…..dnes jsme se bavili s experty, kteří v laboratoři provádějí mnoho rozborů, nejen vody. No vodu vlastně nezkoumají, když tak jenom její znešičtění. Nad výsledky žasnete….

00:05

znovu bych se rád omluvil všem, kteří nedostanou ode mne odpověď na mejlíka. Vyjádřím to jedním slovem: NESTÍHÁM. Proto se velice omlouvám za velmi opožděné odpovědi. Děkuji za pochopení. Také bych rád poprosil čtenáře, aby si uvědomovali, že nemohu na vše dávat linky a už vůbec né na korespondenci, která není veřejná. Ne všechna data, která publikujeme, jsou dostupná. Děkuji za pochopení…..

Evropa

Čas

Začneme u času. Nevím, jestli jste si všimli, ale den, přestože jste doma, Vám možná utíká velice rychle. Nevím jak Vám, ale mně určitě. Něco se opět děje s časem a mnozí z Vás to pozorovali.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dunění země, tlaková vlna, zemětřesení

Mnoho čtenářů nám píše, nejen do diskuzí, o úkazech posledních dnů, byly to jednak divné rány a tlakové vlny včetně dunění země. Před několika dny jsem psal o tunelech v USA, a také jakým způsobem se provádí skenování podloží a proč. Vzhledem k tomu, že kabala musí být poražena velice rychle, bleskovým úderem, musí být zťata veškerá chapadla chobotnice bleskově. Není možné všechno zachraňovat. Jde také o životy konstruktivních vojáků SHAEF, kteří za osvobození lidstva nastavují své životy skoro nelidským bestiím. Proto používají na likvidaci těchto měst a podzemních laboratoří, s dětmi či bez nich, rakety, které jsou v tunelech odpáleny.

U podzemního města explodují a tam, nejen díky mini jadernému výbuchu, vytvoří obrovskou tlakovou vlnu, která jednak všechny „vypaří“ a zbytek bytostí, které jsou vzdálené od epicentra, roztrhá plíce, ale také ostatní orgány. Města a tunely jsou pak nepoužitelné. Mimo jiné, také radioaktivně zamořené. V případě, že se vyskytují někde trhliny, při tlakové vlně začne vzduch prudce ucházet těmito otvory. Tak jak tomu bylo i v USA. Jestliže jste Vážení čtenáři tadesca někde naměřili zvýšenou radioaktivitu, určitě to nebude z Černobylu, jak nás zde některé weby mylně informují. Může to být únik vzduchu, právě z těchto podzemních tunelů.

Máte-li doma měřák ionizujícího záření, bylo by dobré si změřit v místech, kde bylo slyšet dunění a rány, hodnotu radioaktivity. Můžete potom napsat do komentářů jaké hodnoty jste naměřili.

Itálie, Rakousko, Švýcarsko a následně také ČR

Možná jste dnes zaregistrovali, že v těchto státech se v hloubce zhruba 10 km pod zemí uskutečnila zemětřesení. Přirozená rozhodně nemohla být. Kabala a Vatikán měla velká podzemní města mimo Itálii, také ve Švýcarsku a Rakousku. Asi zde dnes také byly provedeny útoky na podzemní města za účelem eliminace kabaly. Jakmile budou eliminována na severozápadě EU, dále v Německu, Francii, Švýcarsku, Itálii a Rakousku, přejdou pravděpodobně na „východní frontu“ – Slovensko, ČR, Maďarsko, Polsko a Uktrajinu. Popřípadě eliminaci může udělat i ruská armáda.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zde se můžete podívat na print screen z Itálie. Hloubka 10 km, kde normálně žádná zemětřesení nevznikají…..

 

A nyní to nejdůležitější – CHEMTRAILS

Vynikající zpráva pro Vás. Ano, opět chemtrails, ale z jiného soudku.

Jak jsem hned v úvodu napsal, hovořil jsem dnes s lidmi ze soukromé laboratoře a bavili jsme se o chemtrailech. Konstatovali jsme, že zvěrstvo, které bylo na lidech pomocí chemtrailů způsobené, je do nebe volající. Lidé si konečně mohli všimnout nádherné modré oblohy a přirozených mraků asi tak 3 týdny a najednou konec…..

Pár dní píšete, že se zase odehrává brutální chemtrailování na obloze. Máte pravdu, ale dnes je všemu zase úplně jinak. Vím, je to těžké k pochopení, ale je to tak. Voda není voda a chemtrailování není chemtrailování, i když to vypadá úplně stejně. Asi jste si stačili všimnout, že pruhy za letadly „údajných chemtrailů“ byly tmavší a úplně jinak se rozpadaly. Máte pravdu. Jiná doba, jiná látka. Dříve jedovatá, dnes už nikoliv. Naopak…

Experti z laboratoře tady ve Švýcarsku mně sdělili, že z rozborů vzduchu půdy a vody, které provedli, našli nyní látku zvanou germánium. Nevím, jestli víte o co se jedná, ale je to prvek z Mendělejevovi tabulky, který má zvláštní vlastnosti. Používá se na léčení rakoviny (lékaři ji zamítají), cirhózy jater, vysokého ktŕevního tlaku, slinivky a při otravě nějakých jedů či také požití rtuti. Zajímavé, že ano?

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Byly naměřeny ve vzorcích (vzduchu, půdy, vody) z Německa, Rakouska a Švýcarska. Z česka jsem nemohl vzorky dovézt, jasné proč. Jinak je pravidelně vozím. Ale bude to v ČR stejné, dle jejich slov.

Je nutné poopravit nejen lidské bytosti, ale také celou přírodu. Eliminuje právě jedy v přírodě, zejména v půdě. A to byl ten důvod, proč nyní mohutně sypou Germánium z letadel. Je to malá satisfakce? Nebo jistá pomoc Spojených států za zvěrstva, která zde napáchaly????? Asi obojí.

Takže nyní klid, přečtěte si, co vše se dá tímto prvkem léčit a Zde si můžete přečíst co germánium umí.

Mimo jiné, germánium likviduje viry, bakterie a jiné patogeny. Právě na likvidaci jakýchkoliv virů ve vzduchu nyní použili jmenovanou látku. Je to totální desinfekce vzduchu, obrazně řečeno.

BILL GATES ARRESTED !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dle poslední zprávy z Bílého Domu jsme nevěřili svým očím na tak zajímavou informací. Je geniální až bombastická. Tak tomu se říká čtyřdimenzionální šach mat . Trump zabaví pro Ameriku (pro lid) Gatesovi Microsoft, veškeré jeho peníze, jeho organizace a neziskovky, a zárověň veškerý majetek, včetně firem na výrobu vražedných vakcín. Tak tady asi spadne MADAMME ANGELE HITLER – MERKELOVÉ brada, až ke kotníkům…..

Za pár dní ji to čeká také, a ona už ví …..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pro některé čtenáře, kteří neumějí hledat a neustále se dotazují, kde je to či ono, naposledy dávám link, jinak si je prosím najděte vždy sami. Děkuji za pochopení.

Najdete ho právě zde: Bill Gates Arrested

Bill Gates zbaven vešerých práv a zabaven všechen majetek

 

10:27 Vlhkost vzduchu, která v přírodě vůbec běžně není, je skoro nemožná: 10% až 20%

Psal jsem dnes o „chemtrailování“ za pomocí látky zvané germánium. Dnes ráno u kávičky jsme diskutovali v soukromém kruhu s experty z laboratoře, kteří se zabývají dokazováním různých prvků a chemikálií v čemkoliv, o následujícím. Zeptal jsem se jich, jestli má také vliv germánium  na nepochopitelně malou vlhkost ve vzduchu po celé EU. Je zcela nepochopitelně nepřirozená a pro přírodu celkem dost zásadní.

Začali mně složitě vysvětlovat, že je to vynikající postřeh a že tomu tak je. Vysvětlovali mně různé reakce látek za přítomnosti germánia. Tou je právě zcela jiná vodivost vzduchu a také se tím vzduch vysuší. No nechápal jsem vysvětlené procesy, ale jejich slova potvrzovaly můj postřeh. Psal jsem o naprosto nízké, zcela nepřirozené vlhkosti vzduchu před několika dny v okénku či diskuzi.

Oponoval jsem jim, že pro stromy a hlavně smrky a jiné rostliny je to celkem smrtelné, tak malá vlhkost vzduchu a hlavně jsem si všiml, že se nikde netvoří rosa. Všímli jste si toho také?

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zasmáli se a vysvětlili mi, že celkový přínos pro přírodu a hlavně pro lidi je právě deaktivace jedů, které byly na nás po celé roky sypány. Brzy se zase všechno údajně vrátí do normálu. Uznal jsem za vhodné Vás o této záležitosti datovat, aby jste také věděli veškeré souvislosti.

Mohli jste si všimnout, že některá města a plochy v Hotelu Země „chemtrailovali“ až nepochopitelně hustě…..

No, a pak že se nic neděje….

12:54 Tak nám v Německu přibývají sebevraždy politiků, chudáčci, Vědí co je čeká

Dalším politikem, který nevydržel zprávy z přicházející politické tsunami prezidenta Trumpa v Německu a zatýkání vojenskou policií SHAEF, vysoce postavených lidí, to raději udělal hned a sám. Byl jím opět vysoký úředník Ministerstva financí, úzce spolupracující s Thomasem Schäferem, který také před 14 dny údajně spáchal sebevraždu.

Po velké razii SHAEF, která se uskutečnila na Bundeskriminalamtu ve Wiesbadenu, zatknutím vysoce postavených osob pracujícím pro DEEPSTATE a zapletených do pedo hrátek, někteří zřejmě rychleji ztrácejí sebevědomí a uvědomují si, že za nimi žádný BRD.GmbH už nestojí. 10.01.2020 zanikla veškerá práva této uměle vykonstruované společnosti a zotročení „ovčanů“.

Sebevražd, jak jsem v minulosti popisoval bude neustále přibývat. No jo, kdyby nekradli hromadně a byli slušní, mohli se dožít i vyššího věku…..
Zde najdete článek o sebevraždě.

Pokračování…..

tm komentuje

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.