AKTUALIZACE 15:14

…..včera jsem se setkal se skalními přáteli. Na spaní nebylo pomyšlení a probrali jsme mnoho témat. Velice zajímavých témat. Všiml jsem si, když jsem jenom prolétl diskuze „na koštěti“ a to ještě s forsáží, že máte mnoho dotazů. Na mnohé Vám dnes odpovím….

00:05

Začneme tím nejzajímavějším tématem, pokládali jste hodně dotazů a zároveň bylo cítit z diskuzních příspěvků udivení nad nezájmem jakýchkoliv MSM ohledně Jalty II. Ano, diskutující měli pravdu. Jaltská konference se nikde v MSM neprobírala. Není se čemu divit. Jakákoliv vláda v Evropě se na výsledky rozhodně netěší. Všichni vědí proč…..

1) Jaltská konference 09.05.2Q2Q

Bude to nejvýznamnější den v dějinách lidstva, ke kterému za pár hodin dojde. Konference se zúčastní Prezident Putin jako hostitel, Prezident Trump, Prezident Číny Xi a pravděpodobně francouzský prezident  MACRON s anglickým premiérem Johnsonem. Za Německo je v tichosti připraven člen cisařské rodiny, který jako jedinný může podepsat mírovou smlouvu. Zatím nevíme o koho se bude jednat. Rozhodně smlouvu nesmí podepsat (a také nemůže podepsat) jakýkoliv člen z bývalé vlády BRD GmbH. Byla zrušena a neexistuje, což jste si mohli vyhledat v registru firem na UPIK.de. Dnes je Německo opět obsazenou zemí. O tom ale v odstavci o Německu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Plán, který bude skvěle dotažen do konce 09.05.2Q2Q, je geniální a ohromující. Nic takového zde doposud nebylo a lidstvo na planetě Zemi, které se tohoto momentu dožilo, může poděkovat týmu lidí, kteří ho dotáhli do zdárného konce. Jednoduché to ale nebylo. Byl to doslova ladící mechanizmus (nedá se říci boj – protože nikdo až do poslední chvíle nebojoval). Ladící mechanismus, který byl nucen „5-ti dimenzionálním šachem“ hrát hru a připravovat se na veškeré, čím dál tím složitější, „léčky temné strany nejen na lidstvo“ a přitom nesměl udělat jednu jedinou chybu.

Nikdo, mimo zúčastněných, nesměl vědět, že něco takového existuje. Jádro celého „týmu skalních lidí“ vybraných na prosazení celé akce, museli splňovat hned několik důležitých faktů. Naprostou mlčenlivost, nebýt na ničem závislý, absolutní loajálnost a mnoho dalších konstruktivních vlastností. Ptám se Vás, víte proč tomu tak bylo? Nebyla to práce jednoho nebo několika roků, ale celý plán se připravoval 35 let! Nyní jste se dozvěděli, jak tomu bylo. Měli vytyčený cíl a neustále bez odbočení šli za ním.

Lidé předpokládají, že na konferenci se diskutuje a domlouvají se různé návrhy či nějaké podrobnosti a změny. Tak je to při běžných konferencích. Ano. Jenže nejen celý plán osvobození lidstva se vymyká naprostému chápání obyčejných, a dnes ještě k tomu spících lidí, ale hlavně, připravené následky a důsledky budou skutečně pro většinu lidstva naprosto ohromující.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pro jaltskou dohodu jsou veškeré dokumenty připraveny a vytištěny dopředu. Stačí jenom podepsat. Pravděpodobně cítíte, co jsem Vám tím chtěl naznačit a proč se o ní nikde nepíše. Německo a ostatní národy získají opět svoji suverenitu a státnost. Do 120 dní se po celé planetě Zemi budou muset udělat volby. Ale ty budou mít také určité zákonitosti, o kterých zatím nikdo neví. Ale nepředbíhejme…..

Související data s konferencí uvedu ještě v jiném okénku.

2) NĚMECKO

Německo je od 10.01.2020 opět obsazenou zemí. Proto právě byla MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ pozvána přesně 10.01.2020 na kobereček k Putinovi do Moskvy. Psali jsme o tom v tento den. Putin jí nabídl mírovou smlouvu, tak jako kdysi Trump, ale ona jí odmítla. Víte proč to bylo uděláno? Nechali ji svobodnou vůli rozhodnutí. Nepřijala ji ani od jedné strany, jako poslední možnost po tolika letech války. Neustále si myslela, že kabala, ve které hraje důležitou hru, určitě zvítězí.

Z tohoto důvodu tlačila na americkou vládu, aby ARMÁDA USA okamžitě opustila Německo a ona se stala vládkyní celého evropského kontinentu. To se ale šeredně přepočítala MADAMME.

Minulé dny byl vytvořen letecký most mezi USA a Německem, kdy bylo dopraveno dalších 100.000 mariňáků americké armády do Německa. V současné době se nachází dle našich informací přes 400.000 amerických vojáků na území Německa pod označením SHAEF.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak jsme již psali, finanční úřady byly předány kompletně pod dohled amerických vojsk. Z tohoto důvodu se také nevystavují žádné doklady: cestovní pasy, občanské a řidičské průkazy. Pravděpodobně až od 01.06.2Q2Q.

Při posledním sezení kabinetu ohledně CORONAVIRU, kterého se zúčastnila i MADAMME MERKEL, se zeptal cíleně jeden novinář bavorského ministra Markuse Södera po ukončení přenosu, jestli to bylo jejich poslední sezení. Ten odpověděl: pravděpodobně ano, Je možné, že to byla poslední konference.

V dalších dnech uvidíme, co se bude odehrávat s celou „bandou rádoby politiků“ v Berlíně. Bude to hodně zajímavé….

Máme další zprávy, že německá policie nemá povolení sama vykonávat hlídky, pouze pod vedením amerických vojsk. Psal nám také jeden čtenář, který viděl v Mnichově americké vozidlo vojenské policie se značkou MQ. Což ho dle jeho slov pobavilo…..

Setkal jsem se s jednou dobrou známou zdravotní sestrou z Německa, která mně potvrdila neuvěřitelnou věc. Dle jejích slov pokud v nemocnici někdo zemře na jakoukoliv chorobu, jsou pozůstalí dotázáni, jestli by podepsali dokument, na kterém stojí, že to bylo úmrtí na CORONAVIRUS. Dostanou za to 5.000 EURO!!!!! Prosím, je to výpověď jedné sestry, nemáme možnost si to ověřit…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) USA

Před několika dny navštívil Prezident Trump vedení indiánů v Arizóně. Jako odškodnění jim zatím předal zhruba 40% financí jako odškodnění za škody napáchané jejich kmenům a příslušníkům. Bylo to 8 miliard US dolarů. Zbytek bude brzy následovat.

Další zajímavá zpráva přichází z burzy, kde akcie Walt Disney se propadly o 90%. Ano, kdo by se ještě zajímal o PEDOWOOD a DISNEY LAND.

Dovezl jsem si odkaz na nové video od Wikileaks ohledně FAKU o přistání na měsíci. Bylo točeno v Nevadě a hlavně v PEDOWOODU. No, ani při zpětném dotazu nebylo nalezeno. Je vidět, že „přítel YOUTUBE“ velmi rychle pracuje…..

4) Germánium

Po diskuzi s lidmi, se kterými jsem se setkal, byli mezi nimi odborníci právě v tomhle oboru, mně bylo řečeno, že právě Germánium jako lék je zakázané ve státech EU. V Americe, Japonsku a Rusku ho lze koupit.

Používá se hlavně jako lék na Parkinsonovu chorobu, léčení demence, Alzheimera a hlavně je velice úspěšné při odstranění vedlejších účinků po chemoterapii.

Každému mohu doporučit.

 

[wp_ad_camp_2]

 

—– VSUVKA JAKO HROMADNÁ ODPOVĚĎ NA NĚKTERÉ KOMENTÁŘE —–

Pročetl jsem si veškeré komentáře, které jste přes noc napsali. Moc všem děkujeme za zájem a komenty, které jste nám napsali. Chtěl bych se jenom hromadně vyjádřit pro všechny ty, kteří ještě věří údajům na burze. Asi před půl rokem se vyjádřil známý odborník na burzu, snad v celé Evropě Dirk Müller, že mnohé akcie nezapadají do skutečnosti. Tímto chtěl naznačit co se vlastně s akciemi odehrává v reálu. Nemohl to ale říci na plná ústa. Jasné?

Né Vážení, tentokráte to nebyl žádný chyták na trolly, aspoň jsem nic nezpozoroval. Ke skutečným pravdivým hodnotám se málokdo dostane, Asi je Vám burzovníkům dnes také jasné, že burza je hodně manipulovaná. O pádu téhle akcie mně datovali lidé, kterým věřím, jinak bych to zde nepsal. Jenom pro porovnání: Cena hodnoty stříbra a zlata je také úplně někde jinde a záměrně se neustále drží nízko pod absolutním limitem a to dlouhodobě. Jsou to ještě hry DEEPSTATU, ale ty končí. Skutečná pravda je ta co jsem napsatl, Bulvární a MSM „pravda=lež“ je dostupná oficiálně v bulváru. Ale děkují Vám za sdělení „skutečnosti“ či skutečnosti.

PS:  Mimo jiné, burza je pomalu minulostí a vše je obrovský podvod na lidstvo, jak z nich vytáhnout peníze. Málokdo, mimo „záludníků“ na burze těmto aktivitám rozumí. Před pádem akcie vystřelí uměle nahoru, aby obrali co nejvíce lidí a pak přichází pád. Jasan?????

 

[wp_ad_camp_2]

 

—– —– —–

A zde máte ještě dodatek od pozorného čtenáře Danym, který Vám poslal vzkaz, že rozhodně burze a nesmyslným číslů, jaké se objevují pro ovce, nemáte věřit. Rozhodně bych si nedovolil napsat něco, co není pravda. Mám to většinou od skalních lidí a doposud se nikdy nemýlili, ale také nemohou s naprostou přesností určovat čas a místo. To si pohlídají právě největší hráči a šachisti v Hotelu Země….

Prosím a pochopte také jednou pro vždy jednu věc. Na všechno dávat nějaké odkazy při záplavě neskutečných zpráv, není možné. To je jen v počítačovém světe důležité, ale nikdy u lidských myslících bytostí….

Ještě jednou děkujeme čtenáři danym a zde je jeho odkaz pro Vás:

https://ekonomika.sme.sk/c/22399042/zisk-walt-disney-klesol-o-vyse-90%

Děkujeme za pochopení

—– —– —–

5) GESARA – NESARA UVOLNĚNÍ PENĚZ PRO LIDSTVO

Bylo by dobré si přečíst některé statě z minulosti, kdy nejen Fulford hovořil o uvolnění financí a také jiné články, které jsme uvedli. Shrnu vše jenom telegraficky:

Papež byl ABDIKOVÁN, musel odevzdat prsten, tím skončilo zotročení lidstva, musel odevzat veškeré majetky, i když to zatím nikdo nevidí. Tím pádem odevzdal i Švýcarsko do rukou SHAEF a hlavně banku v Gentu, kde má každá lidská bytost, tak jak jsme Vám dávali link na možnost mrknou se na Vaše konto, které zde máte. To znamená, budou pro všechny lidi uvolněny sumy, které dostanete na konto. Každý asi stejné sumy.

V USA to už začalo. Prezident Trump byl v Arizóně, kde dal okradeným Indiánům sumu 40% toho, co jim náleží. Jsou to miliardy…..

Každý američan nyní dostává HELIKOPTERGELD neboli peníze rozhazované z vrtulníku na své konto. Tam vše už začalo.

Anglická královna byla také suspendována a není hlavou Anglie. Následovalo znárodnění fedu atd.

Připravte se na celkové přeorganizování všeho v celkovém průřezu lidského bytí ve vztahu k „zákonům“ . Tím je myšleno v konstruktivním slova smyslu. Všemu bude úplně jinak.

To co lidstvo nevidělo byl v minulosti obrovký boj mezi zlem a konstruktivitou. Vyčkejte prosím. Rozhodně prosím nedávejte na naše stránky zase nějaké destruktivní úvahy popletených webů, které šíří mezi lidi jako MSM jenom destukci a přípravu na zlo. Připadají mně jako farmamafie, která chce rychle prodat prášky na deprese a selhání rozumu….

V EU, dle našich dat by se vše mělo vydat tímto směrem od 01.07.2Q2Q. Je tedy nutné vyčkat…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

5-5) Velké poděkování sáře za link na VIKILEAKS – přistání na měsíci

Opět uvádíme link, který byl včera smazán, aspoň jsem ho nenašel v noci nikde na youtube. Celé roky jsem se snažil tisíci důkazy ukázat lidem cestu správného myšlení, ale nějak nechtěli pochopit. Tak se konečně prosím podívejte, jak jste byli OBLBOVÁNÍ  a ZESMĚŠŇOVÁNI, pokud jste tomu uvěřili. Už jenom skafandry z nějaké hadry by nemohli snést obrovský tlak zevnitř a také teplotu od 180°C PLUS do -180°C MÍNUS, jak kdysi američané udávali. Stačilo použít pouze a jenom svůj vlastní mozek. Ale vím, lidstvo odnaučili za tímto účelem ve všech školách myslet….

Celé video si můžete prohlédnout ZDE a redakce tadesca moc děkuje čtenářce sáře za objev…..

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.