Dostávám zpravodajské informace týkající se nadcházejících voleb v USA a některé poněkud zvláštní informace se opakují. Jsou natolik bizarní, že se zdráhám o ně podělit.

Jakkoli divně to zní, opakují se tato tvrzení:

6. listopadu – volby v USA
8. listopadu – v případě, že ve volbách v USA globalisté prohrají, záměrně se zahájí bankovní / finanční chaos, protože globalisté vědí, že by v opačném případě přišly vniveč plány, které spřádali po desítky let
12. listopadu – mezinárodní hospodářský kolaps
28. listopadu – 3. světová válka: Čína, Rusko, USA

BANKY / GLOBALISTÉ se údajně chystají vyvolat to ZÁMĚRNĚ a tento termín si vybrali, pokud prohrají v nadcházejících volbách – a oni vědí, že prohrají.

Konkrétní zdroj, který mi tuto informaci poskytl, zastává dvě pracovní pozice, z nichž jednu na Ministerstvu obrany USA a druhou u velké banky jako technický pracovník pro správu vzdálených počítačů.

[wp_ad_camp_2]

 

Na obou těchto pozicích vykonává ISD („designér výukových systémů“). Vyvíjí e-learning, učební osnovy a má bezpečnostní prověrku.

1. listopadu zmiňovaný zdroj uvedl, že byl instruován NEJVYŠŠÍM VEDENÍM BANKY, aby aktivoval již dokončené vzdělávací moduly v systému LMS (Systém řízení učení), který podrobně popisuje postupy pro *** PLÁNOVANÝ KOLAPS ***, o němž dokonce ani nevěděl, že by existovaly.

Podle zmiňovaného zdroje to ovšem není jen tato banka, ale VŠECHNY z nich mají tyto moduly pro nácvik nouzových situací. A řekli mu, aby je připravil k vydání 11. 11.

Prohlédl si je 1. listopadu a řekl mi: Jsou pro TOTÁLNÍ KOLAPS, uzavření poboček banky a pohybu aktiv.“

Válka je konečným cílem, protože bankéři už nebudou umožňovat občanům ani zvoleným vůdcům, aby zasahovali do jejich plánů, spřádaných po DLOUHÁ DESETILETÍ, za účelem vytvoření jediné světovlády. Říká, že toto dlouho plánovali.

Jiný zdroj opakovaně hlásí, že dne 8. listopadu aktivují nějaký plán na spuštění finančního chaosu, což bude po několik dní vytvářet strach, po čemž přijde „kolaps.“

TŘETÍ zdroj uvedl, že plánují provést „kybernetický útok.“ SOBĚ SAMÝM… A OBVINIT Z NĚJ ČÍNU A RUSKO!

Válka s Čínou i Ruskem by údajně měla následovat do 28. listopadu.

[wp_ad_camp_2]

 

ANALÝZA

Kdyby nebylo faktem, že se tento zdánlivý nesmysl ve zpravodajské komunitě opakuje, odepsal bych to jako nějakou bizarní konspirační teorii. Jenže tato informace se opakuje. A velmi často.

Nevím, jak s tím naložit. Zní mi to tak konspiračně a paranoidně, že to sem tam vypadá až směšně. Ale stále znovu a znovu se tato informace prostřednictvím zpravodajských kanálů opakuje! To je TO, co mě trápí.

INFORMACE je třeba odlišit od informačního odpadu. INFORMACE odfiltrují informační odpad. Nicméně tato věc přichází přes aktivní informační kanály.

Nemohu propůjčit svůj hlas ani svoji věrohodnost těm, kteří tyto tvrzení vydávají; alespoň prozatím ne.

Ale jednoduše bych vnitřně neunesl, kdybych věděl, že informace byly venku, a já je nedokázal předat dál, pokud by se, chraň Bůh, skutečně staly.

Proto vám tyto informace nyní předávám jen pro případ. Naložte s nimi, jak chcete.

Pokud obdržím další podrobnosti nebo nějaké solidní potvrzení, dám vám vědět.

Pro tadesco přeložil Rosťa.

zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.