AKTUALIZACE 22:22

…..jak Vám Vážení čtenáři tadesca neustále píši, zachovejte klid. Pro zachování zdravého rozumu a hlavně pevných nervů by bylo dobré nečíst MEDIÁLNÍ SRA*KOMETY (MSM). Vždyť jsou tam lži od začátku až do konce, od rána do večera. Pořád píší, jak všude zvítězil chlípník BIDEN. Opak je pravdou. „Jedou“ neustále tu svoji starou obehranou písničku dokola. Jim totiž už nic jiného nezbývá….

QQ:QQ QQ:Q5Q5Q5

1)  Elity se už s ničím netají. Narychlo vydávají PAMFLETY

J-elitám dochází čas a trpělivost a proto se dnes ničím netají. Začínají zmatkovat a natvrdo vydávat PAMFLETY – rozumějte, chtějí udělat zákony, které zákony nejsou. Bylo by to horší než za fašismu. Celé dny čtu zprávy na alternativě, kdy se bude Německá vláda snažit o vydání nového zákona, kdy s vámi budou moci zacházet jak s pokusným potkanem. Ano, až tak daleko lidstvo kvůli „důvěře“ a že se o nic nezajímalo, došlo. Byla by to konečná.

A to nejen v Německu, ale také v Polsku a na Slovensku. To stejné připravují v Rakousku a možná i v České republice.

MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ odhalila svoji pravou tvář. Je daleko horší, než si lidé mysleli.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dostal jsem e-mail od nové čtenářky z Německa, která vše hezky popsala:

Potud e-mail. Ušetřil mně práci. Pisatelce děkuji za shrnutí.
Proto zachovejte klid, důvěřujte plánu a vyčkejte velké akce zde v Evropě. Stejně lidem nyní nic jiného nezbývá. Plán je dokonale připraven. Dle zpráv, které se k nám dostaly se nic nezpozdilo, vše bylo přesně oběma „šachisty“ naplánováno. Proto vyčkat v klidu.

2) Bude trumpův tobogán jako třešínka na dortu?

Veškerá média, firmy, spřátelené firmy podílející se na volebním podvodu, lžích, nabádáním jiných médiích ke lžím a zveřejňování nepravd mohou být dle EXEKUTIVE ORDER připraveného před několika roky trumpovou administrativou ZABAVENY ve prospěch státu.

Asi brzy sklapne i našim médiím, která se nebudou stačit divit, co se zde bude odehrávat. Momentálně spí na vavřínech jak jsou dobří a pomlouvají Prezidenta trumpa a putina na rozkazy hlubokého státu. Prosím vyčkejte a uvidíte nevídané.

Důležité je pamatovat si tváře a jména těch notorických mediálních lhářů a podvodníků placených SOROSEM a DE-BILLEM GATESEM. Nezapomeňte na ně. Ublížili Vám i policisté, kteří Vás měli chránit, zapisujte si jejich čísla.

WWG1 WGA

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.