AKTUALIZACE 12:54

…..dva dny jsem byl opět pryč a neměl možnost psát pro Vás tak důležité okénko. Vím, že mnohým pomáhá uklidnit rozbouřené vody. Díky meldě a carstenovi jsme společně cestu zvládli bez velkého výpadku. Carsten mne datoval o některých důležitých faktech….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

Původně jsem měl pro Vás připraveno důležité okénko, můžeme ho nazvat Okénko okének. Hodně, hodně, hodně důležité. A opět můžeme trvrdit: laik se diví, odborník žasne. Okénko speciál, nevím ještě jak ho nazvu, by mělo následovat dnes či nejpozději zítra. Jak mi dovolí čas. Data, která nyní píši, budou také pro všechny objasňující a důležitá.

1) Kraken

Pro všechny z Vás, kteří nevědí popřípadě ani netuší, odhalíme co znamená dnes tolik používané slovo Kraken Prezidentem trumpem. Kraken je 305 vojenská tajná  zpravodajská služba nadřazená americké armádě. Je rozdělena na 4 sekce:

Alfa, Charlie, Bravo and Birds of Pray. (dravé ptáky či lépe vystiženo predátory).

Informační tajná služba a její oddělení se nazývá KRAKEN. Má možnosti zústat utajena, „mutovat“ a měnit se do té doby, než  je pro oběť jakýkoliv krok nemožný. Vše činí potichu, skrytě a od začátku pozoruje celý proces dopodrobna, jednotlivé kroky „budoucí kořisti“, důležitý tok dat, vše sbírá a jistí. Jedná se o vysoce inteligentní datový systém. Údajně jeden z nejlepších na celé planetě. Do systému armády jsou zařazeníi také pouze vysoce inteligentní mladí lidé, kteří mají velkou možnost kombinací s daty, které dostanou.

Oddíl armády Kraken 305 je specialistou na datové podvody a informační kriminální podvody na datových sítích počítačů. Vlastní všechny možnosti spojení k zahraničním vládám, které páchají podvody, vlastizradu, zločiny na vlastním obyvatelstvu a jiná děsivá jednání a činy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Většina z Vás až nyní pochopila, co Prezident trump myslel vypuštěním Krakena. Jak obyvatelstvo Ameriky, tak obyvatelstvo celého světa v brzké budoucnosti (jená se o týdny, ale možná také o dny) bude datováno o všech podvodech, které se vůči lidstvu vlády dopustily.

tm si nyní neodpustí krutou poznámku: chudáček matělko, který ještě dnes neví do jaké oprátky vložil hlavu.

Vojenský právník paní Powell hraje nyní velkou roli. Vytáhne ESSO jménem Habeas Corpus, kterým aktivuje „predátora“ (ale pozor v tom konstruktivním slova smyslu).

Kraken je tedy zlatý klíč k veškerým budoucím dějům.

A už je vypuštěn. Nic a nikdo ho nezastaví.

Všimněte si prosím, že se zde nachází i mnoho žen

[wp_ad_camp_2]

 

A podívejte se dobře, kdo jí velí. Červeně podtržen.

Prezident trump včera odebral veškeré kompetence CIA a předal přímo na divizi 305-KRAKENA, jejímž hlavním velitelem je Flynn.

Ano přátelé tobogán je v plné jízdě.

[wp_ad_camp_2]

 

2) Itálie má v některých místech hodně vysokou sněhovou nadílku

Opět jsem se spojil s naším známým z Itálie. Datoval mne o hromadách sněhu, které se přivalily do severní Itálie. Přes veškerou práci s ohromným množstvím sněhu si užívá doma s dětmi a s rodinou a na nějaké zákazy a příkazy vlády jim už skoro každý „kašle“. No jak říkajů slováci, majů ho v paži. Myšleno psychopata Guiseppe CONTE. Podobný inteligent a vládce jako na Slovensku.

3) Hluboký stát a vlády pod taktovkou VATIKÁNU Vás musely neustále držet ve strachu.

Když se otočíme do minulosti, zjistíme že veškeré lidstvo je neustále drženo ve strachu a hrůze. K tomu se vyjadřují „údajně chytří a vyštudovaní“ MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, ING, PAPEŽI  a jiná smetánka či sebranka, která ztratila naprosto soudnost a znalosti o čemkoliv. Od začátku lidstva jsou všichni drženi a ovládáni strachem. Lidé, kteří strach z ničeho nemají jsou svobodni.

Všechno začalo kdysi dávno se strachem před čarodějnicemi. Proto se začali čarodějnice honit a zabíjet. Upalovat. Vzpomeňte si na kladivo na čarodějnice. /dajně úpáleno přes 80 miliónů žen, kvůli ničemu. Ano VATIKÁN  a jejich nohsledi potřebovali oběti.

Kdo se ve skutečnosti nad celou směšnou hrou církve zamyslel, viděl že jednají podvodně. I tehdejší doba měla na takové názory „kacířů“ podobný názor jako na lidi, kteří nejsou v současné době konformní s dnešním učením a MSM. Jsou prostě konspirátoři.

Podívejme se na stručný přehled, jak dobře to s námi lidmi vlády a VATIKÁN myslely. V minulosti. Dnes vše dovedli do naprosté dokonalosti a skoro do cíle. Kdyby se lidé nevzepřeli.

1652-1693 STRACH z čarodějnic
1947-1989 STRACH z Rusů a studené války
1970 STRACH z nové doby ledové
1970-1998 STRACH z Baader-Meinhof-terorisů
1973 STRACH z energetické olejové krize
1979 STRACH z úhynu lesů
1979 STRACH z další olejové krize
1980 STRACH z ozónové díry FCKW
1983 STRACH z HIV
1986 STRACH z výbuchu atomových elektráren -Černobyl
1987 STRACH ze šílených atentátníků
1989 STRACH z cholesterolu
1995 STRACH z EBOLY
1996 STRACH z dálkových odstřelovačů
1999 STRACH se zřícení počítačů při přechodu na rok 2000. Tak zvaný Y2K
1999 STRACH z konce světa díky počítačům, které nezvládnou přechod na nové tisíciročí.
2000 STRACH z nemoce šílených krav BSE
2001 STRACH z útoků a teroristů
2002 STRACH ze SARS
2002 STRACH ze Saddama Husseina
2005 STRACH z ptačí chřipky
2006 STRACH z jemného popílku a prachu
2007 STRACH z rakoviny vaječníků
2008 STRACH z finančního krachu (ten byl ale tajně nastaven na rok 2004
2008-2011 STRACH z Osama Bin Ladena
2009 STRACH z prasečí chřipky
2010 STRACH z Dioxinu
2011 STRACH z exploze dalších atomových elektráren – Fukushima
2011 STRACH z konce májského kalendáře
2014 STRACH z EBOLY
2014 STRACH z obrny
2016 STRACH z virusu Zika
2019 STRACH z klimatických změn a nástup nesmyslné Švédky „kreténky gréty“ na boj za klimu
2019 STRACH z CO2
2019 STRACH ze spalniček
2020 STRACH z dnešní neexistující chřipky

Položíte si konečně otázku, komu tohle všechno celá staletí sloužilo? Jedná se jenom finanční obírání lidí za určitým účelem.

Dnes víme, že skoro všechny staletí nahánění strachu byl gigantický podvod na lidstvo. Pohádky a lži v přímém přenosu.

Tak si prosím pamatujte. Platí to pro všechny lidi žijící na planetě Zemi, či v Hotelu Země. Kdo nemá strach je prostě neovladatelný. A ot to jim jde, aby všichni žili ve stálém strachu. Capito? Ovládat neustále lidstvo strachem, hrůzou a výmysly. Dnes naprosto absurdními výmysly. Nic už nedává smysl. Jasné?????

[wp_ad_camp_2]

 

4) DE-BILL GATES má zájem vyhladit lidstvo

Dokonce se ani tím netajil a psal v novinách v roce 2011. DEEPSTATE  a jeho pohůnci a nohsledi měli zájem vyhladit lidstvo od dob, kdy začal VATIKÁN pálit „čarodějnice“. V pokročilé době se snažil VATIKÁN přes různé větce, kteří ani vědci nebyli, nastínit lidem pravdu co s nimi zamýšlejí. Mnoho oveček, které věřily VATIKÁNU  a jeho pohádkám, uvěřili také naslovo vzatým odborníkům. Jednou přes počítače, potom zase přes vakcíny. Depopulace lidstva byla jejich hlavním úkolem. Nic jiného ani v plánu neměli. Po vakcínách (promiňte, ale pro mně odporné slovo) se dělají dnes jak muži tak ženy neplodnými a to hned v útlém věku.

Bylo by dobré ukázat mnoha lidem správnou cestu. Kdo se nechá očkovat, brzy odejde do jiné dimenze. Dokonce se tím ani firma PFICER netají. Napsala (tweet už nemohu najít). Lidé nemají podléhat panice, když po očkování budou očkovaní lidé umírat. Tak tohle se snad nedá ani komentovat.

Dalším naprosto explozivním tématem byl už v roce 2008 v německé televizi ZDF pořad, kdy hovořili lékaři, policisti a odborníci. Všichni se shodli na následujícím. Mafie se má co učit od bílé FARMAMAFIE, které nešahá ani po kotníky. Dále bylo ve filmu řečeno lékaři, že lidé věří slepě lékařům a myslí si že jim pomohou od nemocí. ALE OPAK JE PRAVDOU. BUDOU STÁLE VÍCE NEMOCNĚJŠÍ. Jako kdybych nepsat na stejné táma roky a nevaroval lidi před FARMAMAFIÍ.

Každá lidská bytost se má sama starat o svoje přidělené materiální tělo. Aleternativně opravovat svůj organismus.

Jsme dokonalí a lékaři jsou zbyteční. Výjimky tvoří zubaři a chirurgové třeba při autohaváriích..

Podívejte se na snímek ZDF, kde popsané téma probírají. Zapněte si titulky a překlad.

Zde najdete video ze ZDF.

Video je z roku 2008. Všechno bylo lidstvu, spícímu lidstvu, řečeno dopředu. Asi aby mohli dále v klidu spát. Až do úplného vyhlazení?????

Nechte se všichni očkovat. Myšleno ironicky. Z 20 očkovaných zvířat na covid zemřelo 20. Firma PFICER má velký úspěch. K tomu už nemám slov. No a BLATNÝ doporučuje všem důchodcům se nechat očkovat. Viz dnešní srač.ometový seznam. Chudáci lidi, kteří uvěří…..

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/12/all-tested-animals-died-after.html

pokračování

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.