Aktualizace 21:54

…..vážení čtenáři okénka. Vzhledem k tomu, že nyní musím odjet, zveřejňuji okénko s důležitými daty pro všechny rodiče už nyní. Nemusíte čekat do půlnoci. Zítra Vás budu opět datovat. Pozorujete, jak se věci pomalu začínají otáčet????

20:54

1) Jakékoliv očkování dětí je hyenismus na lidské rase prováděný SATANISTY!!!!!

Je to naprosto stejné jako pedofilie!!!!!

PEDOFILIE = OČKOVÁNÍ  A NAOPAK

Znovu upozorňujeme na nebezpečí jakéhokoliv očkování dětí. Dole se podíváte na půlhodinový videozáznam, který vše dokonale potvrzuje. Na našich stránkách jsme uvedli rozhodnutí ústavního soudu, které hovoří ve prospěch matek dětí, že nemusejí dávat děti očkovat. Prosím vše si v klidu pozorně prostudujte. Stejně s Jaltskou konferencí se mnoho změní a děti budou od všech hyenistických rozkazů BIG FARMY osvobozeny.

Pravda o vakcínách – VIDEO ZDE

Zde článek o rozhodnutí Ústavního soudu o možnosti neočkovat dítě, když si to rodiče či matka nepřejí. Zítra hned jako první článek bych uvedl pod prvním článkem…..

Ústavní soud k otázce odmítnutí povinného očkování z důvodu světské výhrady svědomí:

tadesco.org/ustavni-soud-k-otazce-odmitnuti-povinneho-ockovani

2) Tak jsem konečně zpátky

Ve vlastní věci

Moc se omlouvám všem čtenářům tadesca,  že jsem Vás dnes nedatoval o důležitých událostech. O to více dat by mělo být zítra. A to hodně zajímavých. Máte se tedy na co těšit. Jdu si udělat kávičku a dám se do práce…..

No a jak jsem se dozvěděl, byl výpadek webu, nevím proč, tak jsem asi zase tak nechyběl….

Do zítřka naschle

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.