;

Aktualizace 20:27…..je zajímavé, že několik dní nebyla žádná letecká doprava na obloze vidět a bylo azurovo. Tak jako před mnoha desítkami let. Ale letecký provoz dle letových řádů byl ten stejný jako každý den…..

14:45tm komentuje:

…..copak se stalo? Asi měli dovolenou. Podívejte se jak před několika dny vypadaly padající velké chuchvalce až velikosti fotbalového míče, padající k zemi. Soudruzi z DDR udělali asi nějaký špatný výpočet….

Opět hlásí chemtrailování po celé EU po ř denní azurové obloze. Německo, Švýcarsko, Rakousko, Česko a Slovensko…..

tm komentuje:

…..dnes začala zajímavě klesat německá burza a ihned bylo zastaveno obchodování Xetra-Kurzfindung a samozřejmě že stádu bylo řečeno, že se jedná jenom o technický problém. Zapomněli dodat, že se jedná o problém po celém světě a nejen Xetra-Kurzfindung, ale kompletně celé burzy s bezcennými papíry…..

…..a máte už nakoupeny potraviny a nějaké zásoby na několik týdnů?????

Aktualizace 15:54

tm komentuje:

…..jak politici kulantně nazvali přepady a vraždy každý den? No přece se jedná jenom o náhodné události, které jsou ale výjimečné. Nejsou prý na denním pořádku. Asi jsou politici hluší a slepí, hlavně že jim přijímání uprchlíků a ISIS sype a cítí to měsíčně na svém platu. Horší bude až jednou večer při návratu domů to budou sami cítit v zádech. Zde máte odkaz, kde si hrůzostrašné přepady a vraždy udály v měsíci Oktober 2018, můžete přečíst ZDE…..

Aktualizace 19:45

tm komentuje:

…..poslední měsíc pozoruji zajímavý jev. Vždy když sedím někde v kavárně, je jedno, jestli je to v Česku, v Německu švýcarsku nebo v rakousku, pozoruji kolemjdoucí lidi. Dnes nechci mluvit o mobilních telefonech, ale o daleko závažnějším pozorování. Skoro všude jsem spatřil velký počet mladých lidí, kteří při chůzi kulhají. Je mi jasné, že glutamáty a ÉČKA v potravinách dělají své. O starých lidech ani nemluvím. Rovněž tak jsem si všiml, že skoro všichni kašlou. Kašlou suchým kašlem, což není dobré….

Aktualizace 20:27

tm komentuje:

…..dnes se opět v Kolíně nad Rýnem v poledne odehrál „OJEDINĚLÝ PŘÍPAD“ nějakého chudáka, který na nádraží v restauraci zapáli 14 letou dívku a potom s rukojmím a pistolí v ruce se skryl v lékárně, kde kladl na policii požadyvky. Ta ho následně zneškodnila. Prá patří k teroristické organizaci Daesh ZDROJE: ZDE ZDE

…..lidé asi ještě pořád nepochopili, že se v Rakousku, Švýcarsku, Německu a Francii jedná o válku….

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.