…..celé dlouhé měsíce, ba přímo roky, se nejvíce v médiích pomlouvá právě Prezident Putin a Prezident Trump. Však média moc dobře vědí, jak musejí lhát a udržovat ovečky ve sladkém spánku. Nebude trvat dlouho a veškerý hnůj, který sypala média lživými urážlivými komenty na dvě největší osobnosti na planetě Zemi, se jim brzy vylije na jejich vlastní hlavu….

QQ:Q5

1) Osvobození Ameriky a prohlášení suverénního státu je krátce před námi

Veškeré dluhy Ameriky, nejsou Američanů a státu jako takového, ale právě jenom FEDu. Aby Spojené Státy Americké mohly být prohlášeny za suverénní stát, což je cílem právě Prezidenta Trumpa, musí se zbavit veškerých dluhů. Dluhy způsobil FED, který ale není USA, i když to tak vypadá….

Prezident Trump likviduje záměrně celý FED. Fed nepatří, jak jsem napsal USA, ale privátním bankéřům: Morgan, Rothschild, Rockefeller, Warburg a jiným. Do doby, než Trump vyčerpá všechny zbývající finance, popřípadě, kdy mu bude hozena rukavice bývalými majiteli, tak bude dolar stanoven na nulovou hodnotu. Bude zaveden nový dolar podložený zlatem, a ten je dnes už v oběhu. Jsou to bankovky s modrým pruhem uprostřed. Můžete se na ně podívat ZDE. Tím pádem je také Washington DC v bankrotu. V ten den bude také EURO mít nulovou hodnotu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je to z toho důvodu, že i právě Evropská Centrální Banka je závislá na starém dolaru. Pak budou platit jenom národní měny. Budou zpětně zavedeny. Měny, které zůstanou a pád dolaru se jich nedotkne, je ruský Rubl, čínský Juan a nový americký dolar. Teprve v tento den bude moci Prezident Trump vyhlásit americkou nezávislost a dluhy budou pro vždy zrušeny.

O tématu pádu měny píšeme celkem deset let a dnes stojíme krátce před touto událostí.

2) Likvidace chovů dobytka

Další zpráva, která přichází z USA, je problematika rušení chovů dobytka. Všimli jste si, že v EU se hromadně likvidují chovy prasat a krav? Je jedno z jakýchkoliv důvodů, který byl uveden.. Celou dlouhodobě připravovanou akci (buďte klidní, akce se brzy zastaví) způsobil samozřejmě DEEP STATE pod taktovkou BILLA GATESE. Mají patent na „pěstování“ masa ze zkumavky bez živých zvířat, geneticky upravené, a to byl další byznys, který si právě ZLOČINEC GATES chtěl spolu s DEEP STATE „strčit do kapsy.“

Nejen, že maso z těchto „zkumavek či líhní“ je velice nevhodné pro lidský organismus, ale také je dalším krokem pro eliminaci lidstva na planetě Zemi. Něco podobného jako očkování. Dle zpráv z Německa bude naprostý nedostatek masa a jiných potravin na podzim tohoto roku.

3) Policisté v Německu

Státní aparát, který je chráněn právě policisty, má zajímavý postoj k těmto složkám. Protože vědí, že za policisty nemůže stát stát, všichni mají osobní zodpovědnost za činy a úkony, které provádějí. Takže může být každý policista souzen za neuvážené kroky, které mu sice nařídil stát, ale plnou zodpovědnost nese každý jedinec sám osobně.

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Celosvětově odhalená zrůdná činnost elit

Dle dalších zpráv, které se dostaly k nám do redakce, je celosvětový problém s pedofilií daleko větší, než člověk může vůbec domyslet. O Německu a pedofilních kruzích přímo v dětských domovech jsme psali včera. Rád bych doplnil, že právě také NATO, za kterým pevně stál DEEP STATE, bylo hlavním organizátorem těchto akcí. Nechyběla ani CIA, která vše pod čepičkou krásně maskovala. Děti se dopravovaly po celém světě právě těmito organizacemi. Na jaké účely byly používány, jsme v minulosti upozorňovali.

Ve Francii se celý týden hovoří o rozkrytí velké pedofilní skupiny mnoha lidí zasahující rovněž do skupin ve vysokých kruzích v parlamentu a na úřadech. To stejné platí o Velké Británii, Belgii, Nizozemí a jiných zemích. V USA veškeré akce odstartoval právě Jeffrey Epstein. Ani Indie se nevyhnula řádící aféře s pedofilií. Je do ní zapletena více, než by si kdokoliv uměl představit. Videa, která dokazují předešlá slova, jsou rychle z Youtube mazána, ale na některých kanálech Telegramu je možné je najít.

Můžete se podívat třeba zde: PädoGate 2020 (najdete na kanále Telegramu).

Také na slovensku se pedofilie dostává na stránky oficiálních novin: https://www.hlavnespravy.sk/berlinske-urady-umiestnovali-deti-pedofilom-30-rokov/2202464

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.