Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 7.12.2Q2Q

Prosinec 2020 si budeme pamatovat, jako dobu, kdy se proud historie razantně stočil a prastará zlá síla utrpěla porážku. Bílé klobouky vyhrávají tajnou válku o planetu Zemi a osvobození lidstva se blíží jistotě.

Lidé budou svědky potvrzení rozhodujícího vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách a bude ukončeno hnutí protlačujíc očkování v USA. Toto otočení proudu přinese efekt sněhové koule a lidé budou sledovat historický vývoj svržení prastaré satanská vládnoucí třídy. Až se konečně usadí prach, historické knihy budou muset být zcela přepsány (největšími přepisovateli a manipulátory his-torie jsou jezuité, pozn. př.).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak se však vítězství dobrých lidí rychle prosazuje, bitva zuří dál a kreatury z bažiny Deep State bojují na život a na smrt s vědomím, že jsou ztraceni.

Tento týden se nebudeme příliš dopodrobna zabývat bitvou o prezidentské volby v USA, protože to bylo důkladně popsáno už jinde. Jen sdělím, že naše zdroje potvrzují, že Donald Trump zaznamenal drtivé vítězství a Joe Biden se chystá vstoupit do amerického programu ochrany svědků (to znamená mimo jiné změnu identity, pozn. př.).

Můžeme také potvrdit, že švýcarská banka UBS prodala stroje na krádež voleb firmy Dominion komunistickým Číňanům. To znamená, že americké vojenské a civilní zpravodajské služby budou pro účely výslechů lovit a zatýkat mnoho lidí, počínaje vedením banky UBS a předsedou Světového fóra v Davosu, Klausem Schwabem. Zatýkání v USA již probíhá, potvrzují zdroje Pentagonu.

Pokud chcete vědět, na co se Schwab chystá, podívejte se, co o něm říká Premier Alberty Jason Kenny: VIDEO

Kenny neříká, že je to Schwab a jeho šéfové, kdo vytvořil celou noční můru Covid-19, aby mohli provést „reset“ finančního systému způsobem, který jim ponechá kontrolu.

Zatýkání v USA již probíhá, potvrzují zdroje Pentagonu. Toto sdělily naše zdroje CIA o osudu bývalé ředitelky CIA Giny Haspelové: „Rozhodně byla odstraněna, ale ne dříve, než se vzdala. Myslela si, že unikne vězení zálohováním dat, která obsahují všechny černé operace, na které dohlížela během svého působení ve funkci ředitelky.

Příběh, který se odehrává kolem, že byla převezena do Gitmo (Guantanamo), vyslechnuta a dostane novou tvář a otisky a zmizí z dohledu, je další interpretace.

Je pryč. Znovu nebude slyšet. Pokud od ní bude potřeba ještě něco, stačí počítačem generovaný hologram.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zatímco zápas o konstituční Republiku vrcholí, zuří další bitva kolem falešné pandemie a plánů na očkování toxiny světové populace.

Abyste tomu porozuměli, podívejte se na níže uvedenou tabulku zaslanou jedním našim čtenářem. Porovnává současnou kampaň Covid-19 s metodami používanými komunistickou Čínou k vymývání mozků americkým válečným zajatcům během korejské války. ODKAZ

Ukazuje, jak se izolace, vyhrožování, neustálá propaganda strachu, odměny za poslušnost atd. kombinují, aby se ovce poddaly. Z tohoto grafu je zřejmé, že to, čeho jsme svědky, je pokus vytvořit komunistickou světovou vládu, ovládanou Číňany a chazarskou mafií jednající jako jejich bankéři.

Komunističtí Číňané navíc přijímají rozkazy od tajného řídícího orgánu ve Švýcarsku. Kolují zvěsti, že se jedná o Octagon Group.

Tento graf řízení korporátních médií ukazuje, jak tyto mocenské struktury fungují. ODKAZ

Toto řekl zdroj MI6 o takzvané krizi Covid-19: „Vytváření mimořádných událostí v oblasti veřejného zdraví a navrhované reakce nebo nápravná opatření vidíme jako Ordo ab Chao (Řád z chaosu, motto Svobodných zednářů, pozn. př.) v tajném ukořistění státu na globální úrovni. Jedná se o čisté vojenské myšlení a pro civilisty je obtížné ho pochopit kvůli naprosté velikosti a složitosti divadla.

Britské a irské nejvyšší společné velení ozbrojených sil zaslaly zpravodajskou dokumentaci a analýzu. Proto nyní probíhá vojenská reakce. Podle zdrojů MI6, FSB a Pentagonu nyní ve Švýcarsku a v Německu operují jak ruská, tak britská armáda a Pentagon, aby pronásledovaly vůdce této kampaně.

Celá pandemická kampaň je na všech úrovních protiprávní, jak z hlediska národních práv, tak i práva evropského, nemluvě o státním převratu. Tato nejnovější divadelní epizoda zahrnující očkovací kampaň v reakci na takzvanou pandemii, která je založena na velmi pochybných faktech a také přináší velmi nebezpečné účinky samotných vakcín, které vedou k smrti, je připomínkou, že za tím stojí vražední, genocidní zločinci. Jinými slovy, jedná se o spáchání nevyhlášeného válečného aktu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bez řádného vojenského zásahu po celém světě by tato globální očkovací kampaň byla pouze nepatrnou částí budoucnosti tak temné, že je to až nepředstavitelné.“

Náš zdroj z FSB byl mnohem stručnější a jen sdělil: „Musíme jednat HNED TEĎ.“

Abyste pochopili, o co jde, musíte si uvědomit, že politici, kteří jsou nyní u moci v celém západním světě, veřejně slibují a snaží se injekčně podat lidem vysoce toxickou vakcínu.

Pro podrobné porozumění se podívejte na tento soudní příkaz, který podal bývalý špičkový vědec předního výrobce vakcín firmy Pfizer, Michael Yeadon a bývalý předseda zdravotního výboru Rady Evropy, Wolfgang Wodarg.

Vakcína mimo jiné obsahuje protein, který způsobuje, že imunitní systém žen napadá jejich vlastní placentu, což z nich dělá neplodné.

Podle japonských vládních zdrojů vakcíny také obsahují čipy RFID, které obsahují značku identifikačních čísel bestie. Pokud si myslíte, že je to nemožné, podívejte se na tuto tiskovou zprávu Hitachi z roku 2006, která ukazuje, že i tehdy měli RFID čipy dostatečně malé na to, aby je mohly vstříknout do lidí.

Můžete si být jisti, že k tomu nedojde. Lidé odpovědní za tuto kampaň jsou systematicky pronásledováni a zabíjeni. Máme pro ně pouze krátký vzkaz: „Vzdejte se nebo zemřete.“

Musíme také pochopit, že to, co je v sázce, je mnohem větší než svržení vlád. Jedná se o budoucnost lidstva a planety. Satanská vládnoucí třída nás vždy ovládala strachem: strach z komunistů, strach z teroristů, strach z pandemie atd. Jedná se o dluhové otroctví založené na terorismu.

Žít déle a zdravě bude možné, jakmile svrhneme satanskou vládnoucí třídu; to je vědecký fakt. Stáří je již léčitelným stavem, ale dělnické třídě je bráněno v léčbě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kromě toho musí Západ také co nejdříve ukončit svou občanskou válku a revoluci, jinak nás Čína nechá v prachu. Právě v posledních dnech Čína ohlašuje ohromující vědecké průlomy jeden po druhém, zatímco Západ zůstává paralyzován pandemií strachu z Covid-19 a politickými boji. Vytvořili umělé slunce poskytující prakticky bezplatnou neomezenou energii; vyrobili tryskový motor, který nás může za dvě hodiny dopravit kamkoli na Zemi, vyvinuli kvantový počítač, který je 100 bilion krát rychlejší než současný nejrychlejší superpočítač na světě, a vyrábějí geneticky vylepšené super vojáky.

Pokud tedy lidé ze Západu nechtějí skončit jako čínští otroci, měli by si pospíšit a odstranit svoji parazitickou a vražednou vládnoucí třídu. A buďte si jisti, že se to stane. Proto bychom všichni měli poděkovat americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi za osvobození Republiky Spojených států amerických a za to, že nejmocnější ozbrojené síly světa postavil pevně na stranu dobra.

Také proto, že dnes, 7. prosince, je výročí japonského útoku na Pearl Harbor, bych se rád podělil se čtenáři o některé řádky z Postupimské deklarace oznamující jejich kapitulaci na konci druhé světové války: „Musí být po celou dobu vyloučena autorita a vliv těch, kteří podvedli a uvedli lidi ZÁPADU do zahájení dobytí světa, protože trváme na tom, že nový řád míru, bezpečnosti a spravedlnosti bude nemožný, dokud nezodpovědný militarismus hýbe světem.“

Japonci splnili svoji část dohody; nyní jsou mírumilovní. Kdyby nebylo japonských intelektuálů, jako je Ota Ryu, nikdy bychom se na Západě nedozvěděli o existenci tajné západní satanské vládnoucí třídy, která nás po tisíce let drží jako otroky. Toto poznání pravdy nás osvobodí.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.