AKTUALIZACE 21:54

…..startovní výstřel byl odpálen v USA. Nyní se po celém světě šíří lavina, kterou nelze zastavit. Jak jste si mohli všimnout v posledních dnech, začínají odstupovat vlády (i před startovacím výstřelem v USA) postupně po celém světě. Je to teprve začátek celé laviny. Důležitý začátek. Postupně budou odstupovat i jednotlivé „VLÁDY,“ které vládami nejsou. V jednotlivých zemích Evropy se postupně vše změní…. FOTO

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

Před 44 dny (Q8.12.2Q2Q) ke dni 2Q.Q1.2Q21 nám bylo sděleno Prezidentem trumpem důležité datum, které nikdo nikdy nezapomene. Máme si na něho vždy vzpomenout. Kód označení je 555. Tedy znak pro lidstvo na planetě Zemi. Je to počátek celého čištění planety Země od bezcitného brutálního zla, které bylo způsobováno lidstvu kabalou a hlubokým státem. Na obrázek vzkazu se můžete podívat níže.

https://app.box.com/s/6jmspl6gl83ybknma7rc3tyszgy6txrx

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mnozí z vás si všimli, a v diskuzích dříve dotazovali, proč všechny články zveřejňuji v 05:54 či 5:55. Jasná, vysoce konstruktivní symbolika, která je také používána současnou vládou v USA.

Veškeré vzkazy jsou dávány symbolikou. Její největší prosazovatel a podporovatel používal symboliku přes celá staletí, Vatikánem počínaje, ILLUMINÁTY a DEEP STATE konče. Lidé tomu neměli rozumět. Nesměli rozumět. Díky symbolice byla domluva přes jakýkoliv tisk pro znalce okamžitě vypovídající, ostatní se jenom divili.

Z leteckého snímku Capitolu stojí za povšimnutí velká sova(FOTO, FOTO), která byla ILLUMINÁTSKÝM (ZEDNÁŘSKÝM) symbolem. Nyní je sova obklíčena a hlavně neprodyšně uzavřena a obtočena ostnatým drátem. Pro mnohé nepochopitelné. Je to zajímavá anténa, která způsobí divy. Smyčka nakrátko. Šach mat. Více se dozvíte v brzké budoucnosti. FOTO, VIDEO

Veškeré kroky nynější vlády USA jsou prováděny s chirurgickou přesností a velkou rozvahou. Psal jsem v minulosti.

Po pádu „SOVY“ se postupně demontují vškeré vlády na celém světě. Tribunály mohou začít.

Krátká vsuvka pro nedočkavé čtenáře tadesca. Ano, i na Slovensku a v České republice tomu tak bude. Prosím, nedotazujte se v diskuzích, kdy to bude, to ví nejlépe vojska SHAEF, která jednotlivé kroky a demontáž vlád připravují. Ušetříte hodně práce carstenovi, terezce a adminovi.

Budeme Vás v blízké budoucnosti nadále datovat.

A zde se nachází dominoefekt se zpětnou ráží, které patří k trumpově 9 dimenzionálnímu šachu. https://youtu.be/Ch0_JGzH2As

Tak tomu se říká pravý tobogán

 

[wp_ad_camp_2]

 

Firma PFIZER zakázala další prodej vakcín COVID-19 do EVROPY

Nevíme, jestli důvodem jsou velké počty vedlejších účinků a mnoho úmrtí po podání vakcíny. Může to být také následek dekretu, který vydal Prezident trump o zákazu těchto vakcín v USA. Rovněž tak prohlásil a potvrdil podvod akce fake COVID-19, který bude oznámen celému světu.

V Norsku po podání vakcíny COVID-19 zemřelo 23 lidí.

VIDEO

Zdroj z ČR: https://cnn.iprima.cz/ockovani-proti-covid-19-muze-byt-pro-starsi-nemocne-lidi-riskantni-varuji-norsti-vedci-17177?

Začíná probouzení spících….

Stačí obrázek.. probuzená vs. probouzející se.

A nyní mám pro Vás špatnou zprávu. Nemohu dávat jenom ty dobré. Nutné vědět. Ale varovali jsme Vás

Pro dokreslení celé situace o očkování a testování, jenom ve zkratce, chci všechny ^zájemce^ o dobrovolné či povinné testy a následné očkování upozornit  na následující:

Podle posledních dat, která se k nám dostala z určitého zdroje, je potvrzeno, že se ve vakcínách nachází také blackgoo a morgelony. Ke všem jedům, které ve ^vakcínách^ jsou. Popřemýšlejte, proč umírá tolik lidí po podání? Ale možná se také hodně mýlíme…..

Posuďte sami, zkoumejte sami a nenechte se rušit.

VIDEO: https://gofile.io/d/I5nsxD

A zde další VIDEO: https://rumble.com/vcrzv7-morgellony-v-tle.html

Nechutný a odporný obchod s dětmi pokračuje

Nedostatek adrenochromu ve světě vyvolává zoufalé činy. Posuďte sami.

Děti dle obrázku byly přepravovány v jatečně upravených hovězích tělech mrtvých zvířat. Pro další obchod a prodej. Krátký výňatek z článku. Obchod s dětmi dosáhl nepředstavitelných rozměrů. Tentokrát byla objevena nová forma obchodování s dětmi. V kamionu s hovězím masem bylo nalezeno dvacet živých dětí s dudlíky v ústech aby neplakaly. Vůz byl zastaven na kontrolním stanovišti mexickými úřady při rutinní kontrole. Řidič celníkům či policistům uvedl, že přepravuje maso do obchodu s potravinami. Fotografie níže pochází z předních a důvěryhodných novin v Dominikánské republice. Dle zdroje, který tvrdí, že tato fotka nebyla upravena ve Photoshopu, není falešná a je originální.

Zdroj: https://t.me/LichtkriegerQ1

Jak se situace vyvíjí a jak bude pokračovat? Zde máte odpověď: VIDEO

Napsal tm

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.