…..po celé Evropě probíhají skenovací lety podzemi a „údajná evropská vláda“ dělá jako by se nic nedělo a neustále si mele ty svoje nařízení. Asi ještě nic nepochopili. Chudáci….

00:05

Podíváme se nejprve na video, které jsem dostal od čtenářky z Hamburgu.

 

Lov na lovce dětí je po celé EU v plném proudu. Vše se odehrává ve dne i v noci a to 24 hodin denně.

 

Máme zprávy od známého z Rakouska, který pracuje na vysokém postu u rakouské armády, že vojáci dostali včera rozkaz aby se připravili na celodenní práce v „tunelech“ a podzemí. Více mně momentálně nechtěl sdělit z pochopitelných důvodů. Prý až akce skončí a budeme se moci sejít, že mně řekne podrobnosti někde u kávičky, jak sám naznačil….

V případě že máte zájem se podívat na video z rakouského Bundesheeru, máte možnost níže. Jsou povolávány také milice.Video najdete zde:

https://www.facebook.com/bundesheer/videos/220076702407726/

[wp_ad_camp_2]

00:35 Díky našemu čtenáři jsme dostali do redakce fotografie „přírodních úkazů“, které se v přírodě nemohou vyskytovat….

Čtenář nám napsal následující:

V prílohe posielam fotku s dátumom, čo sa dialo na oblohe s oblačnosťou v tento deň a v túto hodinu.

Sledujem oblačnosť na družicových záberoch 10 rokov, ale toto som ešte nevidel. Pustil som si animáciu družicových záberov 96 snímkov dozadu, že či dobre vidím a dobre som videl – pyramída nad EU s ostrými okrajmi – toto príroda fakt nedokáže.

Na druhý deň som si popozeral ešte aj iné zahraničné weby s družicovými snímkami, že či to nie je nejaký podvod a to isté mi ukázalo napr. aj na Slovenskom hydrometeorologickom ústave, dokonca tam mi ukázalo další zaujímavý úkaz: kruhová diera bez oblačnosti nad celou EU, kde na jej okraji boli mraky zabrzdené ako keby narazili do sklenenej steny a zostali stáť. Ani toto príroda nedokáže.

https://app.box.com/s/jfd453rdiao01fghakjjc1g2oj2ke3sg

Možno sa dajú niekde vyhľadať v archíve družicové zábery z tohto dňa. Viem presne dátum a čas kedy sa to stalo.

 

S pozdravom

Jméno čtenáře je redakci známé.

[wp_ad_camp_2]

09:27 Ve videu je potvrzení obsazení německa v televizi americkou armádou.

Můžete se podívat, ptoty, kteří umějí německy na video, kde Vám potvrzují vojska SHAEF a vylodění mnoha tisíc amerických vojáků s těžkou tecnikou.Video zde dávám pro všechny pochybovače dějů dnešních dnů. Opět zdůrazňuji že Německo je opět obsazený stát až do 8. či 10.05.2020. Kdy na jeho území probíhá osvobození dětí a zatýkání pedofilů včetně politiků…..

 

09:45 Jak jsem slíbil, dáváme link na rakouskou armádu ohledně přípravné práce na dnešní akce pod horami

Minulý rok v říjnu začala přípravná akce s odborníky na „práci“ v tunelech a podzemí. Americký zástupce budoucích vojsk SHAEF navštívil rakouské ministerstvo obrany kvůli potřebné spolupráci. Setkání se uskutečnilo také minulý rok. V následujícím linku si můžete přečíst (s překladačem) že o celé akci bylo známo několik měsíců do předu. Rozhodně se nejedná o pokládání dálnic a jiných silnic do podzemí…..

Prosíme, zkopírujte si link a dejte do vyhledávače. děkujeme…..

https://www.bundesheer.at/cms/artikel.php?ID=10132

23:27 Rozluštění dnešního vzkazu na nebi nad Berlínem bude zítra ráno kolem 00:55, čili za krátkou dobu. Možná i dříve

tm komentuje

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.