…..ve vlastní věci – od zítřejšího dne vystupuji z diskuzí, nahradí mě carsten, který se vrátil a snad má počítač v pořádku. Prosím jednejte mezi sebou slušně a navzájem si pomáhejte. Určitě carsten, tak jako já, nebude trpět žádné vulgarity a urážky….

Aktualizace 15:27 – viz bod 11) a 12)

QQ:QQ Q7:54

1) Neuvěřitelná postupná odhalování bohatých lidí

Zde máme další oběť sexuálního týrání. Je jí Alexandra Zarrini (Alexandra Gucci). Byla sexuálně zneužívaná od 6 let a věděla o tom celá rodina. Nemohla se na nikoho obrátit. Teprve před pár dny vystoupila a odhalila pravdu o rodině a o všem, co se odehrávalo.

Sama potvrzuje, že tyto praktiky se odehrávají po celém světě a je to horší, než byste si mohli myslet.

Prosím podívejte se sami na video a pro ty, kteří neumějí anglicky, zapněte si české titulky…..

VIDEO ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Californie byla opět napadena energetickými zbraněmi

Budeme muset dát zprávu o požárech v Californii do souvislosti s oficiálním povolením pedofilie v Californii. To je ale náhoda, že ano?????

Nutné popřemýšlet, kdo požáry způsobil.

VIDEO ZDE

3) Celý svět snad zešílel. A to před tisíci lety

Neustále vychází napovrch, co se ve skutečnosti odehrávalo po celá staletí či tisíciletí v kostelech. Rozrůstáním moci církve, která nakonec ovládla celý svět a veškerá odvětví ekonomiky se zrůdnosti zavedly do veškerých sfér. Není žádné velké firmy, která by nezneužívala a netýrala děti. Jinak by nemohla v „konkurenci“ uspět. Jednou z nejzrůdnějších byla právě PEDDOWOOD dříve pojmenovaná HOLLYWOOD.

Skoro všichni herci a zpěváci, kteří měli úspěch se museli podrobit diktátu zločinecké mafie z VATIKÁNU. Ten přes svoje LOKAJE ovládal „VELKÉ MUŽE“ tohoto světa. Žijeme v šílenějším světě, než by mohl kdokoliv domyslet.

Pochopte prosím, že právě Prezident trump a Prezident putin se snaží veškeré zločince až do posledního „odstavit.“ Nemají rozhodně lehkou úlohu. Proto se některé předpovězené akce opožďují.

S tímto souvisí i zotročení lidstva, které se mělo odehrát pomocí očkování na COVID-19. Chapadla chobotnice jsou uťata, ale zatím není úplně eliminována. Proto je nutné vyčkat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zajisté chápete, že obyčejní lidé chodící do práce nemohou žádné věci ovlivnit. Proto se Vám satanistické spolky snaží vše ještě znepříjemnit nesmyslným COVIDEM-19 s rouškama a despotizmem…..

4) Tři největší podvody novodobého světa na lidstvu

Konspirační teorie jsou pravda a pravda MSM je naprostá lež.

Přistání na měsíci je prvním podvodem.

Dvojičky v NEW YORKU a jejich řízený odstřel je druhým podvodem.

Patentovaný COVID-19 DE-BILLEM GATESEM a jeho nohsledy, za účelem očipování a zotročení lidstva je třetím a snad posledním podvodem na lidské rase.

5) Další hyenismus v Nizozemí

V Nizezemí, ve kterém žije 17 miliónů obyvatel se 630.000 lidí v petici postavilo proti pedofilii, nekrofilii a zoofilii. Jak je vidět, lidstvo by se na celém světě rozdělilo na dva tábory. Pro a proti. Naštěstí se tomu snaží celosvětově zabránit Prezident trump a Prezident putin.

Od našich zpravodajů víme, že je to právě ta většina ve vládě a různých státních odděleních se státními úředníky. A jak si myslíte, že je to ve zbytku světa?????

Přečíst si můžete zde.

°6) Urgentní data o vakcíně proti COVIDU-19

Bylo by dobré se také podívat na video, které lidstvu mnohé odhaluje a co a kdo za tím stojí.

VIDEO ZDE

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

7) Zakázané video k tématu 11.Q9.2QQ1

Je nutné zapnout české titulky. Originál je v angličtině s německými titulky.

VIDEO ZDE

 

8) BOOM BOOM BOOM BOOM

Jak nám předeslal pan Prezident trump ve svých tweetech dopředu, máme pozorovat schow a vše doplnil slovy boom boom boom.

Asi před pěti týdny bla masivní exploze v Bejrůtu a zahynulo mnoho lidí.

Nyní se udála ve vedlejším jordánsku podobná exploze. Bylo to na údajně na vojenském území. podívejte se sami:

VIDEO ZDE

 

Jóó čstičky podzemí probíhají po celém světě.

9) Další nadnárodní gigant IKEA…..

je podezřelá z obchodu s dětmi. Zjistil to tým pozorovatelů, který objevil předražený nábytek s dětskými názvy, které se ve Švédsku používají.

Jak jsem psal v dnešním článku 1, jsou do obchodu s dětmi zavlečeny kompletně nadnárodní společnosti. Kam se podíváte. Je to děs běs a hrůza…..

Článek o zmíněném najdete ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

10) Další důkaz, že pod maskou se trávíte CO2

Hodnota koncentrace oxidu uhličitého měřená pod maskou. Hodnota se zvyšuje na více než 10ti násobek toho, co je povoleno na pracovišti. Hodnota by se během testu dále zvyšovala, ale zařízení nemůže měřit více než 10 000 ppm.

11) A je to venku. Citace článku z Rockfellerovy nadace

Tak zvaný COVID byl naplánován dlouho dopředu.

VIDEO ZDE

12) Klaus konečně jednou říká pravdu. Není pozdě?

Ale to berte jako řečnickou otázku prosím…..

Hrůzostrašná manipulace s lidmi. Bývalý prezident Klaus prozradil, co si myslí o koronaviru

První půlrok s koronavirem máme za sebou, a tak někteří využívají této příležitosti k bilancování toho, co nám vlastně nečekaná epidemie přinesla, nebo spíše, co nám vzala. Do diskuze se nyní zapojil také významný hráč v podobě bývalého prezidenta Václava Klause, který má na koronavirovou pandemii velmi vyhraněný názor.

Roušky, abychom se neslyšeli

Klaus už není na pochybách v tom, že koronavirus dnes slouží především k obrovské míře manipulace s lidmi. “Manipulace v souvislosti s koronavirem je novinka, která nechává všechny dosavadní nástroje manipulace s lidmi v míře jejich plošnosti a účinnosti daleko za sebou,” uvedl v rozhovoru pro Lidové noviny předchůdce Miloše Zemana v úřadu prezidenta České republiky.

Že najednou máme roušky, abychom se neslyšeli navzájem, to je hrůzostrašná věc. Že se děti nemusejí učit, protože už učení se vyšlo z módy. Že máme pracovat doma, abychom se probůh nesetkávali a nevyměňovali si názory a eventuálně se neposilovali v našich kritických názorech vůči tomu, co se děje,” vykreslil epidemiologická opatření jako možnou manipulaci s lidmi Václav Klaus.

Bývalý prezident zkritizoval také přístup Evropské unie k řešení koronavirové krize. Podle něj bylo zvláštní, jakým způsobem byla v počáteční fázi neaktivní. O to více ale začala působit poté, co zhodnotila celou situaci a využila ji pro své záměry. “Pak nás zděsilo, co udělala Evropská unie, která se zdánlivě uchýlila do ilegality v průběhu akutní fáze koronavirové pandemie. Pak se ale nadechla a vyrazila do zteče a všechny návrhy a plány paní Ursuly von der Leyenové jsou opravdu děsem, který přesahuje všechno naše chápání,” prohlásil Václav Klaus.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Každý se bojí cokoliv říct

Podle exprezidenta je způsob řešení koronavirové epidemie součástí sebeničivých procesů, které v současné době probíhají v západní společnosti. Klaus je přesvědčen o tom, že Západ likviduje sám sebe a nepotřebuje k tomu Rusko ani Čínu, tedy země často obviňované ze snah destruovat západní způsob života a demokracie.

Opatření spojená s koronavirem se navíc kombinují se snahou levicových kruhů cenzurovat odlišné názory. Jako příklad uvedl Spojené státy americké, přičemž vzhledem k tomu, že velkou část kultury přebíráme právě z USA, tento trend brzy dorazí i k nám. “Život na amerických univerzitách se v podstatě – aspoň v té společenskovědní oblasti – absolutně zastavil. Tam se prostě nedá nic říci, tam si lidé dávají pozor na to, co řeknou, s kým jsou viděni, s kým se stýkají,” uvedl Václav Klaus.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.