…..děkujeme našemu čtenáři, který přeložil pro Vás následující článek.

Síť elit: Hollywood, adrenochrom a pohřešované děti z tunelů  8. května 2020 Svět soucítí s dětmi osvobozenými z podzemí. Mnozí se však stále domnívají, že se jedná pouze o konspirační teorii, protože informací je málo a samozřejmě jsou někdy protichůdné. Velké množství těchto dětí může být stále v podzemí, protože z lékařského hlediska prostě nejsou připraveny k vyvezení na povrch. Stále však existují důkazy, že rozsah trestných činů je mnohem větší, než se očekávalo. První konkrétní informace poskytuje Sarah Westall , novinářka hnutí pravdy, která se již zabývala osudem sexuálně zneužívaných dětí. Frank Schwede Sarah Westall má stále pochybnosti. Například by ráda slyšela, že ve skutečnosti probíhají akce v podzemních zařízeních DUMBS (Deep Underground Military Bases) – protože ví, že v mnoha těchto základnách je krutě zavřeno až deset tisíc dětí. Westall tyto děti nazývá krtky, protože žijí v podzemí, protože jen zřídka nebo nikdy nevidí denní světlo. Nejen, že trpí nedostatkem vitamínu D, ale jejich oči se také obtížně přizpůsobují světlu. Podle Sarah Westallové je velké množství těchto dětí již v páté generaci v DUMBS.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je proto třeba předpokládat, že v podzemí je stále mnoho dětí – ale z dobrého důvodu. Pokud člověk dlouho žil v temné místnosti bez kyslíku, nemůže být jednoduše vystaven dennímu světlu a vysokému obsahu kyslíku. To znamená, že si tělo musí pomalu zvyknout na tuto novou situaci – srovnatelnou s příznakem výškové nemoci nebo výstupem z extrémně hlubokých vod. Od Michiganské národní gardy nyní existují informace o tom, že velké množství pohotovostních zařízení nebylo zřízeno pro péči o pacienty COVID-19, ale že personál těchto zařízení se stará pouze o traumatizované a zraněné děti. Tato zařízení zahrnují palandy se třemi lůžky, což naznačuje, že postele jsou určeny pro děti, nikoli pro pacienty s koronou. Stále však není jasné, kolik dětí bylo v rámci této speciální operace zachráněno. Podle informací od Timothyho Holmsetha je toto číslo asi 50 000 dětí, ale existují i ​​čísla, která naznačují, že by mohlo být v průměru jen 10 000 dětí na jeden stát. ( zprávy o dětech v tunelech a jejich záchranné operaci z podzemních měst elit ( Videa) ). Mnoho fotografií zraněných dětí pochází z neznámých zdrojů Mnoho lidí stále pochybuje, že příběh je pravdivý. To je také zřejmé z komentářů na internetu. Tito lidé chtějí vidět důkazy, fotografie uložených dětí, ale není to tak snadné.

I když jsou takové fotografie publikovány, podle Sarah Westallové stále není prokázáno, že jsou skutečné, protože často není zřejmé, z jakého zdroje pocházejí. Například existuje fotografie malého chlapce s panda očima, který by mohl být vodítkem, že chlapec byl skutečně vystaven nejzávažnějšímu zneužívání, s krevními cévy praskajícími kolem oční oblasti, ale tento symptom se objevuje také u určitého typu mozkového nádoru – Záznamy tohoto druhu tedy nemusí nutně svědčit o tom, že tyto děti jsou skutečně dětmi z DUMBS. (Fotografie nalevo byla pořízena v uprchlickém táboře v pásmu Gazy. Vzhledem k jejím pandovým očím se pravděpodobně stala obětí sexuálního zneužívání. Druhá fotografie: Hollywood a popové hvězdy s panda očima přes sodomii) DUMBS a další podzemní tunely se po celém světě používají k nedovolenému obchodování se zbraněmi, drogami a dětmi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Toto jsou koneckonců anonymní místa, která jsou chráněna před veřejným okem – a v této souvislosti je důležité pochopit něco jiného, ​​zločiny jsou obvykle spáchány stejnými lidmi. Obchod se zbraněmi, drogami a dětmi má téměř vždy stejný rukopis, přičemž obchodování s lidmi je stále nejlukrativnějším ze všech podniků. Pedofilní ostrov Jeffreyho Epsteina, Malý ostrov sv. Jakuba, je také známý svým rozsáhlým tunelovým systémem, kterým jsou pašovány děti na ostrov bez povšimnutí a skrývá zneužívání. Dokonce i výletní lodě prý na tento ostrov cestovaly z Disney Worldu na Floridě a fotografie dokazují, že jeden z vchodů do systému tunelu vedl přímo k vodě. Krátce před svým zatčením Epstein nechal tunelový systém naplnit betonem za 29 milionů dolarů, aby zahladil všechny stopy. Sarah Westell má důkaz, že podzemní zařízení pod Los Angeles jsou v současné době čistá.

Z Getty Center vede tunel přímo do Playboy Mansion s mnoha pobočkami do různých hollywoodských vil. Další tunely vedou k Laurel Canyon a od křižovatky pod Getty Center do přístavu Long Beach, který by měl mít také vchod. ( „Hollywoodský kód“: Hollywood, Babylon a Nový světový řád (videa) ). Tunelový systém má čtyři podlaží a je umístěn v hloubce 300 až 1600 metrů pod zemí. Podle Westallové byl tunelový komplex pod Gettyho muzeem místem, kde se na dětech prováděly četné sexuální a satanské rituály. Komplex pod centrem Getty je považován za jedno z nejdůležitějších podzemních míst. (Tunely pod Los Angeles vedou z Long Beach Harbour na jih do Getty Center a odbočují na Playboy Mansion a Laurel Canyon na severovýchodě) Plány ukazují tunely pod Playboy Mansions Hugha Hefnera. Nyní probíhají vykopávky) Byly DUMBS pod Los Angeles zničeny jadernými zbraněmi? Bunkr byl postaven z nejtvrdšího kamene, včetně bezpečných dveří, které měly odolat i jadernému výbuchu. Miniaturní bomby zde mohly být použity, a četné zprávy opakovaně uváděly, že jaderné zbraně se také používají k odpálení DUMBS. ( zdá se, že elity jsou v panickém režimu! Nikdo neslyšel jejich výkřiky: utrpení 50 000 dětí z podzemí (videa) ) ).

Lze předpokládat, že tyto systémy již byly zničeny. Podle vyšetřovacího novináře Deana Ryana, který žije v Inglewoodu poblíž Los Angeles, došlo mezi 21. a 22. dubnem v regionu k několika podzemním výbuchům. Oficiální média hovořila o zemětřesení o velikosti 3,7 Richterovy stupnice. Po výbuchu byly podle Ryana v oblasti pozorovány také četné vrtulníky, tryskáče a čluny. Mnoho silnic bylo 29. dubna dokonce uzavřeno. Od doby, kdy byl LA-DUMB umístěn poblíž Hollywoodu, se zde uvádí, že zde bylo drženo nespočet dětí, od nichž byla odebrána adrenalizovaná krev pro výrobu adrenochromu. Mnoho hollywoodských hvězd by si mělo být vědomo nechutných praktik souvisejících se závažným sexuálním zneužíváním. Dokonce i v elitních sexuálních klubech, jako je SNCTM, se údajně v minulosti prováděly obětní rituály s dětmi. Mezitím by už nemělo být tajemstvím, že adrenochrom byl v hollywoodských kruzích populární drogou – zejména proto, že měl omlazující účinek. Ale to by mohlo být u konce, protože podle nepotvrzených informací již bylo v Hollywoodu a jeho okolí mnoho zatčení.

Je také zarážející, že krátce po vypuknutí koronové pandemie velké množství osob uvedlo, že byly infikovány virem COVID-19 a že byly uzavřeny do karantény. Jedním z nich byla hollywoodská legenda Tom Hanks. Mezitím se jeho jméno používá často i v souvislosti s pohlavním zneužíváním dětí. Nyní zesnulý americký herec Isaac Kappy ho před svou smrtí nazval pedofilem ( filmové hvězdy Robert Downey Jr. a Mel Gibson odhalili elitní pedofilský prsten v Hollywoodu (videa) ). Hanks byl v karanténě v Austrálii a údajně je od té doby vážně nemocný, jiní dokonce tvrdí, že již zemřel nebo byl zatčen. Doposud se však jednalo pouze o fámy, protože k tomu neexistují žádné konkrétní důkazy ( „Hollywoodský kodex“: Filmová studia nechtějí – nyní k dispozici také na Amazonu! ) Jediným důkazem, že je Hanks docela špinavý, jsou fotografie, které zveřejnil na své Instagramové stránce před dvěma měsíci. Jedna fotografie ukazuje krevní plazmu, která má být podána, druhá fotografie zobrazuje koronový psací stroj. Obě nahrávky mohly být pořízeny v nemocnici a prokázat, že je skutečně vážně nemocný. ( zvrácené elity: světlo na konci tunelu pro miliony dětí, které zmizely ) Jen před několika týdny, 20. dubna, zveřejnila americká herečka Kirsten Dunst na své stránce Instagramu fotografii s možná skrytou zprávou. Fotografie ukazuje loutku kreslené postavičky Woody z Toy Story ležící bez života na podlaze. Je důležité vědět, že Tom Hanks Woodymu propůjčil svůj hlas.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mohlo by to být znamení, že Hanks už není mezi živými? Zajímavé na pozadí obrázku jsou havarované auto a vzhůru nohama plenka s otvorem, který by mohl být narážkou na tunely. Na pravé straně ještě uvidíte dětské bloky s písmenem SOS. Hollywood a další média opakovaně ukazovaly četné stopy ve formě tajných symbolů. Například logo Playboye byl bílý králík. Zároveň můžete vidět tento symbol v sexuálních otrokových programech a nosit králičí uši v elitním sexuálním klubu SNCTM v Beverley Hills je jasná zpráva. Bílý králík je také symbolem obchodníků s dětmi a kanibalismu. Hnutí Q stále říká: Sledujte bílého králíka. Když nakloníte chromozom adrenochromu, vypadá to jako bílý králík ( krevní rituály: adrenochrom a anti-aging ).

Dne 2. dubna uspořádali americký prezident Donald Trump a ministerstvo spravedlnosti tiskovou konferenci, která vyhlásila vojenské operace v boji proti drogovému kartelu, včetně zmínky o obchodování s lidmi. Záchrana a vzkříšení: Velikonoce a osvobozené děti Dokonce i během tiskové konference o koronové krizi často tajně hovořil o vojenské operaci a výslovně zmínil velikonoční víkend jako milník. V této souvislosti je třeba také zmínit, že jeho manželka Melanie Trump četla z dětské knihy Malý králík. Příběh se týká bílého králíka, který končí v tunelu, vystavuje se nebezpečí, ale nakonec je zachráněn. Bylo datum operace, která vrcholila kolem Velikonoc, možná symbolický akt?

Jak nedávno informovala tisková agentura AFP, polní nemocnice v newyorském centrálním parku byla od té doby uzavřena, protože počet pacientů s koronou klesá. Křesťanská nevládní organizace Samaritan’s Pure zřídila na konci března provizorní nemocnici, aby odlehčila okolní kliniky. Nemocniční loď amerického námořnictva Comfort se svými 1 000 lůžky a dvanácti operačními sály již opustila přístav v New Yorku . Podle AFP zde bylo léčeno pouze 182 pacientů, z nichž přibližně 70 pacientů mělo COVID-19. ( mezinárodní pedosatanická síť: více než 100 000 dětí a mrtvoly osvobozených od podzemních zařízení? (Videa) ) Aktuální tweet od amerického námořnictva uvádí, že Comfort se nyní vrátil do svého domovského přístavu v Norfolku, ale připravuje se k dalším misím. Mohlo by to znamenat, že všechny děti v New Yorku jsou zachráněny? Situace je velmi matoucí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nikdo kromě záchranářů a Donalda Trumpa samozřejmě neví, co se ve skutečnosti děje. Za pár týdnů můžeme také vědět víc, do té doby musíme udržovat naději a klid. Buďte ve střehu! Pokud se chcete dozvědět více o tajných machinacích elity, přečtěte si výbušnou knihu zjevení „ Illuminati Blood: The Occult Rituals of Elite “ od Nikolas Pravdy, s některými články, které jsou již cenzurovány vyhledávači.

Whistleblower Video: https://www.youtube.com/watch?v=pAeCI2za5kU&feature=emb_logo

Zdroje: PublicDomain / Frank Schwede pro PRAVDA TV 8. května 2020

Překlad: LK https://www.pravda-tv.com/2020/05/netzwerk-der-eliten-hollywood-adrenochrom-und-die-vermissten-kinder-aus-den-tunneln-video/

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.