Aktualizace 20:54

…..mělo by tak podle všech dat, které jsme dostali do redakce být a sice 21/22. Budete se ptát, proč vlastně tyhle dny? Proč právě v uvedené dny? Je to dosti symbolické. Ale poradím Vám, Vážení čtenáři tadesca, jak to zjistit…..

QQ:QQ Q7:54

1) Velká tajemství se skrývají v symbolice

Prosím, bylo by dobé si zapamatovat, že nic se nedá utajit, a proto lidem vše ukázali. ILLUMINÁTI a jejich nohsledi používali  vždy symboliku. Symbolikou si dávali zprávy a dorozumívali se tak, aniž by si toho obyčejní lidé všimli. Jestli si vzpomínáte na slova Prezidenta trumpa, tak hned na začátku po zvolení do funkce řekl, že vysuší bažiny a porazí je jejich vlastní symbolikou.

Vzpomínáte????? Co je na těchto dnech tak zvláštní???? Prezident trump použil právě na veliké dny v dějinách lidstva zvláštní datum a to vždy. K dnešnímu si povíme následující. Odedneška měl či má být poslední den, kdy se dalo či dá platit swiftem, (zaklínadlem a kontrolou ILLUMINÁTŮ) a sice jak sám Prezident trump naznačil, přelom těchto dvou dnů. Už víte o co se jedná????? ????

Většina z Vás se budete divit, mnozí už nikoliv, ale i tento web tadesco používá vysoce konstruktivní symboliku!!!!! A víte jakou. Dobře nebudu Vás už napínat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Právě přelom dnů 21/22 je velice zvláštní. Zkuste si prosím podělit číslo 21:22 a pak se to ihned dozvíte, zbytečné cokoliv dodávat. Mnoho čtenářů, kteří se vždy v minulosti ptali proč právě v tuto dobu je zveřejnění článků, tak i zde máte odpověď…..

2) Symboliky není nikdy dosti

Lidi budíček, probuďte se prosím

David Icke, kdysi lidem řekl, že zotročení lidí funguje lépe, když se to lidem neřekne…..

Všechno byla zatím a ještě je psychologická hra.

Je to krásně nazváno, asi víte proč, TELE VIZE!!!!! Je to vize pro telata???? Nebo je tím myšleno dívat se do dálky????? A když ano, tak pouze trubkovým viděním!!!!

A co když to všechno, co jste kdy slyšeli, byli jste naučeni z povinnosti je JENOM LEŽ!!!!! To čemu říkáme hloupý, odpovídá spánku!!!! To co nazýváme spánkem je hypnóza. Co znamená být zhypnotizován = podvědomí!!!!! Lidstvo bylo a je, aby nepoznalo čeho je vlastně článkem, hypnotizováno do nevědomého stavu bytí. (otroci)

To co prožíváme se mění a to velmi rychle. Speciálně v dnešních dnech. A to bude všem trvat tak dlouho (někomu navždy), dokud z nevědomí nebude uvědomění!!!!!

Když něco znáte a nikdy nepoužijete, znalost Vám byla k ničemu!!!!! Když něco víte a vědomosti k ničemu nepoužijete, byly Vám k ničemu a je to promrhaný čas na v Hotelu Země!!!!

Nevědomí ovládá Váš život a Vy ho nazvete, že je to Váš osud!!!!!

Celou dobu Vás ovládá Vaše podvědomí, Vaše chování a jednání Vašich smyslů!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

A to bude trvat tak dlouho, dokud nepochopíme naše podvědomí. Bude to „vědomé“ jednání jenom figurkou ve Vaší hře!!!!!

Jste dokonale naprogramováni MSM a veškerými mediálními sračkomety, školami a veškerým nuceně vzdělávacím programem!!!!!

Ráno vstanete, jdete do práce, tam jste „zavřeni“ 8 hodin, večer domů, sednete před programátora vymývače mozků, je Vám řečeno, že se musíte oženit, musíte udělat děti, musíte být přece normální v jejich režimu, musíte se řídit zákony a nařízeními, peníze, které jste vydělali si musíte spořit na stáří (dokonale vymyšleno, abyste je zase odevzdali popřípadě státu a nikdy nepoužili) a mnoho jiného, co zde nehodlám donekonečna rozebírat. A pak si k tomu ještě říkáte, že jste svobodní.

Následujete pouze a jenom programy, kterými jste byli v minulosti naprogramováni. A tímto programujete sami svoje vlastní děti. Do otroctví režimu. Lidé se stali sami sobě cvičiteli a….

Budíček!!!!! Prosím probuďte se!!!!

NYNÍ MUSÍ NASTAT UVĚDOMĚNÍ LIDSTVA 54

3) Dnes Prezident trump pořádá konferenci

Dnes v 23:00 středoevropského letního času pořádá Prezident trump tiskovou konferenci, která bude asi hodně důležitá pro lidstvo. Pravděpodobně slíbené bude potvrzeno…..

Podívat se můžete na přímý přenos ZDE.

4) Eskalace situace v Řecku

Sice v českých MSM se nic nepíše, ale napětí mezi Řeckem a Tureckem je na nejvyšším bodu a nyní se čeká, co se odehraje. Situace je nudržitelná pro napadené řecké území, kde vojáci TURECKA pořádají vzdušné manévry. Sice se ještě nestřílí, ale není vyloučeno, že někomu můžou selhat nervy a máme zde válku mezi těmito dvěma státy. Pokud rychle situaci nevyřeší USA, není vyloučeno, rozpoutání války. To je právě to, o co se globalisté celou dobu snaží. Pak se můžeme připravit i zde v Evropě na možný BLACKOUT, který by měl celou situaci srovnat. Dle toho, jaké zbraně by byly použity…..

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.