AKTUALIZACE 21:54

…..v dnešních dnech se neustále píše o nesmyslné povinnosti očkování a hlavně o očkování dětí. Začínám tématem, které je dnes pro všechny matky a otce na planetě Zemi to nejdůležitější. Přirozená inteligence a přirozenost, je tím nejcennějším, co vlastně dítě do svého vínku dostane….

00:05

Každé dítě se rodí na planetu zemi s naprostou genialitou a schopností neuvěřitelných kombinací. Tomu všemu má být právě zabráněno zločinci BIG FARMY A FARMAMAFIE jakož také LEK-AŘI V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH. Látky které „vakcíny“ obsahují RTUŤ, HLINÍK, FORMALDEHYD, BUŇKY Z POTRATŮ A ZVÍŘAT  a mnoho jiných adjuvans zabraňují dětem přirozený rozvoj a vývoj k normálně myslícímu jedinci. Ptáte se proč to píši?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Právě dnes představitelé mnoha vlád  v různých zemích přečetli pamflet o povinném očkování a nutnosti pro všechny lidi povinně. Zajímavé, že to bylo asi 5 vět a všude stejné v mnoha jazycích. Zločinci ve vládách ještě podporovaných DEEPSTATEM neboli zdechající kobylou, se snaží neustále tlačit lidem do hlavy samá lejna.

Proto znovu opakuji, přečtěte si na našich stránkách vše o očkování a nenechejte se očkovat. Ve vakcínách jsou nyní látky se zpožděným účinkem a problémy nastávají třeba až po roce, ale navždy. Články k tomuto tématu s veškerými důkazy i odborníků najdete ZDE

1) Čistky probíhají po celé Evropě

Další zemětřesení jsme mohli zaznamenat dnes v noci v Itálii, přímo pod Vatikánem a pod Římem, kde probíhají další eliminace tunelů a podzemních „laboratoří“. Jak jsme psali, sídlo a města KARDINÁLA JUDASE byla zlikvidována už dříve. Dnes se zaměřili na podzemí v hloubce 5 -10 km a také na podzemí „katakomby“ VATIKÁNU.

Níže se můžete podívat na videokameru, která dnes v noci odpal podzemí zaznamenala a to dokonce s výbuchy a ohněm, který vyšlehl v nějaké oblasti . Způsobil dosti silné zemětřesení. Výbuch uvidíte ve 12 vteřině vpravo nad světly silně osvětleného části města těsně nad horizontem. Od 34 vteřiny vidíte chvění kamery a zemetřesení. Potom ve 44 vteřině opět vpravo záblesk. Ano Vážení čtenáři tadesca, byla to čistka Vatikánu a jeho podzemních chodeb.

VIDEO ZDE

2) Další čistky se připravují na balkáně a hlavně v Turecku

Po mohutném skenování podzemí v Bulharsku, Rumunsku a Maďarsku přichází řada na Turecko a podzemní města a rychlotunely v 10 km právě zde. Dle Tureckého deníku a překladu na SME.sk se můžete dočíst o následujícím dění:

ANKARA. V tureckom hlavnom meste Istanbul a ďalších veľkých mestách bude od 16. mája platiť štvordňové obmedzenie pohybu s cieľom zastaviť šírenie pandémie koronavírusu SARS-CoV-2.

Informovala o tom v pondelok agentúra AFP s odvolaním sa na tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Od vypuknutia pandémie nariadili víkendový zákaz vychádzania v 31 tureckých mestách vrátane Istanbulu a hlavného mesta Ankary.

V utorok 19. mája je v Turecku štátny sviatok, tak sa vláda rozhodla predĺžiť víkendový zákaz až do utorka.

Minulý nedeľu umožnili prvýkrát od 21. marca ísť každému obyvateľovi nad 65 rokov von na štyri hodiny. V pondelok v Turecku otvorili nákupné strediská, holičstvá aj kadernícke salóny.

Vláda dúfa, že sektor domáceho cestovného ruchu znovu otvoria v júni po sviatku íd al-fitr, ktorý nasleduje po moslimskom pôstnom mesiaci ramadán.

Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22402324/vo-velkych-tureckych-mestach-na-styri-dni-obmedzia-pohyb.html

 

3) Skenování a následné akce v ČR jsou potvrzeny i horníky

Dostal jsem zajímavý mejlík od čtenáře našich stránek s následujícím obsahem:

Asi před 3-4 týdny nad Krušnými horami prolétla nízko a hlučně stíhačka, která pokud jsem dobře hledal nebyla evidována jako start našich vzdušných sil. Informovala mě o tom žena v době kdy jsem byl v práci a po nejbližších minutách kdy jsem zkoušel hledat na flight radaru jestli ji ještě neuvidím tak nikde nad Evropou nic….. že by chtěli zakrýt otřes Krušných hor?….
Dále k tomuto tématu mě napadlo, že jsem informován od kolegů z práce o náhlém vypovězení pracovního poměru z pozice fárajících horníků z dolu na Mostecko-Ústecku, který se odehrál cca více než před měsícem. Samozřejmě z dovodů nízkých výkupních cen na burzách.

Zkoušeli se ptát i na jiných hornických pozicích v republice, ale se stejným výsledkem. Zaměstnanci dostali odstupné. U nás měli i 250 tisíc Kč. Ke konci minulého týdne mě jeden z kolegů infromoval, že situace se mění a cca příští týden by se mohla práce znovu rozjet alespoň na Ostravsku kam by se chtěl přesunout.

Zdá se mi to jako v souladu se současnou nebezpečnou situací v podzemí kde je zároveň snad náznak toho, že už by to alespoň u nás nemuselo trvat dlouho. Proč by na Ústecku v chudém kraji vypláceli tučné odstupné v situaci, kdy se může práce znovu rozjet co nevidět?

V případě Vašeho zájmu jsem ochoten pokusit se dohledat nebo zjistit více informací.

Potud mejlík a samozřejmě Vás budeme datovat o dalších datech, které eventuálně dostaneme do redakce.

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Nedostatek drogy ADRNCHRM

Nedostatek drogy adrenochrom se projevuje u mnoha lidí různým způsobem. Mohli jste si všimnou problémů třesu, který se u určitých příležitostí MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÉ projevily na veřejnosti. Je to jeden z možných důvodů nedostatku této drogy, ale o tom jsme už psali. Podíváme se na častější projevy u lidí, kteří drogu také používali.

Většinu z nich znáte a oni moc dobře věděli, co berou:

Myslím si že více slov není potřeba dodávat…..

5) Trestní oznámení na MADAMME ANGELU HITLER MERKELOVOU

V několika časopisech či novinách bylo zveřejněno podání trestních oznámení na člověka, který má zájem zničit celou Evropu a hlavně německý národ. Je podáno přes 400 žalob, které se nyní budou muset řešit a hlavně jsou podány za vlastizradu, velezradu a státní zradu. Když se to pomalu oficiálně píše, je jasné, že brzy přijde k činnům. A dokonce v MSM

 

5-5) Je nutné si zapamatovat jména a neustálé propagandisty očkování

Vždy jsem tvrdil, že na konci časů musejí lidem říci pravdu. Ano už se to děje skoro dva roky. Začali nám říkat pravdu. Krutou pravdu.

Jestliže začal honóra GATES de BILL hlásat pravdu do televize, na přednáškách, v MSM a jinde, že je nutné vyhladit jeho injekcemi 90% lidstva, ukázal svoji pravou tvář. GATES de BILL von DEEPSTATE není nikdo jiný než MENGELE na nekonečno.

Proto všichni lidé ( no jestli se tak dají nazvat), začnou po něm opakovat a do světa hlásat důležitost očkování proti COVID19, podílí se na lidském holocostu II v dějinách lidstva. Za tiché přítomnosti a přizvukování obyčejných lidí????? Né nikoliv. V Německu a po celém světě jsou velké tiché demonstrace proti očkování a nikoliv vzpoury proti očkování. Aby si politici a jejich přisluhovači uvědomili, co se na lidstvo chystá. Jejich vymýcení!!!!! Zločinci pod taktovkou GATES de BILL von DEEPSTATE jsou stejně zodpovědní jako on. Patří odsoudit a pověsit. Toho chtějí nyní i lidé v zahraničí zatím tichými protesty docílit.

Všichni politici, mluvčí (i když možná nevědomě, ale mají mozek a mohou myslet), lékaři, propagátoři ti kteří se zapojili do akce očkování jsou JENOM MASOVÝMI VRAHY. Nic míň ale daleko víc…..

Za propagaci očkování s těžkými následky, které byly provedeny minulý rok na důchodcích v Itálii, kteří následně zemřeli, jsou zodpovědni všichni v celé řadě přisluhovačů GATES de BILL von DEEPSTATE a celé BIG FARMA  a farmamafie.

Vše se ale musí konat postupně…..

Je nutné vidět priority v celé řadě překážek na planetě Zemi….

7) Pro všechny zpochybňovače zemětřesení v Římě a akce SHAEF

Je neuvěřitelné, že v dnešní době se lidé zajímají o nesmyslné detaily jako o záblesk výbuchu, který vydávají za bouřku. Připadá mně to jako pečlivého pojišťováka, který přišel ke zřícenému letadlu ve kterém zahynulo 380 lidí a on říká, že škodu nezaplatí celou, protože ten ŠKRÁBANEC na cocpitu tady už byl a proto musí cenu značně snížeit. Prosím lidé vzpamatujte se. Právě v dnešní době nehledejte chlup v moři a koncentrujte se na podstatné. Kolikrát to ještě diskutujícím mám psát.?????

Zprávy o zemětřesení a výbuchem si můžete najít ZDE a ZDE.

Jděte na podstatné a nesmysly se nezabývejte prosím. Jinak komenty mažeme…..

Co je podstatné? Zemětřesení a výbuchy v podzemí, eliminace zla a Vatikánu a zlé církve?? či nějaké dohady ohledně záblesků. Jste směšní…..

A KDYŽ SE SKUTEČNĚ CHCETE RÝPAT V PODSTATNÝCH VĚCECH, TAK PIŠTE DOKTORŮM A OSTATNÍM DARMOŽROUTŮM A UBLIŽOVAČŮM TŘEBA JAKO V TOMTO PŘÍPADĚ: Zde

8) Pro všechny pochybovače a nesmyslné dotazy uvádíme

Neuvěřitelné otázky jsou kladeny v diskuzích. Nemáme mnoho času, a proto znovu opakujeme, dohledejte si v minulých okéncích marného sami.

Chtěl bych vědět, jestli všichni ti dotazovači nesmyslných otázek, pokud jdou k lékaři, kladou také nesmyslné otázky lékařce? Nekladou. Doktoři jim nic nezodpoví, protože sami neví.  Umí jenom naučené fráze FARMAMAFIE A BIG FARMY. Nyní na ně také dojde…..

Toš tak. Kvůli nadměrnému počtu diskuzních přízpěvků, nepodstatné okamžitě mažeme. Mohou být i slušné…..

9) Výpadky internetu

Dnes je skutečně zase den „blázen“ neustále padá internet, asi je přetížen a nedá se normálně pracovat. Pokusím se sice napsat okénko, ale nezaručuji že se mi podaří odeslat.

 

pokračování

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.