AKTUALIZACE 17:27

…..přináším Vám zajímavé postřehy ze zahraničí o lidech ve státních složkách. A také jiná data. Jaké mají názory a co si myslí, co bude dál….

QQ:QQ 11:54

1) Konečně se začínají lidé probouzet. Nadešel čas

Birgit P., Policistka, která má 4 děti a nemůže se dívat na protiprávní jednání policistů vůči lidem. Proto „povstala“. Opatření kvůli COVIDU, která byla zavedena na hranicích Rakouska byla protiprávní a také ústavní soud přikázané kontroly zrušil.

Už od dětství chtěla být policistkou a myslela si, že bude pomáhat lidem, kteří jsou v nouzi, ale opak je pravda. Nepřímo řekla, že je to šikanování lidí a na to nemá žaludek.

Obává se, že by mohli být „všichni nedobrovolně očkováni.“ Nejenom policisti, ale všichni lidé.

Proto apeluje na svoje kolegy. Nejen na ty, kteří mají rodiny, ale na všechny. Musíme povstat a splnit přísahu, kterou jsme kdysi museli pronést. Dnes se naopak ve všech směrech přísaha porušuje, dodala.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Její děti chodí do školky a do školy, kde také musejí nosit roušku. Přesto, že není lékařka, jak se vyjádřila, ví, že roušky znatelně dětem škodí a jsou pro ně nevhodné. Jak psychicky, tak zdravotně. Proto apeluje na všechny rodiče.

Vyzývá všechny kolegy, jedno jakého vyznání, aby se nad jejími slovy zamysleli a povstali.

Video najdete ZDE

Zde další policista, který vystoupil v Německu otevřeně před davem lidí.

Ano začínají se probouzet myslící lidé, kteří vědí že „STÁTNÍ MOC“ já dodávám DEEPSTATU může „povraždit“ všechny uměle vytvořenými zákony a nařízeními. Vždyť už se tak děje, že ano.

2) Lidské hyeny vylézají na povrch

Vylezlo jich spousta od roku 1989, ale dnes začínají oficiálně hlásat co si myslí. Za takové výroky by měli jít okamžitě za mříže a strávit tam věčnost vesmíru.

Jednou z nich, která se k tomu hrdě hlásí a navrhuje, aby mohly být i nově narozené děti okamžitě po porodu ZAVRAŽDĚNY, je z německého parlamentu a jmenuje se LAURA SOPHIE DORNHEIM (zelení).

Nyní vidíme, co jsou vlastně zelené strany za smečku bestií. Jakou mají ideologii a kam kráčí.

Dle mého názoru výraz v obličeji – skřet. Ale je to jenom můj názor, Váš může být i jiný.

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Hrůz by bylo pro dnešek dost, a proto něco konstruktivního

Před dvěma dny, a to právě jak Prezident trump neustále avizuje 17, došlo ke změně zástavy amerického SHAEF pro Evropu. Nemají „starou“ zástavu amerického vojska, ale je naprosto nová. Nezapomeňte, že Q je 17. písmeno v abecedě. Právě symbolikou se nám snaží Prezident trump mnoho věcí naznačit.

Z tohoto důvodu se můžeme na děje zde v EVROPĚ TĚŠIT.

4) Test ze švýcarské laboratoře

Včera mi bylo potvrzeno známými, že tyčinky, kterými se dělají testy, byly všechny infikovány, a proto potom pozitivně testovány, a nacházejí se v nich nanoboti. Jednalo se o tyčinky z Německa a ze Švýcarska. Jak je tomu jinde, nemohu vědět.

Stačí se zamyslet…

Prosím všechny o zachování klidu a strpení. Je nutné vyčkat na další akce ze strany dvou velkých mužů. I když situace se vyvíjí hlavně na Slovensku nepříznivě, „neházejte flintu do žita.“

Jejich čas vypršel, a proto budou kopat nyní co nejvíce kolem sebe. Ale už pozdě….

 

Zde máte naprosto nezávislé potvrzení jiného člověka o kovových částicích v testech.

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Přišlo mejlíkem s prosbou o zveřejnění.

Moji mejlovou adresu na stránkách nepoužívám, protože nejsem schopen denně přes 100 mejlíků, někdy i 213 za 24 hodin rozkliknout a ještě k tomu přečíst. Mejlíky vybírá za mne carsten a důležité přeposílá. Následující jsem od něho dostal s prosbou o zveřejnění.

Mejlík začíná větou:

Zpráva přímého účastníka anticovidové demonstrace na Staroměstském náměstí v Praze dne 18.10.2020

Plánovaná policejní provokace a nevídaná brutalita policie po skončení pokojné anticovidové demonstrace.

Řádně ohlášená a povolená anticovidová demonstrace na Staroměstském náměstí měla pokojný průběh od začátku až do konce. Byla však nezákonně předčasně ukončena asi po hodině policejními orgány a zástupci magistrátu, když celá akce měla trvat ca 2 hodiny. Tímto nezákonným aktem byla porušena Ústava ČR a Listina základních lidských práv a svobod, pokud se týká svobody shromažďování občanů.
.
Po ukončení demonstrace, kterou ohlásil pořadatel akce Občanský spolek HON, však došlo k bezprecedentní provokaci ze strany policie ČR. Podle svědectví očitých svědků byly vypáleny přímo příslušníky policie a dalších policejních provokatérů dělobuchy jako záminka k bezprecedentnímu  a brutálnímu fyzickému napadení účastníků demonstrace. Byl použit slzný plyn, gumové projektily a vodní dělo. Zároveň došlo ze strany policie ČR k hermetickému uzavření Staroměstského náměstí. Všechny přiléhající uličky byly neprodyšně obsazeny těžkooděnci a policejními vozy. Například poslední oddíl těžkooděnců na Melantrichově ulici zasahoval a ž k Havelské tržnici. Odchod ze Staroměstského náměstí se podařil pouze části účastníků bezprostředně po skončení akce a posléze už byly propouštěny pouze selektivně jenom ženy a děti. Tím došlo k dalšímu porušení zákonů Policií ČR z hlediska omezování osobní svobody občanů.
.
Tato neslýchaná policejní provokace a brutální nezákonný policejních zásah s řadou zraněných účastníků demonstrace snese srovnání pouze se zásahem policie na Národní třídě dne 17. listopadu 1989.
.
Bohatý fotografický materiál z celé akce o brutálním zasahování policistů i na přiléhajících ulicích mimo Staroměstské náměstí nemohu doložit, neboť mi byl speciální technologií policií ČR kompletně celý dálkově vymazán z mého fotoaparátu. Tím je vysvětlena i ta skutečnost, že policie nevytrhávala účastníkům fotografické přístroje z ruky, jak bylo v minulosti zvykem a nechala je klidně provozovat tuto činnost.
.
Z výše uvedených skutečností jednoznačně vyplývá, že tento bezprecedentní akt policie ČR, která se neštítila porušit hned několik zákonů České republiky svědčí o nastolení policejně fašistické diktatury v našem státě.
.
K tomuto neoprávněnému a nepřiměřenému zásahu policie ČR musí být bezprostředně zřízena parlamentní vyšetřovací komise k prošetření celé této politovánihodné události a ministr vnitra Hamáček musí okamžitě podat demisi.
.

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.