…..informace, které přinášejí MSM jsou poslední měsíce obzvlášť úsměvné. BIDET už je prezidentem a trump jenom dosluhuje, VAKCÍNA je neškodná, rouška Vám pomůže se ochránit, poblitici chtějí jenom Vaše dobro (přitom Vás zavírají doma jako ve vězení) a mnoho dalšího. MSM se nedají vůbec číst….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

1) Prezident trump má 3 možnosti jak cokoliv zvrátit. A ani právníci neumějí číst.

Natoš se vyznat v ustanoveních, které vydal Prezident trump před několika lety. Budete se divit, ale možnost, která měla údajně Prezidentu trumpovi vypršet dnes, to je 18.12.2Q2Q, tak se nezakládá na pravdě. Skutečně trump je jedna stará liška všemi mastmi mazaná. Termín je ve skutečnosti 2Q.Q1.2Q21. Zbytečné cokoliv popisovat a vysvětlovat, text najdete ZDE:

 

 

Mimo jiné má další možnosti jak cokoliv zvrátit a ty jsou celkem tři. Takže MSM a všechny nohsledi DS byli exkluzivně pěti dimenzionálním šachem vynikajícím způsobem doslova a do písmene vyšachováni.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Podívat se můžete na následující video ZDE, kde je vše perfektně vysvětleno.

Profesor, který čekal až do dneška, vydal video o kterém nechtěl hovořit dříve. nikdo si toho nevšiml!!!!! Všichni přehlédli důležitá data a ty zde přijdou zpět na USA jako vichřice. Je to skutečně více než pětidimenzionální šach a Prezident trump je skutečně naprostý génius. Video, kde je vše vysvětleno, najdete ZDE. Video je v angličtině a němčině. Příjemnou tábavu. DS. asi opět značně zuří. Můžeme DS přirovnat asi k věřícím na covidovu sektu.

Nyní vyčkáme, kterou kartou se bude hrát a jaké možnosti se dále objeví.

2) Zarážející mejlík, který jsem dostal s prosbou o zveřejnění

Zde se nachází. Pravost nemůžeme nyní potvrdit, ale….

Tolik zpráva a obrázek si udělejte sami. Nevěřte nám, všechno si prosím neustále ověřujte. Děkujeme Vám.

 

tm komentuje

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.