AKTUALIZACE 20:54

…..celý svět se skládá z maličkostí, které většinou nejsou na první pohled vidět. Mnozí je vůbec nevidí, ani když je mají přímo před očima. To nejhorší ovšem nastává, když jsou lidem předložena tvrdá fakta a ani potom nemají zájem je kvůli své zatvrzelosti a „omezenosti“ vidět. NEBYLO TO JEŠTĚ V TELEVIZI, PŘECE!!!!! Ptám se sám sebe, co se děje s lidstvem v dnešní době?? Vy všichni, kteří chodíte na stránky tadesco odpověď znáte….

QQ:QQ  Q5:Q5:Q5

1) Německo se stává uzavřeným státem

A to ve všech směrech. Nikdo si nevšiml skutečnosti, že bylo vydáno NOTAM letecké asociace NOTAM ‚B1864/20‘ ‚FOR FLIGHTS OVER OR NEAR CONFLICT ZONES REFER TO THE GERMAN AERONAUTICAL INFORMATION CIRCULAR (AIC). Nejzajímavější na celém omezení je právě doba trvání. A to od Q3.12.2Q2Q do Q3.Q3.2Q21. Čtete dobře, celé Německo je tedy považováno za konfliktní zónu a žádné soukromé letadlo, dokonce ani drony soukromých osob nesmí létat, byť jeden metr nad zemí. Na celé větě o zákazu vzletu soukromých letadel je zajímavá právě část věty: …..OVER OR NEAR CONFLICT ZONES…. přes nebo poblíž confliktních zón. Zde je myšleno válečných zón. Tímto bylo tedy dle mého názoru potvrzeno, že Německo se nachází ve válečném stavu. Myslete si samozřejmě, co je Vám libo.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Není vyloučeno, že právě datem ukončení platnosti NOTAM B1864/20 dne Q3.Q3.2Q21 byl také stanoven datum, kdy všechno skončí. V normálním letovém provozu se tak dlouhá omezení normálně nepoužívají.

Další problém pro německé obyvatele nastal se sdělením, že bude zákaz vycházení a lidé si mají udělat zásoby na delší dobu. Několik týdnů, popřípadě měsíců. Před tímto datem byly obchody přímo přeplněny kupujícími a vykupovali regály. Na fronty, které se tvořily před obchody ze strany německého obyvatelstva, byl děsivý pohled. Nejsou na něco takového zvyklí. Podívat se můžete níže:

Po celou dobu, co jsem bydlel v Německu, jsem nikdy něco takového nezažil. Máme také zprávy o omezení dodávek potravin a pravděpodobně to bude trvat také v budoucích měsících. Čas nám ukáže.

Ale čtenáři našich stránek jsou určitě připraveni, pro ty nemůže být „úsměvné divadlo“ překvapením. Datoval jsem dosti dlouho a v předstihu.

Například v Bavorku je zákaz vycházení, tak jak byl tady, pouze do práce, nákup a šup domů. Někteří politici si hrají na vlastním písečku a vnucují lidem protiprávní nařízení. Nemusíme chodit daleko od čské vlády, že ano?

A důležitá zpráva z Německa nakonec.

Lidé konečně pochopili, že bojovat proti hlubokému státu je bezvýchodné. Mnohým zúčastněným na demonstracích konečně trklo, že to, čeho docílili, byly v nejlepším případě vyražené zuby či poškození zdraví a jiné problémy. Pak zjistili, že tudy cesta nevede. Nejlepší by byla GS (generální stávka). V diskuzích se přiklánějí už sami k názoru, že jediný možný způsob odstranění diktátorské a fašistické vlády není nic jiného, než vojenská akce a svržení vlády armádou. Lidé kvůli dnešní nebezpečné technice na požadované už nemají. Také Vás zde, Vážení čtenáři tadesca, datovali melda2 a jura, VAKCÍNY JSOU NA CESTĚ. Možná nyní více lidí pochopí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Bylo by dobré či nikoliv?

Do rukou jste dostali výbušná videa o očkování v přímém přenosu. Lidé kolabovali a někteří dokonce zemřeli (argentinský známý lékař, který se nechal očkovat a druhý den odešel do jiné dimenze). Je jich mnohem více. Ale…

Proto všem doporučuji ve firmě či kdekoliv jinde, kde pracujete, ukázat videa a zeptat se svých spolupracovníků, jestli mají zájem dopadnout podobně. Pak je nejlepší, kdyby zaměstnavatel nechtěl polevit a trval na „VAKCÍNĚ,“ podat hromadnou výpověď. Pouvažujte o psaném, popřemýšlejte. Ale třeba také nemám pravdu…..

3) Dodatek k bodu 1)

Německá vláda dostala „NOTY NA DESINFORMACE PROTI VLASTNÍM OVČANŮM,“ kde se výborně popisuje, jakou metodou (salámovou metodou – Worst Case) mají svoji demagogii použít na nechápající lidi. Nemůžeme celé překládat, kdo má zájem, může si přečíst s překladačem.

Celé „NOTY“ jak postupovat ZDE.

Vše bylo pečlivě připraveno DS několik roků dopředu a manuál má vláda jako pomůcku jak lidstvo oblbovat, aby docílili NWO pomocí COVIDU a „VAKCINACE“ rozumějte očipování a snížení populace.

4) V Německu se pravda o podvodu s volbami dostala do časopisu The Epoch Times

Do médií se postupně pomalu dostávají skutečnosti o podvodech při volbách v USA. Podívat se můžete ZDE: https://www.epochtimes.de/meinung/gastkommentar/auslaendische-einmischung-in-us-wahl-und-exekutivanordnung-drei-anzeichen-fuer-trumps-naechsten-schritt-a3406824.html

 

5) Vzkaz pro meldu

Možná máš pravdu. Došlo mejlíkem. Neověřené.

 

tm komentuje

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.