohl fungovat pouze tehdy, pokud by se o něj nikdo nezajímal. I když se situace zdála beznadějná, mnoho pracovníků světla začalo tento plán sledovat, zřejmě nezávisle na sobě a z vnitřního nutkání. Mnozí se smáli, obtěžovali a někdy dokonce zabíjeli, ale vnitřní přesvědčení, že plán existuje, bylo silnější. Každý, kdo skrývá manipulaci s médii a vidí skutečný potenciál lidstva, ví, o čem mluvím.

Je to o lidskosti a všem, co definuje lidstvo. Otcové a matky, kteří najdou čas a energii na hraní si se svými dětmi po náročném dni. Nezištné činy, když někdo podporuje staršího člověka nákupem z čistého soucitu. Světelná práce začíná v malém měřítku, v každodenním životě, kdekoli ji lze pozorovat každý den, pokud nedovolíte, aby vám média lhala. S pádem satanistů světlo vytěsní temnotu a lidstvo bude správně rozkvétat.

Pokud se chcete dozvědět více o tajných machinacích elity, přečtěte si výbušnou knihu zjevení „ Illuminati Blood: The Occult Rituals of Elite “ od Nikolase Pravdy, s některými články, které jsou již cenzurovány vyhledávači.

28. dubna bude vydána druhá kniha „ The Hollywood Code: Cult, Satanism and Symbolism – How Films and Stars Manipulate Humanity “ se vzrušující kapitolou: „Revenge of 12 Monkeys, Contagion and Corona Virus, nebo jak Beletrie se stává realitou “.

Literatura:

Codex Humanus – Kniha humanity

Vakcinovat: ano nebo ne?

Defraudovaný pacient: Lékař odhalí, proč je váš život ohrožen, pokud hledáte lékařskou péči

Očkování podnikání

Překlad z němčiny editoval: LK

Zdroj: 54

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.