I vy můžete jednoduše rozložit každý politický systém

Ačkoliv název tohoto příspěvku vypadá hodně jednostranně, chci vám jím pouze naznačit, jakou neskutečnou moc má vaše mysl. A proto, že v současnosti hraje velkou roli politické dění, snažím se vám přinést návod, jak jednoduše můžete změnit svůj svět. Můžete samozřejmě rozložit toto politické dění bez jediného nepříjemného kroku. Máte moc ovlivnit tuto situaci bez jakýchkoliv výtržností a je pouze na vás, zda to pochopíte a začnete se konečně chovat jako vědomí lidé.

Vy máte ve svých rukách obrovský nástroj. Tímto nástrojem je vaše mysl. Pokud se naučíte využívat své myšlenky ve svůj prospěch, pak si můžete tvořit vše, co vás napadne. Můžete ovlivňovat počasí, můžete ovlivňovat politické dění, ale především můžete ovlivňovat sami sebe, a to je nejpodstatnější.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pochopte a vyhrajete

V okamžiku, kdy pochopíte, že váš život je skutečně ve vašich rukách, pak budete tvořit takovou realitu, kterou neohrozí žádný vnější vliv, i kdyby se dělo cokoliv. Proč? Protože vy jste tomu dali impulz nebo chcete-li záměr. Snadno si můžete otevřít kvantové pole a v něm tvořit doslova zázraky. S kvantovým polem si můžete hrát každý den a nikdy tento proces nekončí. Výsledkem jsou vaše navýšené vibrace a šťastný život, pokud se pro něj samozřejmě rozhodnete.

Soustřeďte se ode dneška na tvorbu svého vlastního světa. Rozhodněte se, využít nejhlubší potenciál sebe samotných k změně všeho, co vás jen napadne. Váš život je skutečně pouze ve vašich rukách a máte v nich neskonalou moc. Stačí ji pochopit. Člověk byl obdařen svobodnou vůlí a možností tvorby. V okamžiku, když svoji mysl na něco upře, automaticky tvoří.

Čemu věnujete pozornost, to díky vám vědomě či nevědomě roste

A máte odpověď! Věnujete svoji mysl něčemu, co se vám nelíbí? Štve vás politika? Máte vztek, když slyšíte, co se okolo vás ve vaší zemi děje? Pak se nedivte, že se to tak děje. Jestliže se totiž rozhodnete svoji pozornost zcela odklonit a věnovat ji POUZE tomu, co se vám líbí, co vám dělá radost a co vás těší, pak změníte směr proudění této energie a děje, které nechcete ve svém životě tak budou oslabovat.

Ano, vy si můžete říct, že odklon vaší energie nic neřeší, když ji například politické scéně věnují ostatní. Nepřemýšlejte nad ostatními, ale nad sebou samotnými. Inspirujte své okolí tím, že bude šťastní, neboť uvedené situace a děje nebudou ve vašem životě zaujímat žádný prostor. Lidé si toho všimnou a budou to chtít také. Tím se bude měnit světové paradigma a Vesmír vám v tom ještě pomůže, protože dnes je všechno urychlené.

Měňte svoji realitu, změňte svět

Učte tento přístup své děti a blízké lidi. Inspirujte se navzájem a věřte konečně, že není třeba ve svém životě dělat žádné unáhlené kroky či revoluce. Stačí, když si uvědomíte, že vaše energie má obrovskou sílu a dokáže ovlivnit chod okolního světa.

Pokud se vám líbí tento způsob změn, pak na sobě můžete intenzívně pracovat a tvořit tak svoji každodenní realitu. Jestliže chcete poradit, využijte některé z mých aktivit, které naleznete na mém webu www.kvantovacesta.cz a uvědomte si, že vše v Univerzu funguje velmi jednoduše. V tom je tajemství, které mnoho lidí nemůže rozluštit, neboť hledají složitosti.

Chcete-li změnit svět okolo sebe, začněte v první řadě ve svém životě. A jak si vytvořit nové návyky, které podpoří změnu světa? Tomu se můžeme věnovat v nějakém dalším příspěvku.

Zdroj: kvantovacesta.cz

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.