…..ke konci časů musejí lidem říci pravdu, jak neustále tvrdím….

00:54

…..papež FRANTIŠEK poprvé v úterý svými vlastními slovy přiznal, že kněží a biskupové sexuálně zneužívají jeptišky v katolické církvi, a v některých případech je udržují jako SEXUÁLNÍ OTROKYNĚ. Zločinec v převleku papeže FRANTIŠKA pronesl ohromující komentář novinářům při návštěvě Blízkého východu. Vše je ale daleko horší, než můžete vůbec domyslet. V kláštěřích se nacházejí hromadné hroby narozených malých dětí, které se mnohdy používaly jako oběti SATANOVI. Dnes je Vám tedy jasné, na co slouží jakékoliv církve na planetě Zemi. Neexistují slova na popis tohoto hnusu….

Když se VATIKÁN A JEHO ZLOSYNI odkopali, je nám ukázáno, že lidstvo stojí na konečné. Zatím se přiznalo to nejhorší. Povolené. Co bude následovat???? Data budou bestiálnější než byste mohli domyslet.

Zdroj: https://neonnettle.com/news/6426-pope-admits-priests-have-been-keeping-nuns-as-sex-slaves-

[wp_ad_camp_2]

Svět, ve kterém žijeme je v podstatě ĎÁBELŠTĚJŠÍ NEŽ ĎÁBEL SÁM. Pokud Vám ale někdo jiný neotevře oči, nevidíte to. Celé roky se  snažím lidem vše vysvětlit a otevřít jim oči. Za tímto účelem jsem kdysi dešifroval skladbu od Peter Schilling – The Different Story. Bylo by aktuálnější než kdykoliv jindy se na krátký videoklip kompletně s celým rozborem podívat, (v souvislosti s prohlášením papeže je níže uveden) abyste pochopili co se na planetě Zemi odehrává.

Proto očkování, školky, hned v mládí odtržení dítěte od matky, školy na vymývání mozků, pro ty, kteří jsou „chytřejší“ tak vysoké školy (kde se vyučují samé nonstop nonsens) oproti reverzní vědě, která zde existuje ale je zkázána, a to vše za účelem dokonalého vymytí mozku. Udělat z lidí poslušné ovce, které jsou ochotny potom establišmentu uvěřit cokoliv a jít na porážku…..

Jedním z mnoha bodů, který patří ke zotročení = chodit na povinně nepovinné lékařské prohlídky pod nátlakem a vydíráním a mnohé jiné. Zde Vám v 85% objeví choroby, které nemáte. To bylo ale jen jako malinký příklad z nespočetných…..

A pokud jste znali symboliku, mohli jste dávno zjistit, o co se zde v MATRIXU jedná…..

V jedné skladbě řekli lidem všechno. Ale kdo pochopil?

A nyní slíbený rozbor, kde možná po přiznání papeže vše pochopíte:

Slíbený rozbor videoklipu The Different Story k dnešní době a dění na planetě Zemi

 

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.