Marného okénko 1Q.Q8.2Q2Q. Nenechte se ošálit

AKTUALIZACE 13:54
…..po náročném týdnu jsem opět zde a mám dojem, že další dny budou ještě náročnější. O čase, jak rychle utíká, už ani nepíši, je to děs běs. Nic se nedá stihout jako dříve. Nemějte obavu, po bouři, ve které se nyní nacházíme, bude opět vše upraveno do normálu….
QQ:QQ Q7:54
1) Než se dostaneme k datům ze světa
Hned na začátku dnešního okénka bych rád poděkoval meldě 2, která také dělá pro tadesco velký kus práce, a hlavně pro Vás, čtenáře tadesca. Tímto ji zatím jenom děkujeme. Jsme rádi, že se carsten perfektně začlenil do týmu a vše, dle mého názoru, zvládá perfektně. Datuje mě o věcech, které nechce sám ihned rozhodnout, a proto některé komenty mohou být opožděné.
Hned po otevření mejlíků jsem zjistil, že je tam právě jeden, který stojí za vysvětlení – jednou pro vždy. Jak Prezident trump, tak Prezident putin moc dobře vědí, daleko lépe, než všichni lidé na planetě Zemi, co je jakékoliv náboženství a co dovedlo s lidskými životy za celá staletí či tisíciletí udělat.
Prosím nedivte se, že jeden či druhý velký muž nosí v rukou bibli či chodí do kostela. Bylo by dobré pochopit, že není možné odhalit pro lidstvo všechno najednou, a to hlavně v citlivých věcech. Jedna jediná věta stačí na vysvětlení. Jak řekl a předeslal Prezident trump hned na začátku, po zvolení. Budete svědky velké SHOW, která se nikdy nebude opakovat.
[wp_ad_camp_2]
V dnešní době změnil retóriku a dění vyjadřuje v přítomném čase: Kupte si popcorn, posaďte se pohodlně a sledujte VELKOU SHOW. A právě také k této SHOW patří křoví, které občas nosí v ruce.
S poblblými lidmi, přeprogramovanými nesmyslným náboženstvím se musí velice opatrně jednat.
Osobně bych dodal jenom následující. Zajeďte na Slovensko, do Polska nebo do Bavorska někde do vesnice se silnou komunitou katolíků a začněte vykládat opak. Roznesou Vás na kopytech a je otázkou, jestli z vesnice ještě odjedete živí a jak Vás tam budou mít rádi…..
Vím co dělají a proto to veškeré schow pro lidi. Jinak to skutečně nejde.
Vzhledem k tomu, že carsten má ode mě určité „noty,“ na kterých jsme se domluvili, je stejně smýšlejícím jako já a celý tým, ani dnes, pokud by někdo chtěl něco k tomuto komentovat, příspěvek určitě neprojde. Bylo to vysvětlení jen pro jeden dotaz A TO PRO VŽDY.
Tak prosím touto cestou, nepřidělávejte carstenovi další práci. Děkuji za pochopení.
[wp_ad_camp_2]
2) Všechny jsme varovali před nošením roušek
Při zavedení fejkové akce s CORONAVIREM jsme všechny ihned varovali ohledně nošení roušek a co může taková rouška způsobit. Nejenže si způsobujete problémy v organismu s možnými následnými velkými problémy orgánů, kvůli nadměrnému zpětnému vdechování CO2, ale také virů a bakterií, které se lépe pod rouškou množí. Také jsme čtenáře tadesca varovali před dovezenými rouškami z Číny, které dopředu byly asi připravené kabalou a kontaminované určitými chemickými látkami. Přátelé ze soukromé laboratoře zde ve Švýcarsku udělali chemické a bakteriologické rozbory, a vše potvrdili. Proto bylo varování okamžitě pro čtenáře tadesca zveřejněno.
Mohli jste si všimnout, že pravděpodobně v České republice na to reagovala vláda a okamžitě některé kontejnery ihned stáhla. Na následky, které může nošení roušek na kůži vyvolat, jsme také upozorňovali. Od exémů a různých zčervenání kůže až po zjizvení kůže.
Jak lékaři v ČR, třeba pan Hnízdil, tak mnoho lékařů po celé EVROPĚ varovalo vlády před nošením roušek a jejími následky. Vlády jsou ale všude hluché na příkaz DEEP STATE CABAL. Ja jinak…..
Prosím podívejte se, jak dopadli někteří naivní lidé, kteří nepřemýšlejí, nečtou alternativu a přes veškerá varování roušky nosili. Je potřeba k tomu něco dodávat?????

3) Celý svět se nachází ve finančním krachu a zatím se o tom málo mluví
Zhruba před 20 lety jsem psal o vývoji amerického dolaru a připraveném krachu, který měl nastat kolem roku 2004. Tak byl kabalisty připraven. Nenadešel naštěstí v té době čas. Vše odsunuli na pozdější dobu. Kolem roku 2010 jsme dostali data o problémech bank a možném následném krachu. Něco málo se událo, ale bylo to kabalisty pozdrženo. Nebyl opět vhodný čas.
Varoval jsem kolem roku 2010 na přednáškách o následném krachu. Není otázkou jestli bude, to je jisté, bude, ale neví se kdy. Stojíme kratičce před ním.
Odborníci v Německu se vyjádřili, že to bude jeden z největších krachů v dějinách lidstva, o jehož velikosti a veškerými následky nemá nikdo ani ponětí. Bude to obrovská finanční tsunami.
Dr. Markus Krall, odborník přes politiku a hlavně finance, se vyjádřil následně:
Nejedná se o žádnou Coronavirovou krizi, jedná se právě o zastínění bankovního krachu všech bank touto Coronovou SHOW. Veškeré gigantické výrobní závody, dodavatelé a další firmy závisé na odběratelích půjdou do krachu. Tvrdí, že je to neodvratné. Opakované vytištění peněz, opakovaných lží v MATRIXU o tom, že se nám daří dobře a že se vše dostane zase do pohybu, je velký omyl. Vlak dojíždí a z této energie se čerpá. Všechny obchody se zastavují a končí. Vlak, který dojel do stanice či do určitého místa, konečné na kolejích, a má vadnou lokomotivu, která není nikde k dostání, se už nikdy nerozjede. Bylo by dobré neodvratnou skutečnost pochopit.
Proto se obyvatelstvo rozhodlo z financí utíkat do drahých kovů, které je přechodně mohou zachránit. Zbytečné ale opakovat, psali jsme mnohokráte. Tvrdí, že podzim, ke kterému se velkou rychlostí blížíme, bude „nejteplejší“ v dějinách lidstva.
[wp_ad_camp_2]
Kdo umí německy, má možnost si video vyslechnout ZDE.
Nepatří sem, ale zopakuji pro upřesnění.
Do peněz byly zakódovány dosti nebezpečná data. Do jednodolarové bankovky (kdo hledá najde na tadescu) bylo zakódováno °6°6°6 znaků této číslice. Má mezi lidi zavést zlo, nenávist, vraždy a mnoho jiného špatného.
Peníze jsou jednosměrka a nesmí se půjčovat. Proto je tolik zla v současné době na planetě Zemi. A podívejte se, jak jenom diskuze včerejších diskutujících právě rozproudila emoce a energie do peněz, už jen do tohoto slova, zakódované.
Dobré ráno
4) Výbuch v Bejrútu a zneužití jinou stranou
Hned po výbuchu jsme Vás opatrně datovali o čištění tunelů a o velkém „překladišti“ dětí a uzlů vedoucího do celého světa z tohoto přístavu. Právě při čištění tunelů došlo k úniku exploze napovrch a následnému požáru.
Rozhodně nebyl založen nějakým svářečem, pohádky MSM neznají meze. Následné zneužití požáru jinou stranou je jenom tah kabaly a pokus o rozpoutání toho, o co se snaží už několik let. WWIII. Datovali jsme Vás o všech možnostech v minulosti, které vyslovil právě KARDINÁL JUDAS, tehdy zastupující šest padlých andělů.
Máme zprávu, že kdyby byla jaderná nálož v hlavici, byl by okamžitě spuštěn možná lokální, případně celosvětový EMP, který by dostal lidstvo rychle do doby kamenné. Oni to vědí a proto byla použita nejaderná hlavice. Naopak tomu bylo v podzemním odstřelu, při likvidaci podzemních tunelů a chodeb. Mírná radioaktivita, která se dostala napovrch, byla právě z podzemí a to hlavně posílena následnou termobarickou bombou určitého nejmenovaného státu. Byla vystřelena ze stíhačky. Rusové mají satelitní film o celé akci a pravděpodobně bude lidstvu brzy představen a uveden na obrazovkách. Všechno má svůj čas.
5) Jak jsem psal, bude hořet na více místech. Zajímavé.
Hospodyňky většinou dělají úklid tak, že zametou, vysají, vyčistí, vynesou v odpadkovém koši odpadky a umyjí podlahu. Popřípadě umyjí okna.
Ovšem burani, kteří nemají čas, dělají úklid trochu jiným způsobem.
Všimli jste si požárů po celém světě a to v mnoha důležitých budovách? OSN, UNICEF, v Bruselu? No a když hoří Cargo na Frankfurtském letišti, také překladištěm „živého materiálu“, tak chlapečkové z kruhů pedofilie a deep state mají hodně napilno. Je to jeden z jejich způsobů úklidu, aby na ně neměli důkazy. Ale ale.
Není to nic jiného, než úklid před velkým výpraskem. Máme se na co těšit. No, někteří nikoliv, zlikviduje jim to iluzi o jejich nynějším světě…..
Prvně začal požár po podzemních výbuších v lese u FFM (Frankfurt am Main) najednou začlo hořet i v traktu frankfurtského letiště Cargo, které bylo vždy přisně kontrolované a málokdo měl přístup do těchto prostor.
Těšte se na další zprávy. Vy nikoliv černoprdelníci. Vy na výprask…..
5-5) I na obloze se odehrávají zajímavé tajůplné úkazy
O co se vlastně jedná, nikdo neví a úkazy jsou záhadným jevem pro všechny. Co si o tom myslíte?????
pokračování

tm komentuje





Ad 5) vlákno k UNICEFu a obchodování s dětmi.
https://mobile.twitter.com/BurnedSpy34/status/1292814456167100417
Preji vam vsem krasny cely den,pisi jednoznacnou odpoved na tvz.ukaz na obloze na,ktery jsem poukazovala jiz minuly tyden jako na celosvetovy GRO problem obrovskych rozmeru,ktery sleduji denne na zahranicnich youtube videi jako napr.Julie Griffin,Stefan Silviu Constantinescu ,that finals day atd.Jedna se o priblizujici planetarni system Nibiru,ktery je obydlen rasou Anunnaki,kteri nam ponizili DNA a delaji si na nas majetnicke naroky.Vi o nich Putin i Tramp a Putin proti nim bojoval spec.laserovymi zbranemi.Obzor leta zakryvaji chemtrajls,aby ho zpruhlednili a nebyli planety videt je jich celkem 7.Jedna z planet Nibiru je planetoid a na jeho palube ma byt ocekavany Antikrist.S pozdravem Blanka.Pokud budete chtit vice obrat te se na muj email poslu materialy.
Další výbuch – Volgograd.
https://twitter.com/MrBOTUS_520/status/1292795461762351104
Panu Botusovi (IET8) mezitím zrušil twitter už poněkolikáté účet. Našla jsem původní zprávu od RT. Cisterna, ale ohýnek pěkný:
https://twitter.com/RT_com/status/1292758198005497858
další velké opakovaně zrušené QAnon účty, včetně JoeM/ToddBurgun
https://twitter.com/gapatriot3/status/1292860046477492225
Záhadné jevy na obloze…
Ten veľký biely píík na tom grafe by mohol byť robený zbraňovým systémom spôsobujúcim zmenu klímy nad určitou geografickou oblasťou, ale tiež aj zemetrasenia. TTA – Tesla Tech Array. Zbrane so smerovanou energiou.
Čo to robí je k videniu tu:
https://www.youtube.com/watch?v=znaTirqLIds
aj tu:
https://www.youtube.com/watch?v=k06sKxkUX5A
Záhadný jav
Včera okolo polnoci som uvidela z okna blýskanie, myslela som ze bude búrka, ale ani kvapka u nás, LV, lenže žiadne hromy iba blesky jeden za druhým zdalo sa mi to neprirodzene tak rýchlo za sebou a dlho rátala som ich cca za tri minúty 60 bleskov a trvalo to minimálne 20 minút, bolo to zaujímavé
Videl to niekto?
som rada ze to niekto videl, ja uz niekolkokrat, som z NM a nedaleko cca 2-3 km v noci, cista hviezdna obloha a len blyskanie niekde vzadu nizko v nejakej hmlovine a to kazdych par sekund , uplne netypicke, moj muz je neveriaci tomas, s nim je tazko diskutovat o tom, co citam na alternativach, tak ho nechavam tak, ale tiez nic take nevidel. pritom ziadna burka, ziadny zvuk po bleskoch, ziadny dazd, ani na meteo strankach ziadna burka. Uúlne sci fi, Nechapem, co to je, vcera to bolo tiez.
ja som to videla (nad martinskými hoľami cca o 23.00 hod), tiež som bola prekvapená, že obloha je krásna hviezdnatá, nikde ani mráčik a stále vidím záblesky
Tiež som si všimla a pomyslela som si „fotia nás, či čo?“ :-) (Tlmače)
Na záběru z posledního videa jsem zahlédl pár oblačných plejádských lodí(maskovaných jako běžná oblaka, jinak nevím co dalšího by mohlo přesně na záběrech být…
Tady je něco podobného staršího data. Na netu se dá toho najít víc.
https://m.youtube.com/watch?v=JcFQ74Rgq-Q&feature=youtu.be
5. ukazy na oblohe
mozno to suvisi s dnesnym Fulfordom:
deep state sa pokusa vyvolat paniku cez projekt – invazia mimozenstanov
na tomto projekte z dielne ROCKEFELLER pracoval cely gang KISSINGER, CLINTON, PODESTA… niekolko desatroci
https://benjaminfulford.net/
som zvedavy na druhu – skrytu cast clanku
terezko, carsten, mozte to zverejnit v originale cele ?
Na otázku napr. v obchodoch „prečo nemáte rúško“ odpovedám „som astmatik“ a pre zicher pri sebe nosím inhalátor, aby mi verili. Ak by náhodou predsa pretlačili povinné očkovanie na koronu, tak aj s celou rodinou akože konvertujeme k jehovistom, oni nemusia ani transfúzie krvi prijímať, ani sa dávať očkovať.
Pre kešo – lekárske potvrdenie netreba, tu je to čierne na bielom
https://ctrlv.cz/lLWK
Kešo, to není řešení. Zkus stát za svým a ne se schovávat a hledat úhybný manévr.
Nie. Proti syndikátu musíme ísť s rozumom. Musíme sa snažiť proti nim hrať viac dimenzionálne šachy, tak ako Trump a Putin. Hlavou proti múru nič nedosiahneme.
A kdyby po Tobě policajti chtěli nějaký průkaz nebo papír, jestli jsi opravdu astmatik, co by jsi dělal? Mě to právě zajímá, ráda bych si taky udělala takový ,,krytí“.
Díky za odpověď.
U nás zdravotný stav zastrešuje GDPR. Takže ma nikto nemôže nútiť, aby som preukazoval nejakým dokladom, že som „astmatik“.
Jóó roušky. Pracuji v obchodě jako provozní. A to byste nevěřili kolik mladejch zblblejch oveček tu denně je.To jeden neví jestli se má smát nebo brečet.
ja som dnes spacifikoval dementnú predavačku ktorá pije krv hádam všetkým v našej obci, je hlúpa a iniciatívna. Mladý pán môžete si nasa diť rúško? ja: môžem ale nechcem a ani nenasadím. ona chuderka že vraj nebudem obslúžený, no tak som jej pripomenul že som v samoobsluhe a tiež citoval Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pri ohrození verejného zdravia. Bohužial to nestačilo a rýchlo bežala k pokladníčke a tej zvestovala že namám povinné rúško a že nech ma neobslúži. Pokladníčka mala rúško len tak, trčal jej nos atd.. v pohode som zaplatil za nákup, pokladníčka iba mávla rukou, znamenalo to že tá iniciatívna kobola má dutú hlavu. usmiali sme sa nad jej prázdnotou a ja som mal fakt dobrý pocit že nie som sám
Nemezis
Napriek tomu, že všetci okolo mňa sa oháňajú nariadením hlavného hygienika, ktorý nemá kompetenciu zo zákona takúto povinnosť všetkým občanom uložiť, ukladá veľmi zaujímavé nariadenia. Naposledy 4.7. vydal výnimku občanom s respiračnými problémami, chronickými kožnými ochoreniami, seboreou astmou atď, ktorým by nosenie rúška spôsobovalo zhoršenie zdravotného stavu. Korunou tohto nariadenia aj keď je nulitné, čiže právne nevymožiteľné je posledná vetička, že uvedené nie je potrebné zdokladovať potvrdením … je pravda, že v deň vydania to tam nebolo, ale zrejme už aj hlavného hygienika upozornili, že SBS, vodič MHD, ani predavačka, či policajt ak nie je blízky príbuzný nemá právo poznať zdravotný stav hocikoho. Ďalším dôvodom prečo nemožno vyžadovať potvrdenie sú osobné údaje a tak keby tu veticku …. nevyžaduje sa nedoložili porušili by ďalšie 2 zákony. Čiže de facto každý, kto rúško stále nosí, nosí ho de facto dobrovoľne . Rúško som mala na ústach 2x a to z dierkovanej krajky, na protest … bolo bavlnené, ručne šité a krylo nos, ústa aj bradu … od výnimky ho nenosím vôbec nikde ani v práci. Kto ma ohlási tomu vysvetlím prečo, kto nie ten zazerá.
To iste je v anglicku. Musis mat masku ALE ak si bla bla bla to ci one, nemusis. Nemusis mat potrvdenie od doktora ani nic podobne. A zdrav zaznam podlieha gdpr ci co to je. Staci povedat co si pisal a mas pokoj.
Túto vetu som skúšal u nás v Martine v Lidli a SBS povedal že OK a nechal ma tak.
Posílám odkaz na zajímavý dvoudílný dokument z produkce německé DW Documentary. Je v angličtině, ale dobře srozumitelný.
Trump and Putin
https://www.youtube.com/watch?v=455vMrEm958