AKTUALIZACE 21:27

tm komentuje:

přišly mně zprávy ze Švýcarska, že dnes na horách lidé zažili něco co tam ještě nebylo. Jedno letadlo vedle druhého a silně chemtrailovaly. A potom zase napříč do šachovnice. Dle slov známého, který dnes udělal pozorování to převršovalo veškeré možné představy a kdyby to neviděl sám na vlastní oči, tak by tomu ani nevěřil. K večeru když přijel domů ho bolí plíce a hlavně hodně v krku a pálí oči.

Jeden známý z New Yarku (je hned vedle NEW YORKU) mně také psal že takové vydatné chemtraily nad jejich metropolí ještě nebyly vidět.

Je tedy zřejmé, že se připravuje mimo trávení obyvatel planety Země asi nějaká velká akce, kdy potřebují mít naládovanou atmosféru elektřinou pro nějaké neznámé jejich účely.

Nyní jsem pozoroval záblesky na nebi bez hromu a je kupodivu naprosto jasná noční obloha. Uvidíme v dalších dnesch…..

AKTUALIZACE 13:13

tm komentuje:

Najednou je všude vidět, že se pomalu začínají obracet ti nejzatvrzelejší bytosti. V německých novinách Bild vystoupil

Bild-Chef Julian Reichelt

který nabádá své kolegy, že dochází k rasizmu proti německému lidu. Konečně se to provalilo na nejvyšších místech. Teprve po tom co způsobili po celém Německu nevyčíslitelné škody a národ Němců postavili před práh občanské války. Uvidíme co se odehraje…..

Zdroj:https://philosophia-perennis.com/2018/11/04/bild-chef-julian-reichelt-warnt-kollegen-vor-rassismus-gegenueber-deutschen/

 

[wp_ad_camp_2]

AKTUALIZACE 12:54 hod. Děkujeme čtenářce z Brna, která nám zaslala fotografie chemtrailování z dneška 5.11.2018, 11:33 hod. Napočítala 19 čar, které letadla vytvořila během tří hodin! Pro nevěřící a neustálé pochybovače – myslíte si, že nad Brnem (jižní Moravou) je tak hustý letecký koridor pro civilní dopravní letadla?????

 

AKTUALIZACE 11:54…..hystérie chemtrailování nebere konce….

09:54

Divadlo, které v současné době předvádějí zločinecká chemtrailovací letadla, je neuvěřitelné. Během několika desítek minut je obloha totálně zacloněna chemtraily. Ze Slovenska ze Záhoří a z Bratislavy máme zprávu že mimo silnou deku, kterou se snaží co nejrychleji docílit je zase silně cítit ve vzduchu ozón…..

Nezlobte se na mně, ale jestli dnes Vám do očí někdo bude tvrdit, že chemtraily přes veškeré důkazy neexistují, tak je to buď biorobot, nebo člověk s amputovaným mozkem a lobotomií k tomu popřípadě nějaký větec nebo duševně méně zámožný člověk….

Zde máte fotografie z Trenčína z dnešního rána:

AKTUALIZACE 11:54

tm komentuje:

Dle posledních zpráv z policejních kruhů ve Švýcarsku, Rakousku,itálii a jiných, dochází k ilegálním přechodům migrantů, kteří už nejsou těmi „slušnými migranty“. Začínají používat na policejní složky sekery a nože. Tím pádem celá migrační vlna přechází na vlnu INVAZIVNÍ, nejsou to tedy utečenci, ale INVAZIVNÍ JEDNOTKY  a vlády by se podle toho měly zařídit…..

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.