AKTUALIZACE 19:54

…..následující řádky se nebudou týkat dění ve světě, ale vysvětlení určitých souvislostí, které všichni znají, ale málokdo si je uvědomuje. A mnoho lidí záměrně zneužívá. Potom se lidé zlobí na druhé, a to neprávem….

10:54

Pár řádků, které mám zájem nyní napsat, jsou pro všechny čtenáře tadesco.org velice důležité a nejen pro ně. Bude to přirovnání, které funguje kompletně všude. Je to vesmírný zákon. Zákon, který by si měli všichni myslící lidé uvědomit.

Vy ho všichni znáte, a dokonce možná, i když jste si ho i uvědomili, pak ho z nějakých záhadných důvodů nedodržujete.

Vesmír a příroda nám ukázala následující. Když je jedna planeta ve vesmíru statická, jsou všechny statické. Když matka nosí dítě, je v břiše, platí to pro všechny savce stejně. To nejcennější je vždy někde schováno. Takto mohu pokračovat do nekonečna, psal jsem o tom.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Představte si, že jste virtuóz, třeba na housle, a hrajete ve velkém orchetru. Orchestr má mnoho členů. A nyní jste na poslední zkoušce. Po ní se bude konat ohromný koncert pro celý svět. Koncert, který byl světu předem oznámen.

Všichni se dostavili na poslední zkoušku a začali dle dirigenta hrát. Všem členům je jasné, že musejí dodržovat takt, melodii a ladění.

Nyní se v celém týmu hudebníků objevil jeden, který začíná hrát „falešné housle,“ klavír, hoboj, cokoliv, a je to značně disharmonické. Svou disharmonií záměrně ruší celý orchestr a dělá si z toho srandu. Co se stane????? No nemusím nikomu říkat. Dirigent ho okamžitě, když bude mít trpělivost, po pátém „rušení“ vyrazí a to na vždy. On ale tvrdí, že se mu to líbí hrát disharmonicky, nechť ho nechá, že má přece svobodnou vůli rozhodnutí. To ano, jenom nezapadá do systému orchestru.

Jestliže následně koncert uspořádá orchestr perfektně sladěných hudebníků bez „rušiče“ a každý z toho má jediněčný požitek a je štasten v něm hrát, bude se i nadále rád vracet. Ladné tóny ladí uchu a mysli a jsou léčivé. Naopak disharmonie ničí lidskou mysl a také způsobuje psychické problémy a deprese.

V takových orchestrech, které orchestry nejsou, musejí lidé táhnout za jeden jediný provaz. Jestli se někdo otočí a je rušivým elementem, popřípadě ještě škodí, je likvidován či odstaven. Je nutné dosáhnout synergický efekt, aby vše bylo účinné, tak jak má být.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A Vážení čtenáři tadesca, víte, kam jsem tím mířil?????

 

pokračování odpoledne

Následné řádky si všichni zapamatujte, jste podílníci na veškerém dění na planetě Zemi či v Hotelu Země a také jste zodpovědni. Neříkejte že jste něco nevěděli, či Vám „to“ nikdo neřekl.

Synergetický efekt se dá dosáhnout jenom tehdy, když je dosaženo kritické energie a inicializace spuštění.

Vůdci na planetě Zemi vědí, a proto reagují tak, jak někteří lidé vůbec neočekávají, aby dosáhli právě bodu  kritické energie. Spouštěcí a aktivační energie. To je důležité ve všech směrech. Nebudou lidem neustále objasňovat a dokazovat co se odehrává. Možná by právě touto cestou neustálého dokazování spustili pravý opak.

Když nejsou uvedeny důkazy, nepožadujte je a vyhledejte si sami, či přemýšlejte.

Pro ně je důležitá jedna věc. Jak říká Prezident trump. Věřte plánu. WWG1 WGA. Jestliže něčemu věřím, jdu za tím. Neměním ani směr, i když mne ostatní odrazují a ukazují směr jiný. Dokládají to neustále nesmyslnými pochybnostmi a dalšími vymyšlenými možnými i nemožnými „důkazy“. Ale právě ty pochybnosti jsou u nich ty nejdůležitější. Všechno zpochybnit.  Povolávají si VĚTCE, MUDR atd. zbytek znáte, na ty „pravé“ důkazy. Stačí se podívat do MSM. Jenom, aby zlomili odpor vůči zlu a prolhaným datům. Psal jsem. Kdo nevěří sám sobě, nemůže věřit ani jiným a naopak. A proto.

Celé roky jsem neustoupil ani o píď z cesty, protože víme, kde leží pravda a kde je cíl. Snažíme se lidem ukázat správný směr a v klidu vše postupně vysvětlovat. Doposud se naprosto vše ukázalo jako pravda. Termíny sice někdy opožděné, ale splnilo se skoro vše, o tom jsem už ale psal. Víme kam jdeme.

Někteří diskutující dnes naprosto správně uhodli, že se jedná na začátku článku o vysvětlení něčeho, co se snaží zde mnozí rozkopat. My jim to ale nedovolíme. Do diskuzí vsupují lidé, kteří vnášejí neustále pochybnosti, záměrně či z nevědomosti, vnášejí zde záměrně jiná opačně formulovaná data od fake organizací, které dostaly za úkol vše otočit a prosazovat lež jako pravdu.  Ať se jedná o putina či o trumpa, či očkování a mnoho jiného. Je to záměrně na rozložení soudržnosti lidí. V jednotě je síla a oni to moc dobře vědí. V diskuzích na tadescu jim to ale nedovolíme a můžou se odvolávat na co chtějí.

Tadesco je web, který má zájem aby si lidé navzájem pomáhali, podporovali, sami si ukazovali tu správnou cestu a v těžkých dobách se ještě více semkli. Tadesco se čtenářům snaží poskytnout ta nejdůležitější a skutečná data. Nikoho nenutíme, aby četl tadesco, nepíšeme že jsme první kdo to vědí a spoustu jiných nesmyslů, které pak v tichosti obejdeme a píšeme jinak.

Mnoha lidem jsme pomohli odkazy a návody, jak co si vyléčit a jak si sám pomoci. Bez vedlejších účinků. Je mnoho vyléčených lidí, kteří uvěřili, šli za cílem a dosáhli cíle. Vše bylo díky diskuzím a pomoci druhých diskutujících právě těm, kteří se pomoci, kterou  platí celý život státu, nedočkali.

Spousta diskutujících se snažila vnést do diskuze pochybnosti, výhružky, výsměch a mnohé jiné. Snažíme se „vyladit“ diskuzi na ten správný takt a tóninu pro ty, kteří hledají pomoc. A proto, psal jsem to několikráte:

JAKÉKOLIV ZMÍNKY O BIBLI A JAKÉMKOLIV NÁBOŽENSTVÍ BUDE MAZÁNO. Vše byl jen podvod na lidsto. Ovládnutí pomoci dopředu napsaného scénáře pro Hotel Země. Ke konci časů se jim ale vymkl z rukou. Naštěstí diky Dvěma Velkým Mužům

Disharmonické nesmyslné dlouhosáhlé úvahy a rozbory, nebudou zveřejněny. Dnes není čas na čtení nesmyslů a textů, které nic neříkají a lidi odrazují od správné cesty. Nebo jim kradou zkrácený čas.

Odkazy na zavádějící dle jejich slov: URČITÉ OČKOVÁNÍ LIDÍ NA KONCI ROKU proti COVIDU s očipováním bude také mazáno. Je to odvracení pozornosti od nebezpečného 5G a mnoha jiných skutečných nebezpečí. Psal jsem, Prezident trump to také řekl, očkovat se bude ale jinak. Lidé nepochopili.

Naháněním hrůzy v diskuzích, není ten správný směr a nikomu nepomůže. Disharmonie bude likvidována. To dělají pouze MSM, které potřebují ovečky držet v depresi, strachu a napětí. Proto píši, buďte klidní a relaxujte. Jak Vám všem Prezident trump vzkázal, kupte si popcorn a sledujte BIG SHOW, která se v dějinách vesmíru nebude opakovat.

Bytostně osobně nenávidím a straním se jakýmkoliv hádkám, raději odcházím a myslím si svoje. Nemá žádnou podstatu, o ceně ani nehovořím, se s někým přít a být ve-při. Kdo o to má zájem, může klidně chodit do těchto ve-přích diskuzí a tam si posilovat svoje ego. Jiné alternativní weby či MSM. Zde to nemáme zapotřebí.

Proto všem děkuji za pochopení a v případě neodsouhlasení Vašeho komentáře hledejte chybu u sebe, nikoliv u nás.

Moc tímto děkuji za vynikající práci carstena, se kterým jsem se domluvil na určitých krocích, které perfektně dodržuje.

Poděkování také patří některým čtenářům, který se aktivně zapojili do tadesca a na objasňování situace. Tadesco je Váš web.

Tadesco má zájem o lidi, kteří si navzájem pomáhají a táhnou za jeden provaz. Pokud se zase nějaká disharmonická osoba tahající za provaz opačným směrem v diskuzi objeví, bude carstenem nemilostně mazána.

Dnes jsem si některé komenty po dlouhé době pročetl, některé mi poslal carsten a bylo vidět, že mnozí cítí a pochopili. Všem děkujeme za konstruktivní diskuze.

Děkuji za pochopení vzkazu pro čtenáře.

tm komentuje

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.