AKTUALIZACE 14:54

…..celý svět je na nohou ohledně nesmyslného nošení roušek a používání testů, které jsou naprosto NEVĚROHODNÉ. Experti se na konferenci vyjádřili k nošení masek a následným těžkým škodám na lidském organismu….

QQ:QQ Q5:Q5Q5Q5

1) Odborníci se shodli. Masky poškozují organismus, nenávratně

Nemůžeme překládat celé video, dají se zapnout české titulky. Je to síla. Všichni politici, či lidé kteří si hrají na moralisty a nakazují nošení roušek, dopouštějí se trestného činu hned v několika rovinách….

Prosím podívejte se na video a nezapomeňte si zapnout titulky. Děkujeme za pochopení, nedá se vše překládat.

https://youtu.be/YGzJmxuyvzE

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Důležité vyčkat a být v klidu

Mnoho roků tvrdím že nejlepší ukončení všeho je generální stávka. Řeší vše. Lidé jsou ale tak zblblí díky MSM,  jsou ovládáni strachem a poskakují jak politik nakazuje!!!!! Do té doby, než sám odpadne. K čemu jsou mu potom peníze, které údajně musí vydělat na placení poukázek. Kdo nevyslyšel mnohé volání tadesca o zásobách a finančním polštáři, je si sám vinen. Věděli jsme že tato krutá doba přijde, psali jsme že ke konci časů při přechodu do zlatých časů bude přechod stát mnoho lidských životů. A to zbytečně. To se dnes děje. Nejsem rád, ale opět jsme měli pravdu.

V USA potvrdili lež o BIDENOVĚ vítězství, které bylo podvodem. Hned druhý den po volbách tadesco psalo, že to není možné a je to podvod. Dnes je podvod opět potvrzen. Víme více věcí dopředu, ale nejsou mnohdy publikovatelné. Je nutné dávkovat jako „šafrán.“

Celek ale všichni víte.

Prosím nevzdávejte i přes prekérní situaci. Nenechte se testovat a nikým do ničeho nutit. Pochopte obrovskou hru Prezidenta trumpa a Prezidenta putina. Není možné aby se vše otočilo do konstruktivního směru během jednoho týdne. Vše je v běhu a víme výsledek. Prosím vydržet.

Nesmysly v MSM a v některých „ALTERNATIVÁCH“, kde Vám také nahánějí strach a hrůzu, která otřásá celou planetou, jsou podvodné, nepodložené a cesta jde jiným směrem. Prostě nechápu dnes už i některé alternativy.

Krátce k vyjádření trumpa k očkování.

Jestliže dlouhé roky Prezident  trump jde proti FARMAMAFII a odmítá ji, každý by měl pochopit že jeho vyjádření a vyjmenování FARMAFIREM v posledních dnech ve videu bylo míněno jinak a znamenalo v symbolickém systému zcela jinou rovinu. Děkuji za pochopení. Uvidíte brzy sami. Šach, kteří dva velcí muži hrají, jsou pro velkou část bytostí v hotelu Země, absolutně nepochopitelné.

A jestli někdo píše na jiných alternativách že je posluhovačem ILLUMINÁTŮ,  SIONISTŮ a chce zotročit lidstvo, je zcela ubohý člověk. LItuji ho. Také lituji ty, kteří čtou nesmyslné výplody „odborníků“ a pak se začínají bát….

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Neznámý muž v roce 2006 odhalil pravdu…..

…. a v roce 2008 už nežil. Je nutné si zapnout titulky, popřípadě film stáhnout. Muž ve videu říká: Tyčinkou (na testování) Vám zavedou mikročip a zlikvidují Vám možnost používat šišinku mozkovou a to navždy. Díky vysokofrekvenčnímu elektromagnetickému poli, které čip vydává. Nyní asi chápete, co muž v roce 2006 lidstvu ODHALIL. Jak to mohl před 16 lety vědět?????

Zajímavé….

Video najdete ZDE

WWG1 WGA

4) Byl by dobré si přečíst následující článek

Aby si všichni lidé uvědomili, co nám bylo pomocí testování nabídnuto a čím jsou testované bytosti poskvrněny.

Na určitém místě na východě se hledá možnost eliminace. To jenom pro uklidnění…..

https://qactus.fr/2020/11/17/q-scoop-la-nanotechnologie-dans-les-vaccins-covid-19-exposee/

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.