Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

Marného okénko 17.04.2020. Věci vypadají jinak, než jak je vidíte

…..dnes jsme se bavili s experty, kteří v laboratoři provádějí mnoho rozborů, nejen vody. No vodu vlastně nezkoumají, když tak jenom její znešičtění. Nad výsledky žasnete….

00:05

znovu bych se rád omluvil všem, kteří nedostanou ode mne odpověď na mejlíka. Vyjádřím to jedním slovem: NESTÍHÁM. Proto se velice omlouvám za velmi opožděné odpovědi. Děkuji za pochopení. Také bych rád poprosil čtenáře, aby si uvědomovali, že nemohu na vše dávat linky a už vůbec né na korespondenci, která není veřejná. Ne všechna data, která publikujeme, jsou dostupná. Děkuji za pochopení…..

Evropa

Čas

Začneme u času. Nevím, jestli jste si všimli, ale den, přestože jste doma, Vám možná utíká velice rychle. Nevím jak Vám, ale mně určitě. Něco se opět děje s časem a mnozí z Vás to pozorovali.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dunění země, tlaková vlna, zemětřesení

Mnoho čtenářů nám píše, nejen do diskuzí, o úkazech posledních dnů, byly to jednak divné rány a tlakové vlny včetně dunění země. Před několika dny jsem psal o tunelech v USA, a také jakým způsobem se provádí skenování podloží a proč. Vzhledem k tomu, že kabala musí být poražena velice rychle, bleskovým úderem, musí být zťata veškerá chapadla chobotnice bleskově. Není možné všechno zachraňovat. Jde také o životy konstruktivních vojáků SHAEF, kteří za osvobození lidstva nastavují své životy skoro nelidským bestiím. Proto používají na likvidaci těchto měst a podzemních laboratoří, s dětmi či bez nich, rakety, které jsou v tunelech odpáleny.

U podzemního města explodují a tam, nejen díky mini jadernému výbuchu, vytvoří obrovskou tlakovou vlnu, která jednak všechny „vypaří“ a zbytek bytostí, které jsou vzdálené od epicentra, roztrhá plíce, ale také ostatní orgány. Města a tunely jsou pak nepoužitelné. Mimo jiné, také radioaktivně zamořené. V případě, že se vyskytují někde trhliny, při tlakové vlně začne vzduch prudce ucházet těmito otvory. Tak jak tomu bylo i v USA. Jestliže jste Vážení čtenáři tadesca někde naměřili zvýšenou radioaktivitu, určitě to nebude z Černobylu, jak nás zde některé weby mylně informují. Může to být únik vzduchu, právě z těchto podzemních tunelů.

Máte-li doma měřák ionizujícího záření, bylo by dobré si změřit v místech, kde bylo slyšet dunění a rány, hodnotu radioaktivity. Můžete potom napsat do komentářů jaké hodnoty jste naměřili.

Itálie, Rakousko, Švýcarsko a následně také ČR

Možná jste dnes zaregistrovali, že v těchto státech se v hloubce zhruba 10 km pod zemí uskutečnila zemětřesení. Přirozená rozhodně nemohla být. Kabala a Vatikán měla velká podzemní města mimo Itálii, také ve Švýcarsku a Rakousku. Asi zde dnes také byly provedeny útoky na podzemní města za účelem eliminace kabaly. Jakmile budou eliminována na severozápadě EU, dále v Německu, Francii, Švýcarsku, Itálii a Rakousku, přejdou pravděpodobně na „východní frontu“ – Slovensko, ČR, Maďarsko, Polsko a Uktrajinu. Popřípadě eliminaci může udělat i ruská armáda.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zde se můžete podívat na print screen z Itálie. Hloubka 10 km, kde normálně žádná zemětřesení nevznikají…..

 

A nyní to nejdůležitější – CHEMTRAILS

Vynikající zpráva pro Vás. Ano, opět chemtrails, ale z jiného soudku.

Jak jsem hned v úvodu napsal, hovořil jsem dnes s lidmi ze soukromé laboratoře a bavili jsme se o chemtrailech. Konstatovali jsme, že zvěrstvo, které bylo na lidech pomocí chemtrailů způsobené, je do nebe volající. Lidé si konečně mohli všimnout nádherné modré oblohy a přirozených mraků asi tak 3 týdny a najednou konec…..

Pár dní píšete, že se zase odehrává brutální chemtrailování na obloze. Máte pravdu, ale dnes je všemu zase úplně jinak. Vím, je to těžké k pochopení, ale je to tak. Voda není voda a chemtrailování není chemtrailování, i když to vypadá úplně stejně. Asi jste si stačili všimnout, že pruhy za letadly „údajných chemtrailů“ byly tmavší a úplně jinak se rozpadaly. Máte pravdu. Jiná doba, jiná látka. Dříve jedovatá, dnes už nikoliv. Naopak…

Experti z laboratoře tady ve Švýcarsku mně sdělili, že z rozborů vzduchu půdy a vody, které provedli, našli nyní látku zvanou germánium. Nevím, jestli víte o co se jedná, ale je to prvek z Mendělejevovi tabulky, který má zvláštní vlastnosti. Používá se na léčení rakoviny (lékaři ji zamítají), cirhózy jater, vysokého ktŕevního tlaku, slinivky a při otravě nějakých jedů či také požití rtuti. Zajímavé, že ano?

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Byly naměřeny ve vzorcích (vzduchu, půdy, vody) z Německa, Rakouska a Švýcarska. Z česka jsem nemohl vzorky dovézt, jasné proč. Jinak je pravidelně vozím. Ale bude to v ČR stejné, dle jejich slov.

Je nutné poopravit nejen lidské bytosti, ale také celou přírodu. Eliminuje právě jedy v přírodě, zejména v půdě. A to byl ten důvod, proč nyní mohutně sypou Germánium z letadel. Je to malá satisfakce? Nebo jistá pomoc Spojených států za zvěrstva, která zde napáchaly????? Asi obojí.

Takže nyní klid, přečtěte si, co vše se dá tímto prvkem léčit a Zde si můžete přečíst co germánium umí.

Mimo jiné, germánium likviduje viry, bakterie a jiné patogeny. Právě na likvidaci jakýchkoliv virů ve vzduchu nyní použili jmenovanou látku. Je to totální desinfekce vzduchu, obrazně řečeno.

BILL GATES ARRESTED !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dle poslední zprávy z Bílého Domu jsme nevěřili svým očím na tak zajímavou informací. Je geniální až bombastická. Tak tomu se říká čtyřdimenzionální šach mat . Trump zabaví pro Ameriku (pro lid) Gatesovi Microsoft, veškeré jeho peníze, jeho organizace a neziskovky, a zárověň veškerý majetek, včetně firem na výrobu vražedných vakcín. Tak tady asi spadne MADAMME ANGELE HITLER – MERKELOVÉ brada, až ke kotníkům…..

Za pár dní ji to čeká také, a ona už ví …..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pro některé čtenáře, kteří neumějí hledat a neustále se dotazují, kde je to či ono, naposledy dávám link, jinak si je prosím najděte vždy sami. Děkuji za pochopení.

Najdete ho právě zde: Bill Gates Arrested

Bill Gates zbaven vešerých práv a zabaven všechen majetek

 

10:27 Vlhkost vzduchu, která v přírodě vůbec běžně není, je skoro nemožná: 10% až 20%

Psal jsem dnes o „chemtrailování“ za pomocí látky zvané germánium. Dnes ráno u kávičky jsme diskutovali v soukromém kruhu s experty z laboratoře, kteří se zabývají dokazováním různých prvků a chemikálií v čemkoliv, o následujícím. Zeptal jsem se jich, jestli má také vliv germánium  na nepochopitelně malou vlhkost ve vzduchu po celé EU. Je zcela nepochopitelně nepřirozená a pro přírodu celkem dost zásadní.

Začali mně složitě vysvětlovat, že je to vynikající postřeh a že tomu tak je. Vysvětlovali mně různé reakce látek za přítomnosti germánia. Tou je právě zcela jiná vodivost vzduchu a také se tím vzduch vysuší. No nechápal jsem vysvětlené procesy, ale jejich slova potvrzovaly můj postřeh. Psal jsem o naprosto nízké, zcela nepřirozené vlhkosti vzduchu před několika dny v okénku či diskuzi.

Oponoval jsem jim, že pro stromy a hlavně smrky a jiné rostliny je to celkem smrtelné, tak malá vlhkost vzduchu a hlavně jsem si všiml, že se nikde netvoří rosa. Všímli jste si toho také?

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zasmáli se a vysvětlili mi, že celkový přínos pro přírodu a hlavně pro lidi je právě deaktivace jedů, které byly na nás po celé roky sypány. Brzy se zase všechno údajně vrátí do normálu. Uznal jsem za vhodné Vás o této záležitosti datovat, aby jste také věděli veškeré souvislosti.

Mohli jste si všimnout, že některá města a plochy v Hotelu Země „chemtrailovali“ až nepochopitelně hustě…..

No, a pak že se nic neděje….

12:54 Tak nám v Německu přibývají sebevraždy politiků, chudáčci, Vědí co je čeká

Dalším politikem, který nevydržel zprávy z přicházející politické tsunami prezidenta Trumpa v Německu a zatýkání vojenskou policií SHAEF, vysoce postavených lidí, to raději udělal hned a sám. Byl jím opět vysoký úředník Ministerstva financí, úzce spolupracující s Thomasem Schäferem, který také před 14 dny údajně spáchal sebevraždu.

Po velké razii SHAEF, která se uskutečnila na Bundeskriminalamtu ve Wiesbadenu, zatknutím vysoce postavených osob pracujícím pro DEEPSTATE a zapletených do pedo hrátek, někteří zřejmě rychleji ztrácejí sebevědomí a uvědomují si, že za nimi žádný BRD.GmbH už nestojí. 10.01.2020 zanikla veškerá práva této uměle vykonstruované společnosti a zotročení „ovčanů“.

Sebevražd, jak jsem v minulosti popisoval bude neustále přibývat. No jo, kdyby nekradli hromadně a byli slušní, mohli se dožít i vyššího věku…..
Zde najdete článek o sebevraždě.

Pokračování…..

tm komentuje

 

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
335 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře