…..v tichosti naběhla celosvětová akce. Akce je vedená vojsky SHAEF a Ruskými speciálními jednotkami, která má za úkol prvně zachránit děti po celém světě. Ještě nikdy neviděli slunce. Vychovávali je v podzemí. Data, se kterými budete obeznámeni dnes, budou celkem děsivá. Pro probuzení lidí, aby neskončili v NWO, podobně jako malé děti posbírané po celém planetě, budou muset lidé přihlížet nepochopitelnému….

13:54

 

tm komentuje: Vložím velmi kratičký komentář k průběhu událostí, které se budou odehrávat další dny. Rád bych Vám psal o krásných věcech, ale nyní to není možné. Musíte se dozvědět pravdu. Bylo nám sděleno, že karanténa pro všechny lidské bytosti na planetě Zemi má být využita také na objasnění drastických opatření. A protože se lidé nacházejí doma, bude jim postupně sdělena pravda o staletí, ne-li tisíciletí nadvlády temných sil nad lidskými bytostmi. Mají být odhaleny kruté až bestiální události minulých vlád. Vatikán vedl veškeré války na planetě Zemi a využíval malých dětí jako obětí šesti padlým andělům. Vatikán řídil veškeré vlády na planetě Zemi. Postupně po kapkách Vám bude vše sděleno. Nejen na tadescu, ale hlavně televizí. Uvidíme. Tak jsme byli s daty obeznámeni. Pokud skutečně nemáte silný žaludek, tak prosím raději nečtěte dál.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 •  Je tedy nutné začít u Vatikánu. Vatikán kapituloval a s ním veškeré SATANISTICKÉ ZLO, Netřeba dlouhých komentářů. Stačí jeden jediný obrázek.
  Údajný poslední „přímý přenos“ z Vatikánu dle našich zdrojů říká, že byl natočen 3 dny před odvysíláním. Sám papež bez Švýcarské Gardy je dle symboliky, tak ve skutečnosti bez ochrany, a je uvězněn. Obrázek vypovídá jasně. Kapitulace jádra zločinů na planetě Zemi.

 

 • Začneme. Je smutné, pro mnoho lidí nepochopitelné, a pro mnohé se „zhroutí“ naprosto svět z dalších dat, která budou uvedena. Nesmíme zapomenout, že PAPEŽ nosil červené boty. Co to znamená, mnoho lidí neví. Dobrá vysvětlíme si to.
  Po celé planetě se ztratí za rok mnoho malých dětí a nejvíce v USA. Jedna jediná země, která se s tím nesetkala je Japonsko. Když matce po úspěšném porodu řekli, že dítě zemřelo, nemusí to být pravda. Možná je převezli právě do deepstate a matce vystavili úmrtní list dítěte. Dítě potom nikdy nespatřilo světlo světa. Ptáte se kdo za tím stojí? Podívejte se sami na obrázek, který hovoří za vše. Všichni nosí, tak jako papež, červené boty. Lovci dětí se nyní stali také „lovnou zvěří.“ Promiňte, ale jinak se to skutečně nedá vyjádřit.Červené boty těchto pánů neznamenají nic jiného, než symboliku koupání se v krvi malých dětí, tak jako papež. Prosím lidé, konečně se proberte. Děkuji.
 • Po celé planetě, jak jsme v úvodu naznačili, začala akce, která prohledává a skenuje celou planetu, místo po místu. Ptáte se proč? Následujícím zařízením bylo denně vrtáno hluboko v zemi a docíleno 7 mil tunelů, což je 7×1,61 = 11,27 km, a za rok máme 4113,55 km. Vše bylo děláno pro elity a pro deep state. Proto nyní silná zemětřesení v různých státech, kde mají či měli ohromná města.

 

Nyní se dostáváme k jádru pudla. Právě zařízení tohoto druhu a chodby s nimi vydolované jsou skenovány po celé planetě Zemi vojsky SHAEF a ruskými vojsky. Ruská vojska jsou právě velkými odborníky na skenování podloží. Možná si pamatujete, když jsme psali o setkání putina s MADAMME MERKELOVOU, kdy Putin se vyjádřil, že se jim nikdo nemůže schovat i kdyby byl 30 kilometrů pod zemí. Že by znamení pro MADAMME?

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Trump – hlavní velitel ozbrojených sil SHAEF vydal nařízení záchrany dětí po celém světě z podzemních tunelů

 

Prvním úkolem vojsk SHAEF a ruských vojsk je záchrana dětí po celé planetě, které byly různými způsoby odcizeny a ukradeny rodičům při narození. Dokonce na přepravu měli své lodě plující pod Červeným křížem, zločinnou organizací Vatikánu.

 

 

 •  Ruská letadla Antonov 124-100, která letěla včera a předevčírem do USA, měla na palubě mimo jiného hlavně skenery na podzemí. Mohou skenovat dle zařízení až do hloubky 30 kilometrů. V případě zájmu o hledání lidí, vyfiltrují veškeré neživé hmoty a zobrazí se pouze živé bytosti. Bylo nám sděleno našimi zdroji, že přístroje pracují na principu rezonance morfogenetických polí.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Nyní se prosím podívejte na obrázky z Flightradar24, které znázorňují skenování podzemí po celé Evropě a v Americe. Mají za úkol co nejrychleji najít všechny ještě živé neobětované děti.

Zde prohledávání podzemí u Lübecku

Zde se hledají chodby a tunely pod Berlínem a u Berlína

 

V následujícím obrázku je sken podzemí u Lipska

 

 

 

Prohledávání u Stuttgartu

Zde Heilbron a Nürnberg

Následující obrázky skenují podzemí dřívější vlády v Bonu, Dortmundu a Duisburku

Z Prahy bylo vysláno letadlo na oskenování podzemí u Rieky.

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Zde letadlo, které startovalo v Baselu, skenovalo povrch pod Troyes.

 

Velice pečlivé skenování hlubin pod Hamburgem

 

 

Stendal a Braunschweig

Skenování v Holandsku

Skenování v Polsku u Bialystok

 

 

Skenování za českou hranicí u Karlových Varů

Skenování u Regensburgu, Straubingu a Passau

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Skenování u Magdeburgu

Skenování u Altenburgu

 

Skenování pohoří u Spesartu

 

 

Skenování u švýcarské hranice u Mülhausenu a Basel

 

 

Snímků máme daleko více, ale nemůžeme vše na web naládovat kvůli nedostatku místa.

 •  O tomto obrázku jsme psali v minulosti. Zajímavý. Důležitá je symbolika obrázku, nic jiného. Co Vás zaujalo?????

Ano tipujete správně. Květiny a před nimi dvě přátelsky podané ruce. Střed snímku naznačuje děj. Hodinky. Víte kolik ukazují?????

 

Odhadli jste správně. Na dopoledním setkání hodinky ukazovaly u Putina přesně 20.04. Říkáte, že nevidíte, tak ještě jednou:

 

 

Co to znamená? Jednoduchá odpověď. Velice důležitý den pro lidstvo bude 20.04.2020. Tak se prosím připravte. Děkujeme

 •  Dostali jsme další zprávu z USA z Georgie, od jednoho čtenáře tadesca, který nám sdělil, že kameny, na které bylo vytesáno co mají v úmyslu udělat s lidstvem, jsou posprejované barvou a zbourané. Nemůžeme ověřit, prosíme čtenáře, jestli mají podobné zprávy…..

MADAMME ANGELA HITLER – MERKEL v nebližších hodinách pravděpodobně odstoupí, možná ji lidé už neuvidí, nevíme, ale de facto přebírá vládu v Německu americká armáda. Nikoliv NATO

 • Adresy SHAEF vojenské policie všech německých krajů jsou už známé. V dalších dnech je zveřejníme. V případě velmi nutné pomoci ochrany obyvatelstva je možné zavolat na zveřejněná čísla a požádat o pomoc. Německo se nachází z mnoha důvodů ve velmi kritickém stavu. Až do chvíle zveřejnění tohoto článku nebyla oficiálně zveřejněna nová vojenská vláda pod vedením SHAEF. Od momentu, kdy bude vyhlášena, platí v Německu americké zákony. Německo je opět obsazeno americkými vojsky. Ty budou platit do doby, než bude podepsána mírová smlouva a opět ustanovena nová vláda.
  MADAMME ANGELA HITLER MERKEL odstoupí a velení převezme generál.
 • Nejvyšší šéf MOSSADU Yossi Cohen dostal také koronavirus. No tak tohle jsou náhody. Přečíst si můžete ZDE

 

 • Velice pozorný čtenář od Plzně nám poslal svá pozorování, kde také skenují podzemí. Prosím podívejte se na obrázek níže.
 • tm komentuje

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.