AKTUALIZACE 18:54

…..dnes jsem opět na cestách a budu se snažit vybrat nějaká důležitá data pro Vás….

QQ:QQ Q9:54

1) Důležitá připomínka jednou pro vždy

Protože můj koment byl příliš dlouhý a nedovolil mně ho admin odeslat, dávám zde.

Odpovídám zde na komentář „nika,“ která napsala:

Mám takú malú poznámku, že aj tu by sa mohla zrušiť cenzúra. Sloboda slova má platiť všade. Keď má človek otázky, tak sa koment ani neuverí….

Milá nika,
určitě nevíte, a to VŮBEC – O ČEM HOVOŘÍTE. Zkuste si založit web a nechat tam volnou diskuzi a nebudete se stačit divit. Pokud chcete chodit do žumpy a pročítat jenom samá sprostá slova, tak jste na tomhle webu asi omylem…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jestli jste nepochopila, snažíme se zde udržet slušnou mluvu a dobrou úroveň. Jste zde nová? Lidé si mají zde pomáhat a nikoliv si nadávat. I když někdy je to i zde problém v moderované diskuzi udržet slušné oslovování a úroveň….

Ale budete mít možnost si přečíst pořádnou žumpu v jednom z pokračování o kamenu CIN-TAM-ANI. A to stojí za to. Pokud se Vám něco takového bude líbit, budete potom muset chodit jinam.
Nemáme zájem o sprosťáky a placené trolly, lidi s nizkým IQ kteří na cokoliv plivají, primitivy a despoty a méně duševně zámožné lidi. Těch je na mnoha webech a v PARLAMENTU U VÁS I ZDE V ČESKU až přespříliš. Všichni jmenovaní by se zde sesypali jako když píchnete do sršního hnízda. Asi nevíte kde žijete. Prosím probuďte se. Děkuji…..

Už dnes vystupuji navždy z diskuzí, diskuze zabírá spoustu času, ale tohle jsem musel okomentovat. Je to můj poslední koment a tím se s Vámi loučím.  https://www.youtube.com/watch?v=wwyK11Z49l0

Komenty od odpoledne nebo večera bude moderovat vždy carsten, popřípadě tereza či jiný administrátor.
Maily s prosbou o pomoc při nějakých poruchách organismu Vám rádi zodpovíme, popřípadě si poradíte v diskuzích navzájem. A to je právě to, proč byl web založen a proč vznikl…..
Děkuji za pochopení….
tm

p.s. Napsala jste: „Sloboda slova má platiť všade.“
Prosím Vás, to běžte hlásat do slovenského nebo českého parlamentu…..
děkuji za pochopení

2) Lidé se budou muset probudit. Je toho plný internet

…..a pokud by se neprobudili do velice krátké doby, probudí se do zotročení s čipem a zkráceným životem díky „POVINÉMU ZAOČKOVÁNÍ“ od DE-BILLA GATESE A DEEPSTATU.

Prosím poslechněte si další video od odborníka, který vše rozstřelil.

https://gloria.tv/post/tUf7TtkxUcJR1erkNBttebh2Y

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) K bodu dvě

Rád bych všem sdělil, pokud jsem se dosti důrazně nevyjádřil, neměníme retóriku a víme, že vše nikoliv dobře, ale výborně skončí. WWG1 WGA

Některá pochmurná data přicházejí na weby, nenechte se ale mýlit a držte směr, tak jak to dělá tadesco mnoho let – WWG1 WGA…..

Je nutné si uvědomit, že dva lidé se svojí armádou a znalostmi bojují proti HYDŘE, KTERÁ VYLÉZÁ ZE VŠECH DĚR. Kam se podíváte, tam jsou. Proto se některé termíny a veškeré postupy prodlužují. Ale nemějte obavu. WWG1 WGA

Upřímně lituji carstena, který se nyní, asi bude muset, prokousávat veškerými komenty. Brzy pochopíte proč. Není to vůbec lehké, vím že to zvládne a rozhodně si nenechá nic diktovat…..

Prosím nezapomeňte, že vy jste v právu a příkazy a nařízení nejsou žádným zákonem…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Data o tunelech po celém světě

Minulý rok jsme Vás začali datovat o něčem, pro mnohé nepochopitelné, a pro většinu sci-fi. Je to ale krutá realita.

Možná nyní pochopíte, proč boje v podzemí jsou tak komplikované a nedají se kolikráte ihned na 1000% zvládnout. Proč se také vše prodlužuje. Máme zprávy, že i v EVROPĚ je mnoho jednotek, které čistí tunely. Tunelů a podzemních měst je mnohem více, než si kdo myslel. I vojáci jsou z toho ohromeni. Níže máte asi po roce data, o kterých již dlouho píšeme. Je to z jiných datových kanálů…..

VIDEO ZDE

 

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.