AKTUALIZACE 15:54

…..jak sami můžete pozorovat, v boji se přitvrzuje na všech frontách. Začínají se používat zbraně větších a větších kalibrů. Vlády zjistily, že jim jejich hra prochází a ovčané se nechávají dokonce Z VLASTNÍ (Z)VŮLE  testovat, tak přitvrzují. A to razantně. Uvidíme, co si ještě nechají líbit….

QQ:QQ 1Q:54

1) Vložení hlavy pod gelotinu

Kdyby mně někdo před pěti lety popisoval dnešní dění s rouškama a dobrovolným testováním, promiňte, poslal bych ho někam a nevěřil, co vykládá. Odpověděl bych mu, že lidstvo nemůže přece být tak hloupé a zblblé. A nechat se dobrovolně zotročit. Ano, musíte vše zažít v reálu, abyste uvěřili. Dnes už věřím, že tomu tak je.

Vyvstává otázka, jestli náhodou nejsou právě ve městech použity zbraně MK ULTRA, vysíláním, nebo přes mobily do hlav majitelů mobilů. Pak jim operátoři mohou nahrát do mozku signály čehokoliv. „Miliónkrát“ vyzkoušeno v USA. Případ vraždy rodiny v Ivanovicích v Brně byl toho také důkazem.

Není přeci možné, že lidé tak masově a dobrovolně vkládají hlavu do oprátky!!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Cesta potom vede jenom do novodobého otroctví, ze kterého by už nikdy nebylo úniku. Ale klid, k tomu nedojde.

Díky dnešnímu dění vše bude stát mnoho lidských životů, jak jsem vždy popisoval.

Na seznamu jsem si dnes přečetl, jak budou muset děti i ve vyučování nosit roušky. Osobně jako rodič bych žádné dítě do školy neposlal. Když jim projde i tento zločin, pamatujte si, že Vás zavřou potom třeba na tři měsíce do domácího vězení a nebudete smět nikam chodit. Tak jak to udělali v Indii.

Je to ale jenom moje úvaha…..

Ale možná, možná reálná. Zkoušejí, jak se lidé nechají oblbnout a naprogramovat.

Přesně tak to vypadá, když lidé nepoužívají svůj vlastní mozek!!!!! !!!!! !!!!!

NOVODOBÉ OTROCTVÍ A ZOTROČENÍ DĚTÍ A LIDÍ

 

2) Ministerstvo vnitra po zkušenostech s tzv. „epidemií“ koronaviru představilo revizi ústavního zákona o bezpečnosti

Jaká epidemie????? Epidemie se dosahuje při počtu min. 1700 nemocných na 100 000 obyvatel. Jen další manipulace….

Jak se můžeme dočíst na webu ministerstva vnitra (rozuměj zločinu), už plánují na základě údajné „epidemie“ omezovaní základních lidských práv. Ve čtvrtém odstavci se můžeme dočíst:

Během stavu nebezpečí bude možné na nezbytně nutnou dobu omezit vlastnické právo, svobodu pohybu a pobytu, právo pokojně se shromažďovat, podnikat či právo na nedotknutelnost osoby a obydlí. Na rozdíl od stavu nouze však nebude možné omezit právo na stávku. (ODKAZ)

Znova opakuji, když jim projde i tento zločin, pamatujte si, že vaše práva budou nadále omezovat!

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Už víte, proč jsem dal předešlý článek bez komentu?

Rád Vám to nyní vysvětlím. Varoval jsem v minulosti. Nyní poznáte před čím.

Během stavu nebezpečí bude možné na nezbytně nutnou dobu omezit vlastnické právo, svobodu pohybu a pobytu, právo pokojně se shromažďovat, podnikat či právo na nedotknutelnost osoby a obydlí. Na rozdíl od stavu nouze však nebude možné omezit právo na stávku.

Ano vážení přátelé a čtenáři tadesca. Byli jste mnohokráte upozorněni a varováni na kupování třeba drahých kovů, i když údajně anonymně. Pokud Vám jakákoliv firma zaslala zboží jako stříbro a zlato pomocí jakéhokoliv doručovacího agenta, jste vedeni ve spisech. A stát Vám může při odsouhlasení pamfletu, tak jak to známe z minulosti „DOČASNĚ ZABAVIT STŘÍBRO A ZLATO ČI JINÉ DRAHÉ KOVY“ popřípadě i jiný majetek jako jsou teréní čtyřkolky a mnohé jiné. Jsou totiž už dávno v bankrotu a nemají možná ani na měsíc na výplaty. Jen moje hloupá úvaha.

A když zákon prosadí proti vůli občanů, tak Vám mohou zabavit jakýkoliv majetek a hlavně ten, který se týká drahých kovů.

Varoval jsem všechny mnoho let dopředu a máte to zde.

Co se týče pozemků, byli jste také varováni a všechny evidované tam, kde jsme psali, jsou nedotknutelné. Nemohu ale nyní vysvětlovat vše od začátku. Na dotazy, které budete zasílat do diskuzí ohledně LV (listů vlastnictví) jak se připravit, jsou zbytečné. Nyní už nebudou zodpovězeny. Stojí za tím úplně něco jiného a jsou ochráněny. Myslete na SHAEF.

No pěkně se nám to vyvíjí, že ano? DEEPSTATE kope ve všech směrech a snaží se způsobit co nejvíce zla. Hlavně mezi lidmi. Protože si je vědom síly, která by nastala, kdyby se lidé semkli…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Skuteční zachránci světa a lidé, kteří to s lidstvem myslí konstruktivně

Podíváme-li se po světě, v novinách na plné obráty je rozjetý kolotoč na pomlouvání Prezidenta trumpa, Prezidenta putina a dalších, kteří se snaží lidem pomoci a otevřít jim oči.

Údajně je Prezident trump ten nejnebezpečnější zločinec a člověk, který musí být odstraněn pro „ZÁCHRANU LIDSTVA.“

Rozumějte, pro zotročení lidstva má být odstraněn. Neustále mu vyhrožují zabitím.

To stejné v růžovém se odehrává právě na straně Prezidenta putina a konstruktivních lidí, kteří se snaží vyvést lidi z katastrofického Armageddonu, ve kterém se nyní nacházíme.

Buďte prosím v klidu, všechno dopadne výborně a věřte plánu.  WWG1 WGA. Svět je momentálně v rukou rozumných a myslících lidí, kteří hrají multidimenzionální šach. Proto prosím zachovejte klid.

Raďte si navzájem a pomáhejte si v těžkých chvílích a nenechte se vyhodit ze sedla.

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Ve vlasní věci a urychlení komentů

carstena jsem poprosil, aby komentáře, které rýpají a vše zpochybňují okamžitě odstranil. Nezlobte se na něho, ale klidně na mně. On za to nemůže a taky je srozuměn s tím, že komenty, které cokoliv bez důkazů spochybňují jsou NAPROSTO BEZPŘEDMĚTNÉ A NESMYSLNÉ!!!!! jsou v komentech zbytečné. Kradou lidem čas!!!!! , který v podstatě neexistuje.

Děkujeme za pochopení.

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.