AKTUALIZACE  16:54

…..ptám se Vás, Vážených čtenářů a čtenářek tadesca a všech nevážených poblitiků, kteří budou dnešní okénko číst. Kolik lidí musí ještě zemřít, než bude šílenost s očkováním navždy zastavena????

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

1) Očkování v přímém přenosu s tragickou dohrou

Možná jste video viděli na jiném kanálu či v našem okénku před pár dny. Snímek byl doplněn některými skutečnostmi a událostmi, které se po přímém přenostu odehrály. Přemluvení videa celé události do němčiny s dopněním bylo uděláno zde ve Švýcarsku se skutečnostmi z WDCHUR.

Dle výpovědi samotné „OČKOVANÉ“ zdravotní sestřičky 41 let, můžeme konstatovat, že byla zdravá, žádné jiné problémy či alergie neměla. Přesto dle zjištěných faktů remakera videa, až do doby očkování zdravá sestřička utrpěla díky injekci poruchu organismu s následným úmrtím. OČKOVÁNÍ = ROZSUDEK SMRTI. Tak je nadepsané video z kanálu:

@dieMaske_theMask
http://t.me/dieMaske_theMask @themask_diemaske
http://t.me/themask_diemaske @wdchurschweiz

http://t.me/wdchurschweiz

Impfung = Todesurteil 😠

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dle jejich údajů zemřela na následky očkování či podání jedovaté látky do organismu 8 -10 hodin po podání injekce. Je smutné, že si hned ještě k tomu po vytažení jehly ze svalu zatleskala. Nevěděla co bude následovat. Vytřeštěné oči mluvily jasnou řečí a na otázky odpovídala spíše s donucením sebe sama. Nechci ji podezřívat, ale možná za reklamu v přímém přenosu dostala dobře zaplaceno. Nyní je to ale jedno. Měla by být odstrašujícím příkladem pro veškeré lidské bytosti, které mají zájem se nechat očkovat a ani nevědí čím a jaké jedy „VAKCÍNA“ obsahuje. Proto se tak rychle poblitici po celé Evropě zříkají očkování. Nyní vědí. Měli by ale hlavně vědět obyčejní lidé, kterým nic nebylo vysvětleno a jsou od rána do noci strašeni MSM, které vydávají v jednom řetězci POPLAŠNÉ ZPRÁVY o obrovské nákaze.

V Kantonu Luzern nemocnice Luzerner Kantonsspital pracuje zdravotní sestra, která řekla pravdu o skutečném stavu obsazení nemocnými na COVID. Dle jejího vyjádření nemají žádné případy nemocných lidí na COVID. Oddělení je prázdné. Samotný ředitel nemocnice potvrdil slova sestřičky kdy se vyjádřil že nemají žádnou práci a bylo hospitalizováno na intenzivní stanici 5 pacientů. Vláda vydává nesmyslná opatření a s tím spojená nesmyslná nařízení.

Na video se můžete podívat zde: https://t.me/dertiefeKaninchenbau/7752

Prosím ukažte video co nejvíce lidem, aby bylo jasné, co se na planetě Země odehrává a kam Vás mají zájem všichni poblitici dostat. Je smutné, že si hrají s lidskými životy….

Ale všechny jsem kdysi varoval. Ke konci časů, než přijdou zlaté časy, bude ještě hůře a bude to stát mnoho lidských životů. A máme to zde….

MSM chystají na lidí další podvod s dvojnicí, která je podobná zemřelé sestřičce. Věděl jsem to a dlouho jsme nemuseli čekat. Odpornější věci snad dělat už nemohou. Posuďte sami:

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Nutné mít neustále na mysli a na očích

Robert F. Kenedy junior pronesl 1000% pravdu.  Při projevu má slzy na krajičku, protože si uvědomuje vážnost celé dnešní situace, kterou nesmíme brát na lehkou váhu. Nebo bude pro nás pozdě jako pro zdravotní sestřičku v prvním článku.

Říká:

Když jsem byl malý chlapec, můj otec mi řekl. Lidé z pozice autority LŽOU. A my všichni, když budeme chtít žít v Demokracii, musíme si UVĚDOMIT, že vrchnost (nadřízené úřady) LŽOU a každý druh moci zneužijí, kterou jim odstoupíme. A nyní právě jim dáváme moc určovat každou část našeho života. 24 hodin denně budou vědět, kde se nacházíme, budou vědět o všech částkách které utratíme. Budou mít moc nad našimi dětmi. Budou mít plnou moc provádět na nás nechtěné medicínské zákroky a k tomu nás nutit. Budou si je vynucovat. My víme, nacisté to praktikovali ve sběrných táborech. Ve druhé světové válce testovali jejich „očkovací“ látky na cigánech a židech.

Celý svět byl po druhé světové válce tak zděšen, byl zaveden Londýnský statut a podepsána (Nürnberská charta – Norimberský tribunál). A všichni jsme přísahali když jsem to udělali: Už nikdy nebudeme po objasnění zatěžovat lidské bytosti nežádoucími lékařskými zákroky bez jejich souhlasu (proti jejich vůli). Nicméně během dvou let se veškeré přesvědčení, celá tato víra vytratila. Lidé nyní chodí s maskami kvůli vědě, která jim nebyla nikdy objasněna. Dělají to, co se jim řekne. Tyto vládní agentury organizují poslušnost. To není demokracie. To není výsledek demokracie. To je výsledek farmaceuticko řízené agendy biologické bezpečnosti, která celé lidstvo zotročí. A ponoří nás do distopické noční můry. Kde apokalyptické síly ignorací a chamtivostí vládnou našim životům a ničí naše děti. A všechny sny, které by zničily naši důstojnost, ve které jsme věřili a měli předat našim dětem.

Video najdete zde: https://t.me/ReinerFuellmich/99

3) Nutné, aby se všichni vzpamatovali a začali přemýšlet.

Bylo by dobré se zamyslet a nenechat se očkovat. Zde máte možnost lidem vysvětlit rozpor ve vyjadřování DE_BILLŮ „VÝCHODŮ či ODCHODŮ…..“

4) Prezident trump hovořil jasnou řečí

Zbytečné mnoho slov dodávat. Americkému lidu nalil čistého vína o podvodech, do kterých je zapojen Biden a DS se všemi organizacemi. Rozhovor k národu pronesl 22.12.2Q2Q. Podívat se můžete jak v angličtině, tak v Němčině zde. Na tadescu jsme v minulosti vše zveřejnili dopředu. Veškeré podvody.

https://t.me/Qparadise/39753

pokračování

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.