AKTUALIZACE 13:54

…..no jóó, aby se ovečky daly dobře ovládat, musejí na ně vyvíjet čím dál tím větší tlak. Tak dlouho, až svolí čemukoliv a budou ochotny dělat cokoliv. Jenom aby vlk jim moc neublížil. Ale to je naprosto mylná představa….

QQ:QQ 11:54

1) Itálie zatím vede

Dle našeho korespondenta z Říma se utahují oprátky i v této jižní zemi. Dělají zde naprosto absurdní akce, nad kterými zůstává rozum stát. Až děsivé akce. Co k tomu asi tak řeknou čtenáři tadesca.

Datoval mně o základních a jiných školách. Rodiče, které neposílají děti do škol, udělali velice dobře. Domluvili se mezi sebou a dělají lesní školy s výukou. Dětem se to moc líbí. Státu ale nikoliv.

Ve školách musejí děti POVINNĚ nosit roušku celý den. A to i v hodinách při vyučování. Není tajemstvím, že mnoho děti zkolabovalo, museli je převést do nemocnice a hlavně se o tom nesmí nikde psát. Několik dětí při omdlení narazilo hlavou do lavice či jiného nábytku a poranilo si hlavu. Jedna dívenka celkem vážně a byla v bezvědomí delší dobu. Mnoho rodičů podalo trestní oznámení na ředitele škol a na vládu.

 

 

Poškození mozku při dlouhodobém vdechování CO2 a množících se virů a baktérií pod rouškou je jisté.

To ale není všechno. Aby toho nebylo tak málo, do tříd posílá vláda policii aby kontrolovala, jestli děti nosí roušky. PSYCHOTEROR DĚTÍ ON-LINE. Dělají na dětii bu bu bu. Mnoho z dětí dostává deprese a psychické problémy. Děti odmítají chodit do škol a rdiče je už sami hromadně odmítají posílat na „výuku“.

 

Zavedou drakonické hlídání dětí policií i u nás?????

Pokud jsem správně četl, je v Česku také povinností nově nosit ve třidě při „výuce“ roušky.

2) Opětovný únik baktérií ze státní laboratoře v Číně

Pekingská média dala ve známost, že ve městě Lanzhou, které leží na severozápadně Číny, unikla ze státní laboratoře bakterie Brucellosa, která nakazila 3.245 ldí. Asi u 1.400 osob byl test pozitivní.

Přenos z člověka na člověka rozhodně nehrozí. Baktérie Brucelloza se přenáší většinou ze zvířat na člověka. Únik nastal z laboratoře, která vyvíjí očkovací látky pro zvířata. Vláda se za problém omluvila.

Pokud se bakterie okamžitě neodstraní, třeba koloidním stříbrem a podobně, vyvolává celoživotní problém s chronickou únavou, artritídou, bušením srdce a jinými srdečními problémy.

Zdroj: https://www.express.de/news/panorama/wieder-panne-in-china-bakterien-entweichen-aus-labor-und-infizieren-tausende-menschen-37369434

Pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.