…..jak jsem psal, GP – KARDINÁL JUDAS už neexistuje, PAPEŽ byl také eliminován a předem musel předat veškeré jmění pod VATIKÁNEM lidstvu. Objevují se pomalu data pro obyvatele Hotelu Země, která nikdy neměla spatřit světlo světa….

QQ:QQ Q5:55

1) Cestování časem a přístroje s vhledem do minulosti a budoucnosti

Možná Vám vážení čtenáři tadesca tímto článkem značně rozhodím obraz dnešního světa. Ale co se dá dělat. Dříve či později se stejně dnes popsané technologie dozvíte. Dokonce je budete možná i vlastnit.

Určitě si vzpomínáte na články, kdy jsem před pěti až sedmi lety popisoval setkání s mým velice dobrým známým, který pracoval v Bavorsku u policie na vysokém místě. Pozval mě kdysi na jeden krátký výlet k benzínové pumpě a tam předvedl přístroj, který byl určitým tajným složkám policie předán.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Popisoval jsem v článku, jak jsme zastavili u benzínové pumpy, vytáhl přístroj a nastavil na palubní desce před předním oknem auta s výhledem na čerpací stojany. Zařízení nám na obrazovce ukázalo (dle nastavení) všechna auta, která ke stojanům postupně přijížděla, čísla aut (poznávací značky), lidi kteří vystoupili z aut, tankovali a pak zase odjeli. Pro potřeby policie bylo možné nahlížet do minulosti kolem 48 hodin i déle.

Byly vidět veškeré detaily pomalu jako v HD kvalitě. Vše s časovou osou, která byla nastavena.

Z dnešního pohledu je vidět, že dostali celkem „předpotopní křáp“ s vhledem jenom do „krátké“ minulosti.

Minulý rok jsem se setkal v Novosibirsku, při zpáteční cestě návštěvy Peru, s vědci, kteří také vlastní podobný přístroj. Je daleko dokonalejší a má možnost pohlížet nejen do minulosti, ale také do budoucnosti. S přístrojem nemusíte cestovat, stačí zadat GPS koordináty a výšku nad zemí v místě, které máte zájem pozorovat. Mimo jiné, carsten patří dlouhodobě také do našeho týmu (nebo já do jejich) a byl také s námi a zároveň dělal skvělého taxikáře jako kapitán Gulfstreamu. No už jsem na něho „práskl“ hodně, tak to by stačilo na delší dobu.

Dle údajů lidí, se kterými jsem se zde setkal, přístroj pracuje na principu morfogenetických polí s elektromagnetickým otiskem. Otisku čehokoliv – člověka, zvířete, vyrobeného auta atd.

Je to nepochopitelné, ale je možné se podívat nejen do minulosti, ale také do budoucnosti jakéhokoliv člověka či tvora na planetě Zemi. Ptáte se jak je to možné? Ano, odpověď je zcela jednoduchá. Žijeme v Matrixu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pro všechny, kteří přišli na tadesco před krátkou dobou, doporučuji přečíst článek o odhalení Indigové dívenky, (přeložen do mnoha jazyků), která nám prozradila, kde žijeme a co se zde vlastně odehrává. Lidstvo žije v počítačové hře. Vím, že se to mnohým příčí, ale je tomu tak. Proto pro popisovaný přístroj je jednoduché „logické“ vysvětlení.

Bylo by dobré, abyste všemu dobře porozuměli a přečetli si následující články ZDE1  ZDE2  A pak číst teprve dále.

No na sobotu a neděli máte co číst. Je to důležité pro vás pro všechny, a proto nebudu čtenáře do pondělka zatěžovat daty ze světa. Aspoň se uklidníte a odpočinete od nesmyslných roušek.

Popisovaný přístroj na vhled do minulosti a také do krátké budoucnosti vlastnil totiž i VATIKÁN. A to zhruba od roku 1950. Pravda vychází najevo i v jiných oblastech, ale kdo by tomu vlastně věřil, že ano…..

Zařízení z VATIKÁNU sloužilo hlavně CABALE a jejich přisluhovačům. Naštěstí měli díky destruktivním jednáním a směrům pouze omezenou možnost použití přístroje.

Jako důkazy a popis psaného je v německém článku zde uvedeném. Stačí si ale přečíst hlavně indigovou dívenku, která vše před mnoha lety popsala.

https://connectiv.events/vatikans-geheime-zeitmaschine-ist-die-kabale-der-menschheit-deshalb-immer-einen-schritt-voraus/

 

[wp_ad_camp_2]

 

A víte, proč jsem napsal dnes tento článek? Abyste byli v klidu a nenechali se nikým a ničím vyprovokovat. DEEP STATE CABAL je poražen, jak řekl Prezident trump, Takže klídek. Že by ho také vlastnil? No jedině, že by mu byl předán kdysí pomocí „míče“ od Prezidenta putina. No, ale to je asi blbost, že ano…..

tm komentuje

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.