…..vítáme Vás milí čtenáři tadesca k dnešnímu marnému okénku. Bude dnes hodně napínavé a pro mnohé čtenáře nepochopitelné…..

00:54

Na začátku upozorňuji, že pokud nejsou komenty věcné a k tématu, jakékoliv útoky, jsou mazány. Nemáme čas se zabývat nesmysly, kteří někteří píší. A to jednou provždy TEČKA.

Itálie

Opět jsem telefonoval se známým z Říma a bylo mně sděleno následující. V itálii prodloužili „domácí vězení“ všem lidem a to až do 05.05.2020. Nepokoje mezi obyvatelstvem se ihned vyhrocují a přes internet se domlouvají na mohutné protesty proti vládním nařízením. Vědí také na základě mnohých videí, že údajný coronavirus způsobují 5G sítě, a proto přistoupili k ničení antén nejen těchto síti. Podívat se můžete právě >>>zde:

Dle jednoho italského lékaře, který nechtěl být jmenován, potvrdil stejné zkušenosti z italských nemocnic, že jsou prázdné a skoro nikdo tam není. To stejné píší na webech v Německu. Show Must Go On. V itálii už lidé vědí, že se jedná o jiné události než nesmyslný CORONAVIR…..

VATIKÁN

Ve Vatikánu nejen že „PAPEŽ“ který papežem nebyl, ale přímo zrůdou pod taktovkou šesti padlých andělů, kteří mají na svědomí milióny a milióny mrtvých dětí, přestal nosit tak zvaný rybářský prsten. Tímto aktem je lidstvo osvobozeno. Psali jsme před několika dny. Nikdo už není v područí tohoto úřadu. To znamená přestává pro lidi také platit lodní právo a ztracen na moři po 7 letech života, kdy každé dítě bylo zotročeno až do konce jeho pobytu v Hotelu Země. (pokud neznalo a nedostalo se k určitým listinám, které jsme zveřejnili a neosvobodilo se samo).

Úřadující osoba (nyní už sám za sebe), nemá žádné tituly a ani prsten jako symbol na lovení lidských duší po narození, udělala poslední „MŠI“ na náměstí před naprosto prázdným prostranstvím. Symbolicky ztratil své ovečky a to navždy. Brzy se lidé dozví pravdu. Zde se můžete podívat na princip prstenu

Rusko

Jako jedinný člověk v Hotelu Země, prezident Ruské federace Vladimír Putin, řekl pravdu obyvatelstvu, proč mají zůstat doma a nechodit ven. Jedná se o čistky, které budou provedeny, znají adresy a lidi, kteří záměrně chtěli škodit státu a provádět teroristické útoky. Mimo jiné se o tom zmiňoval i Pjakin. Putin také pronesl k národu, že veškeré výplaty budou lidem zaplaceny ze státní kasy.

Naopak v Česku pravděpodobně nikomu nic nedají. I když to slíbili. Dokonce jedna známá se kterou jsem telefonoval a měla nárok na slíbených 25000Kč od státu (tak mi to bylo sděleno), že v bance už ten den měly vyřerpané limity a to byl první den kdy si lidé mohli podávat žádosti. Její známá dopadla stejně. Co k tomu dodat…..

Německo

Od jednoho dobrého známého, který je CPT u Lufthansy, jsem se dozvěděl zvláštní věc. Najala si ho jedna zahraniční firma na monitorovací lety nejen po Německu. Sdělil mně přes protonmail, že hledají v podzemí nejen děti, ale také lidi a zbraně, které zde jsou „umístěny“.  Nevěřil svým uším co mu bylo řečeno komandantem akcí. Sdělená data samozřejmě nemohu z určitých důvodů ani na stránky napsat.  Nejedná se ale o zbraně z WWII. To je snad každému jasné. Monitorovací lety jsou prováděny nejen se sekundárním radarem (pak ho vidíte na snímcích Flightradar24), ale také bez něho a to prý je většina letů. Letadlo je pak neviditelné…..

Virologové a mnozí lékaři také potvrzují v Německu, že akce, kterou Německá vláda nařídila nemá určitě nic společného s Coronavirem. Sami nevědí ale, proč takový humbuk kvůli ničemu????

Lidem v Německu dochází taktéž trpělivost a chápají, že se nejená o scény, které jsou lidem ukazovány, aby dodržovali nesmyslná nařízení.

USA

Americký prezident pronesl 10.04.2020 ohromující pohlášení tak jak sliboval. A z toho důvodu také jeho tweet, který jsme uváděli. Vstoupí určitě do dějin Hotelu Země. 

Ano vážení přátelé tadesca, tohle nikdo nečekal. Povedl se mu neuvěřitelný čin. Přímo husarský kousek. No bylo to v Americe, tak hattrick. A nyní postupně.

Jedním z prohlášení bylo, že neviditelný nepřítel ustoupil (ztáhl se zpátky). A Trump už vidí světlo na konci tunelu. Je jasné, podkud pronesl něco tak důležitého, že celá akce je úspěšně dokončena a nyní budou probíhat jen závěrečné akce…. tm komentuje: Nezklamal a my mu fandíme. Je úžasný člověk.

Ovšem to bombastické, skutečně se to jinak nedá nazvat, přijde nyní. Byla to nejdůležitější část jakéhokoliv projevu všech prezidentů USA.  A to se povedlo právě prezidentu trumpovi. (záměrně psané malými písmeny). V podstatě nikdo neví, pokud se nevyzná, co tím bylo myšleno. Prohlásil, že už není prezidentem UNITED STATES OF AMERIKA, což je WASHINGTON DC, je to (promiňte byl to)  finanční aparát hydry řízený z Londýna (kdysi). Lidé a veškerý jejich majetek patřil této orgnizaci. (Vlastnila lidi=otroky a jejich majetek). Pracoval tedy pouze ve jménu a právem Anglické královny. A ta zase ve jménu VATIKÁNU.

Nyní teoreticky jsou dva prezidenti UNITED STATES OF AMERIKA, a United States of America. Vím že se mnoho lidí nevyzná, ale brzy pochopí, co to znamená. Tímto aktem osvobodil lidi, nejsou už otroci.

Prvně byl důležitý Vatikán. Na rukou neexistující rybářský prsten – odstoupení PAPEŽE,  dle kterého se vše řídilo. Všechny státy světa. Trump udělal krok na osvobození lidí z moci temných sil.

Promiňte, ale nemohu si odpustit jízlivý komentář. Až pochopí PRAŽSKÁ KAVÁRNA, co se stalo, doporučuji jim tento článek přečíst, nebudou jim stačit plínky celého světa. Je to jasné co jsem řekl?

Akce v USA

Další dvě videa je zkrácená namluvená verze osvobozujících akcí v USA pod taktovkou vojsk SHAEF. Prosím poslechněte si, co vše se odehrává. A nikdo jiný za tím vším nebyl, po celá období života na planetě zemi, než VATIKÁN A JEHO PŘISLUHOVAČI.

VIDEO >>>>>ZDE

Zatím poslední zkrácená část. VIDEO >>>>>ZDE

08:45 Vlády po celém světě

Pro správné pochopení co znamenalo skutečné odstoupení papeže pro vlády na celém světě.  V současné době byla vládám po celém světě vzata možnost vládnout. A protože se nevyznají, tak to asi neví. To co nyní dělají je jenom simulace vládnutí. Je to jenom předstírání…..

Nutné vyčkat Jaltské konference. Proto se „sjíždí“ ve všech oborech a odvětvích celý svět na nulu. Vlak se záměrně zastavuje a prudce brzdí. Aby se znovu pak rozjel, bude potřeba velkého úsilí všech lidí. Ale pozor nikoliv už v otrokářském řádu. Ve všech zemích bylo prohlášeno, že svět už nikdy nebude takový jaký býval ale jiný. A čistky budou provedeny.

Křečovitá prohlášeníí některých politiků ve smrtelné křeči, že lidé nebudou mít možnost cestovat, pokud nebudou očkování, je jen „zbožné“ přání BILA GATESE, WHO, a jiných požíračů malých dětí, a politiků kterým čas navždy vypršel…..

09:54 Prezident trump (víte proč malé) zveřejnil na twiteru video pro lidi. Mimo oficiální data

Prosím Vás, zapněte si české titulky, je Vám (pro všechny ty, kteří ještě nechápou) vysvětleno skoro vše. Svět se nyní bude měnit před očima….

VIDEO >>>>>ZDE

18:27 Tak jsem se vrátil z hor, kde jsem se díval hodinu do sluníčka a odpočíval.

Dnes jsem si dal pauzu a jak vidím tereza a celá redakce taktéž. No těch skoro 100 komentů  mimo spamových, musím nyní pročíst a schválit. Na zítřek chystám opět zajímavý článek pro vás včetně symboliky….

19:27 Moudří, kteří pochopili se neptali. Chytrým bylo dívné že měl prsten. Neznalí ale vřískali….

Tak jsem si v přírodě odpočal, a hned jsem měl nával komentářů. Očekával jsem je, protože dnes měla být právě mše a hned mně všichni, kteří si nedávají věci dohromady a nerozumí matérii, upozorňovali, že měl papež prsten…..

Zítra Vám k tomu něco napíši….

Zbytečné komenty a nevěcné jsem odstranil. Prosím nezapomeňte, že nesedíme u počítače 24 hodin denně, máme také svůj vlastní život a tohle děláme jenom naokraj. A to že dnes bylo nádherně a šli jsem shodou okolností všichni do přírody, neznamená, že se něco děje s námi či s vebem, jak někteří sami trfně napsali….

Napsal tm

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.