…..poslechl jsem si pár telefoních hovorů MADAMME CLINTON (a nejen této KILLARY) a přečetl některá zajímavá data z uvolněných dokumentů na Googlu. Vážení, je mně z toho na zvracení a skutečně některé obrázky a filmy není radno otevírat. Mohli byste z toho zvracet celý týden…..

00:05

USA

Musím přiznat, že je odveden velký kus práce tajných kontra služeb v CIA a NSA, a hlavně dokladování veškerých zdrojů. Můžeme být rádi, že prezident Trump povolil odhalit veškerý hnus, kterým ÚDAJNÁ HONESA ve  spojených státech amerických žila. Je nutné, aby se lidé dozvěděli pravdu, která je sice srdce rvoucí, ale už se nesmí nikdy opakovat. Můžeme denně děkovat Trumpovi, že má zájem pomoci lidem a zachránit svět před zvěrstvem, které se denně v podzemí odehrávalo. Děkujeme.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Česká republika

Lidé zapomínají, jak se dějiny mají, a co je vlastně ustanoveno v zákonech po WWII. Je nutné znovu zdůraznit, i když se to mnohým nebude líbit, že ani Česká republika není samostatná a je závislá na osvobozeneckém vojsku. Jenom se o tom nemluví. Teprve po Jaltské konferenci tomu může být, a asi bude jinak.

V současné době nemáme vlastně ani Českou republiku (stát) jako takovou, jsme evidováni v Británii pod DUNS číslem jako firma s ručením omezeným (Ltd). O tom jsme psali včera. A protože od 10.01.2020 skončila po 100 letech platnost Versailské smlouvy, která povolovala určitá vymezení v zákonech, nacházíme se nyní ve stavu „bezvládí.“ A protože jsme byli neoddiskutovalně osvobozeni ruskými vojsky, mají nyní právo v době bez „zákonů“ veškeré živly, které jdou proti Rusku a ničí cokoliv, co bylo dokonce smluvně ošetřeno v roce 1996 (nebo 1993, nevím přesně), odvést do Ruska na potrestání. Pravděpodobně „vysoce inteligentní“ PERZÓNY jako je „HŘIB“ nebo ONDŘEJ KOLÁŘ, neznají vůbec pravdu o WWII a následné dohody a úmluvy. Budou se tedy museti zodpovídat za jejich činy a nevhodná vyjadřování vůči Rusku.

Vzhledm k tomu, že byl na ně vydán v Rusku zatykač a Česko je nyní opět  v „dostupnosti“ ruské rozvědky, není vyloučeno, že si nejen tyhle dva pány letadlem odvezou do Ruska. Česko je ani nemusí vydávat. Dle bývalých vojenských úmluv, které dnes opět platí, je to možné.

Ani celá ochranka, kterou si nechali od státu za peníze daňových poplatníků poskytnout, jim nepomůže. Zde článek

Tak jim popřejeme aspoň pěknou cestu…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

10:54 Budou potřeba do dalších měsíců zásoby potravin? Asi ano!

Tento článek jsem měl připraven na včerejšek, ale nějak se nezobrazil a zapadl. Proto ho dávám dnes a světe div se, hned večer mně přistála v mejlíku zajímavá data….

Mnoho let jsem lidi nabádal, aby si udělali zásoby trvanlivých potravin minimálně na 5 měsíců. Je mi to trapné neustále opakovat, ale svět se blíží pomalu do nekontrolovatelné fáze, kdy může k problémům s potravinami dojít. Proto doporučuji si koupit aspoň špagety, těstoviny – všechny bezvaječné!!!!! – mají totiž trvanlivost mnoho let, hodně rýže, nejlépe 100 kg, Basmati je vynikající a vydrží přes 10 let, mám vyzkoušeno. Dále kondenzované mléko, slazené a neslazené, a hlavně hodně mouky. Zavařit si popřípadě koupit marmeládu a udělat si sugo jakmile vyrostou rajčata. S tímto můžete přežít dlouhou dobu, když nebudou potraviny.

Radím to lidem v článcích minimálně 10 let, věděl jsem, že to přijde a je to tady. Díky nesmyslnému „sjetí ekonomiky“ a zablokování hranic a omezení cestování, nebude mít asi kdo sklidit plodiny. Rumunsko zakázalo jakýkoliv vývoz pšenice už před měsícem, nyní se chystá od 01.05.2020 i Rusko a mnohé jiné země.

Ptáte se, proč se to odehrává????? Jednoduché vysvětlení. Kabala se nechce jen tak bez boje vzdát, a proto má zájem natropit mezi lidmi co nejvíce škod. Jak jste se mohli dočíst v nedávném reportu Fulforda, radši planetu zničí, než aby se vzdali. Prosím pouvažujte o psaném a zamyslete se nad tím v rodinném kruhu. Nadpis v dnešních novinách byl naprosto jasně hovořící: Kvůli pandemii je svět na pokraji hladomoru biblických rozměrů

Zde máte článek i z německých novin

Zmiňují se o prekérní situaci, kdy Německo nedisponuje dnes ani zrnkem pšenice ve skladech. Vše je vyprodané. Proto je moudré se skutečně zásobit…..

Děkujeme za pochopení…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Německo a současná situace

Slovem kocourkov bychom skutečně kocourkov urazili. Nenacházím pro dění v Německu slov, a ani nechápu některá vystupování politiků. No opět nastupuje na scénu Fredy Mercury: SHOW MUST GO ON!

20.04.2020, tak jak jsme včera napsli, byl zvolen jako vrchní velitel Německých ozbrojených sil generálporučík Markus LAUBENTHAL. Ten přebral slibem a podpisem vládu nad Německem, i když to nebylo ještě oficiálně sděleno. Na příkaz Trumpa převezme velení, bude oznámeno oficiálně na všech televizních a v rozhlasových stanicích a celý kašpárkovský parlament v čele s MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVOU končí. No skončil vlastně 20.04.2020

Velitel Německých ozbrojených sil generálporučík Markus LAUBENTHAL je nejvyšším velitelem vojsk SHAEF v Německu.

Jak jsem se včera zmínili, viceadmirál Joachim RÜHLE, náměstek generálního inspektora Bundeswehru na spolkovém ministerstvu obrany v Berlíně, se připravuje na své budoucí místo jako náčelník štábu Nejvyššího velitelství spojeneckých sil v Evropě / BEL. Nastupuje jako nejvyšší výkonná moc v Belgii a bude velet vojskům SHAEF. Jeho úkolem bude vyřešit problémy nejen s pedofilií v EVROPSKÉM PARLAMENTU a jeho vyníky, ale přebrat zodpovědnost za uvedení věcí do původního stavu. To co tím bylo myšleno, si můžete domyslet sami…..

Máme zprávy z Německa, kdy Bundestag odsouhlasil na RAMADAN, sešlost až 50.000 muslimů a to  NEMUSÍ MÍT ROUŠKY.  Ale pozor, němci nesmějí chodit ani po dvou po ulici a na velikonoce nesměli jít do kostelů. Ptám se, kde je zde logika?????

Celá akce RAMADANU se má uskutečnit 24.04,  25.04 a 26.04 v Dortmundu (možná Düseldorfu) nezapamatoval jsem si jméno přesně. Je na cestě několik vlaků s americkými tanky a těžkou technikou. Není tajemstvím, že ve štolách, které se v této oblasti nacházejí, je mnoho teroristických útočníků ISIS. Počítá se s 20.000. Asi zde bude hodně horko…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak to bude vypadat po „pádu“ / transformaci měn

Všichni lidé, kteří se narodili v Hotelu Země, dostali čísla (u nás rodná čísla). Hned bylo na Vaše číslo založeno „otrocké konto.“ Zde proudily peníze, které jste za život vlastně svým jednáním vydělali. Patří Vám, ale vy to nevíte. Tyhle peníze patřili Vám. Ale protože jste to nevěděli, tak při odchodu do jiné dimenze peníze přišly (popřípadě přijdou) na konto zločinců ROCKEFELLERŮ, ROTHSCHILDŮ, MORGANŮ a jim podobným. Nějak se o to dělili.

Po pádu měn mají peníze, které jsou na Vašem kontě uvedeny být postupně (nevím jak a kolik) vypláceny ještě živé bytosti…..

Návod na zjištění Vaší „hodnoty“ pro matrix jste dostali od jednoho našeho čtenáře s přezdívkou LDV včera v diskuzi. Ještě jednou uvádím zde:

Milí čtenáři tadesco.org, nyní Vám poodhalím možnost zjistit si, jak si vás cení stávající systém na burze. Je to velice jednoduché. Takže si zadejte adresu www.fidelity.com/ , nahoře v zeleném poli vidíte nabídku News&research na tu najedete kurzorem a zvolíte Quotes, otevře se vám toto okno https://ctrlv.cz/a9hS , kde do označeného políčka zadáte své rodné číslo ve tvaru jak je tam napsáno, tedy např. 123 455 0789. V případě, že máte číslo za lomítkem jenom trojmístné dejte před něj nulu a odklikněte. Zobrazí se vám okno https://ctrlv.cz/7UVd , hodnota NAV vám ukazuje vaší současnou cenu v milionech dolarů, takže v případě ukázky je to 23.620.000,- US dolarů údajně by se tato hodnota měla podělit ještě 10-ti a výsledná suma je vaše hodnota na kterou si vás cení současný systém. Kliknete-li dole pod tabulkou na CHART, zobrazí se vám vaše historie hodnoty v grafu.

Stává se, že někomu se po zadání rodného čísla nic nezobrazí, pravděpodobně nemá tato osoba pro současný systém žádnou hodnotu.

Z těchto zdrojů bude po rozpadu systému financováno vše potřebné…..

09:54 Postup záchranných prací – Masová zatýkání a exekuce Kabaly – Reset globálních měn.

Bylo by dobré vzhledem k situaci se podívat na následující stránku, kde můžete zjistit další velice důležitá data o dějích v Hotelu Země. Proto máte také zůstat doma…..

Zde najdete celý článek s mnoha filmy PRÁVĚ ZDE.

13:27 Člověk, který má zachránit celou Evropu pod taktovkou Trumpa

Bylo by dobré se seznámit s člověkem, který od 20.04.2020 vede Německo a mnoho dalšího. Oficiálně by to mělo být do několika dní v televizi dáno ve známost:

Kratičký film najdete ZDE

Ve Švýcarsku je nyní mnoho amerických vojáku oblečno do černých uniforem. Důvodem je asi boj v podzemí, aby nebyli definovatelní k zaměření. Nevím, ale může to být tak. To stejné mně píší známí z Německa, že v lesích viděli vojáky v černých uniformách…..

tm komentuje

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.