AKTUALIZACE 14:20

…..rád bych všem na začátku dnešního okénka znovu připomněl, že ke každému komentu mají diskutující dát číslo, kterého se komentář týká. Proto dáváme čísla i pro Vaši orientaci a přehled z Vaší i naší strany. Znovu Vás žádám, dodržujte prosím alespoň nějaká základní pravidla. Děkujeme za pochopení a urychlení naší práce….

00:05

1) Pro všechny čtenáře

Předně děkujeme za čtení tadesca a Vaše komentáře. Prosím, nepište nám do diskuzí, proč se to či ono ještě nestalo, víme že k tomu dojde, ale časový plán akcí SHAEF a ruských vojsk navazujících na sebe Vám nemůžeme přesně říci. Máme sice dobré informátory, ale termíny si určují výkonné složky sami. Rovněž tak prosím nepište že BILL GATES zase vystoupil v televizi. Pochopte prosím, vše je asi předtočené a opakují znovu a opět ty stejné sra.kometové hnoje, na jaké jsou zvyklé MSM se budou až do poslední půlnoci před zvratem opakovat. Při poohlédnutí do minulých desetiletí a minulosti to VŽDY TAK BYLO A BUDE. Lidstvo se z ničeho nepoučilo. Proto prosím o trpělivost.

Mnozí čtenáři, kteří jsou zde noví, nemohu všem na dotazy opakovaně odpovídat. Prosím, nyní máte hodně času. Pročtěte si tadesco od ledna a posbírejte data odsud. Můžeme Vás ujistit, nafukovací den nemáme.

A jestli zase dnes DE-BILL-NÍ GATES vystupoval v televizi na Prima CNN a říkal, že vakcína bude do 18 měsíců, je to starý záznam snad z ledna, kdy tímto číslem dal lidem najevo °6°6°6 = 18. Je to jasné, co tím bylo lidstvu sděleno????? Je v domácím vězení, ať tomu věříte či nikoliv.

Děkujeme za pochopení…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) ŠVÝCARSKO

Na mnoho dotazů od čtenářů v diskuzi a také z mejlíků je nutné se všeobecně vyjádřit k tomuto státu. Rovněžtak k tomu, proč jsou ve švýcarech vojáci SHAEF a proč ji okupují. Určitě jste si všimli, že ani ADOLF HITLER nikdy nenapadl Švýcarsko a ani neměl zájem.

Švýcarsko jako země a stát patřily vždy Vatikánu. Měl zde i řídící centrum kabalistů. Všechno bylo před WWII domluveno. Přímé chodby a tunely vedly nejen do celého světa, ale právě do Vatikánu. Švýcarsko je proděravěno chodbami jako ementál ze Švajzu. Zajímavá symbolika. Od doby, kdy papež musel odevzdat „lovící rybářský prsten“ vzdal se tím i vlastnictví Švýcarska. Nyní patří vojskům SHAEF. Nepatří a nikdy nepatřilo švýcarům. Nevěděli o tom. Proto takové semeniště kabalistů a SATANISTŮ v kantonu u ZUG. Proto veškeré nejbohatší banky a banka díky rybářskému prstenu patřící jenom Vatikánu. Zde jsou peníze všech okradených lidí. Bern.

Možná jste postřehli znamení v minulosti, kdy byla jak americká vlajka, tak následně ruská vlajka symbolicky  promítnuta po celou noc na Matterhorn. To právě bylo znamení pro lidstvo, ihned po sesazení papeže a vlastnictví Vatikánu tak zaniklo. Jak jsem v minulosti naznačil a nyní opakuji a zdůrazňuji…..

Proto vojska SHAEF jak na hranicích, poradci v parlamentě a v jiných institucích…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) NĚMECKO. Bouře je tady. WWG1WGA. Jeden za všechny a všichni za jednoho

Historické momenty v dějinách Německa. Před několika dny (17.03) probíhala v Německu Bundesspressekonferenz samozřejmě bez MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÉ.  Na federální konferenci byl také zástupce vojsk SHAEF, což předsedkyně senátu a této konference dosti nervózně přiznala. Hovořila také o vzdušném mostě mezi Německem a Amerikou, což může provést právě Lufthansa. Proč asi? Německo má dosti malé zásoby potravin a proto most do USA jako po WWII.

Příznala také že v německém  Bundestagu jsou nyní zástupci vojsk SHAEF. Muž sedící na konci stolu po levé ruce hovořící předsedkyně, klepe prsty do stolu a je z jejího nervózního rozhovoru „nedočkavý“…..

NATO akce DEFENDER 2020 byla převzata vojsky SHAEF, nejen v Německu. Německo je opět obsazená země, musí se podřídit diktátu z USA a hlavně Prezidenta Trumpa. Proto chtěla MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ na konci minulého roku dosáhnout toho, aby vojska NATO OKAMŽITĚ Z BRD ODEŠLA. Což se jí nepovedlo, díky Trumpovi…..

Na video se můžete podívat ZDE:

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) ČESKOSLOVENSKO

Bylo by dobré si opět všimnout neuvěřitelného množství zeměmtřesení po celé naší republice a hlavně také v Polsku. Probíhají zde eliminace podzemních laboratoří a měst, kde se také droga adrch vyráběla. Až vyjdou najevo veškerá data o lidech, kteří v česku do toho byli zapojeni, lidé nebudou věřit svým uším a ani očím…..

Na Slovensku se dokonce propadla půda zahrady do štoly, která vedla asi dva metry pod povrchem. Určitě to nebyly důlní štoly, jak je každému zřejmé. Po silných explozích v podzemí se samozřejmě budou propadávat některá místa, popřípadě vznikat trhliny v zemi.

Zde je mapa se včerejšími otřesy…..

macek.ig.cas.cz:8000/index

5) LIST REZIGNACE POLITIKŮ, CEO, ŘEDITELŮ A VYSOKÝCH ÚŘEDNÍKŮ

Bylo by dobré se každý den podívat, kolik vysoce postavených lidí za poslední dny a měsíce rezignuje. Proč asi? Když pročítáte americké alternativní listy a čtete Q-ANON od Prezidenta Trumpa, jakým bleskovým způsobem jedná, pak se není čemu divit. Vědí že Prezident Trump se před ničím nezastaví a proto krysy rychle opouštějí potápějící se loď…..

Nemusíme chodit daleko. Podívejte se na Slovensko, Kiska se nějak potichu vytratil, Kaliňák se na Slovensko už nevrátí a je jenou otázkou, komu brzy dojde co se děje a také rychle uteče…..

https://www.resignation.info/list

5-5) MADAMME ANGELA HITLER MERKEL ztrácí kontrolu a podporu ministrů

Po zveřejnění mnoha důkazů, že CORONAVIRUS je na lidstvo stejný podvod jako politika MADAMME HITELR MERKELOVÉ, začíná „tiché povstání“ německého národa. Dnes obyvatelé Německa vědí, že po odstavení celé vlády musejí přijít k moci naprosto jiní lidé. Zločinci nebudou mít šanci a nebudou moci tentokrát převlékat kabáty.

Na internetových novinách T-online pomalu oznamují pro probouzející se ovce, že MADAMME HITELR MERKELOVÁ ztrácí moc a prokázaným podvodům s CORONAVIREM tlačí ministři na BUNDESKANLÉŘKU a „vedení Německa“ o okamžité uvolnění všech nesmyslných opatření, které způsobilo obrovské škody, které dle slov odborníků uvrhly Německo do stavu před 50 lety…..

Občané v Německu pochopili, že byli zcela oblbováni a prolhanými politiky ovlivňováni. Ve velkém počtu jsou nyní v ulicích….

Zde si nyní můžete zapnou přímý přenos MADAMME HITELR MERKELOVÉ.

Měl začít v 13:15 ale doposud se na MADAMME ČEKÁ.

Z nepochopitelného důvodu se nedostavila MADAMME ani po hodině a třech minutách na konferenci. Asi se něco děje?????

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.