AKTUALIZACE 11:27.….na téma o Fukhushimě se dávno zapomnělo. Byla to nejhorší jaderná katastrofa v dějinách lidstva. Ale proč se o ní nemluví????

01:54

Jakákoliv témata o Fukushimě, jsou zametena pod koberec a fakta překrucována. Nevěděli by, co mají říkat. Celý Pacifický oceán je mrtvý, žádní živočichové a žádní ptáci. Radioaktivita se dostala do všech oceánů po celém světě.

Video mně poslal čtenář tadesca ze Spojených států. Navštívil Kóreu a při zpětném letu měřil mikrosiverty na jeho přístroji pro měření radioaktivity. Při odletu z Kóreje byla radioaktivita v normě, přes Pacifický oceán značně stoupla a při přeletu pevniny USA také. Podívejte se raději sami. Hodnoty naměřené za dobu letu jsou skutečně alarmující a pro lidstvo katastrofické.

Doporučení:

Nejezte žádné ryby, losose, žádné mořské plody a řasy. Dle testů, které jsme dělali ve Švýcarsku už před dvěma roky – veškeré ryby z obchodů jsou nevyhovující. Dá se jíst jenom český kapr. Pstruzi jsou díky krmné směsi z Norska a Švédska připravené ze zbytků ryb z oceánu, NEPOŽIVATELNÉ. Raději je několik let po děsivém zjištění nejíme. Na tadescu jsme psali o zmíněném problému několikrát.

Zamoření radioaktivními látkami z Fukhushimy se dostalo do všech oceánů po celé planetě Zemi. Podívejte se na měřící přístroj radioaktivity od 14 minuty, kdy dotyčný startuje v Kórei a pozorujte, jak se zvyšuje po celou dobu letu. Nejedná se o radioaktivitu z vesmíru.

Od jiného známého, který žije v Americe vím, že nárust rakoviny u mladý lidí na západní straně USA je ohromující. Data o nemoci rakovině plic, střeva a jater se záměrně tají a nejsou povoleny publikovat. Ovčané v USA samozřejmě jedí veškeré mořské plody, ryby a zmražené produkty z nich…..

¨

AKTUALIZACE 11:27

…..napsal mně jeden čtenář ze Slovenska, který bydlí v okoli Malacek následující text:

Ahoj tm, len taka zvlastnost, nespali sme celu noc a bolo citit vsade ozon…a teraz tiez vsade vonku citit ozon….toz nieco museli robit asi
Vsade citit ozon ako po horskom slnku…aj u nas aj v Bratislave…ale strasne moc
Okomentoval bych to následovně. Oporučil jsem mu aby zavolal či napsal mejlíka do infovojny do raního vysílání a měl dotaz, jestli je to i jinde na Slovensku.
Není totiž vyloučeno, že byly chemtraily rozprášeny nějaké nebezpečné viry či baktérie a „TI“ kteří jsou na naší straně se snaží vše eliminovat právě ozónem. Tohle by připadalov úvahu. Je to ale pouze a jenom můj názor a možné vysvětlení.
Prosím, jestli je někdo z okolí Bratislavy či jiných měst, prosím napište svůj poznatek.
Můj poznatek z Čr, projel jsem dnes ráno trasu od Olomouce přes vysočinu a zjistil jsem, že byla na trase zvýšená radioaktivita v ovzduší a to až na 0,35 mikroSivertů/hodinu.
Jen pro srovnání, přirozená radiace je 0,02-0,20 mikroSivertů/hodinu
Prosím napište, jestli máte také možnost měřit radiaci, kolik jste naměřili. Děkujeme
tm
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.