AKTUALIZACE Q9:59

…..při pohledu na dnešní svět mně neustále vyskakují představy plánu Irlmayera. Není vyloučeno, že se k dnešní době vyplní. Je nutné ale v jeho moudrech umět číst. Situace je skutečně hodně napjatá a naprosto, pro mnohé, nepřehledná. Myslím si, že snad už i slepí a lidé bez citů, musejí nadvědomě cítit, že se něco děje….

QQ:QQ Q7:54

1) Čištění ČR pod zemí neustále aktivní

Když se podíváte na včerejší mapu zemětřesení, je opět vidět mnoho míst v České republice, kde se čistí podzemí. Je to Valšov u Bruntálu ve dvou kilometrech v podzemí. Dále Malý chlum u Lysic, také 2 km pod zemí. Ví se dlouhou dobu, že právě z Lysického zámku vedly podzemní chodby. Na Vysočině je to Sklené nad Oslavou, také ve dvou kilometrech. V 10 kilometrech pod zemí to byl Starý Kolín. Daší odstřely byly u Karlových Varů v hloubce 18 km a Cheb v hloubce 10 km.

Můžeme pozorovat že z celé Evropy se nejvíce čistilo v podzemí České republiky, Slovenska a Polska. Zajímavé, že ano? A proč už není vše „vyčištěno“????

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Itálie a náš zpravodaj

Z Itálie jsme dostali od našeho korespondenta  z Říma zajímavá data o situaci ve státních složkách. Bylo nám sděleno, že byla uzavřena jedna kasárna Carabinieri. Údajně bylo řečeno, že je to kvůli drogám, se kterými obchodovalo 7 vojenských policistů. Následně se zjistilo, že se jedná o daleko závažnější delikty než drogy, a proto byla kasárna okamžitě uzavřena. Dle našeho spravodaje z Říma, jsou také zapleteni do obchodu s dětmi a mnohé jiné.

Postupně se zjistilo, že stopy vedou do dalších lokalit a spolupráci s dalšími složkami.

Itálie pro závažnost situace poprosila Švýcarsko o pomoc a pozvala do země speciální jednotky. Kolik jich celkově bude, zatím není jasné.

3) Závažná situace na Turecko Řeckých hranicích

Turecké vojsko neustále porušuje vstupem na území Řecka hranice. A to jak ve vzduchu, tak na souši a ponorkami i v moři. Řecko mnohokrát vyslalo protestní nótu do Turecka, ale minula se zcela účinkem. Mnoho řeckých obyvatel nyní počítá s eskalací a možným válečným konfliktem.

V případě, že by k nějakému válečnému konfliktu mezi Tureckem a Řeckem došlo, byl by to asi signál pro turecké obyvatelstvo a muslimy žijící v Německu a mohlo by dojít k rozpoutání otevřených rozbrojů i v Německu. Aby bylo zabráněno občanské válce po Německu, v této situaci by pravděpodobně zasáhlo do celého konfliktu právě Rusko.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nejen že ruská vojenská technika a části vojska jsou v EU, ale vstoupila by v platnost pravděpodobně předpověď Irlmayera. Doposud se se svými veškerými předpověďmi trefil 1QQQ% a jak tvrdil, přes noc by byla obsazena celá Evropa a hranice Ruska by končily u Atlantiku.

Tím pádem by se zamezilo tomu nejhoršímu a sice WWIII.  Nemějte ale obavy, jejich čas vypršel a už k tomu nedojde.

4) V Turecké televizi začali lidem říkat skutečnosti o našem světě

Otázkou ovšem zůstává, kdy se začnou česká MSM zabývat pravdou a realitou. Nebudou si hrát na mrtvého brouka a neustále dokola omýlat samé nesmysly jako doposud. Podívejte se na krátký film z turecké televize.

Tadesco se od začátku snaží psát krutou pravdu o dějích v podzemí a datovat tím naše čtenáře.  Se zájmem sleduji, jak většina alternativních webů o tom mlčí. Proč????? Některé dokonce obrátily na podpatku….

Film najdete zde

 

[wp_ad_camp_2]

5) Potvrzení dalších zemětřesení na Ostravsku a Karviné

Pohledem na mapu zemětřesení v Evropě zjistíme, že nejvíce aktivní je čistka v dnešních ranních hodinách na ostravsku a v Karviné. Proto možná dostali všichni v této oblasti nařízen povinně „COVID-19“ a horníci „domácí vězení“, tímto činem. Při dalším pohledu severně na mapu otřesů můžeme pozorovat největší aktivitu, a to nejen dnes ale i v minulých dnech a týdnech, právě v Glivicích a  Katowicích a jeho okolí. Všechna centra jsou většinou v hloubce 2 km, ale i v 10 a 20 km…..

Na mapu se můžete podívat ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

°6) K bodu tři je důležité se zamyslet nad následujícím tématem

Přebráno ze stránky: Ivana Davida ZDE

V okamžiku, kdy premiéři zemí EU podepsali dluhovou dohodu, turecké vojenské námořnictvo vyplulo krást řeckou ropu a plyn

Těsně před půlnocí se mezi řeckým ostrovem Kréta a Kyprem setkaly bojové formace řeckého a tureckého námořnictva. Fregaty a ponorky obou zemí na sebe mířily odjištěnými raketami. V cílech zaměřovačů raket odpalovaných z lodí, ve vzduchu operujících stíhaček i pozemních odpalovacích zařízení byly podle noční zprávy řeckého serveru pronews.gr i vojenské cíle na řecké a turecké pevnině. Řekové míří na několikamilionové přístavní město Izmir a na největší tureckou leteckou základnu v Aksazu. Turci míří na krétský Heraklion, pohraniční oblast Evros, kde se na jaře pokusili o migrační invazi, a rovněž na Kypr.

Na samý pokraj horké války se oba členské státy NATO dostaly včera večer, když se 17 tureckých válečných fregat doprovázejících vrtnou loď Oruc Reis pokusilo vplout do řeckých pobřežních vod u ostrova Kréta. Do cesty se jim postavilo 21 řeckých fregat. Torpédy na sebe vzájemně namířily i 4 řecké a 4 turecké ponorky. Řecká armáda již včera vyhlásila MOBILIZACI.

Vrtnou loď Oruc Reis vyslal krást k řeckým ostrovům plyn a ropu v doprovodu válečných lodí turecký prezident Recep Erdogan. Turecký konvoj vyplul z přístavu Aksaz několik minut poté, kdy předseda Evropské rady Charles Michel v Bruselu oznámil podpis dluhové dohody. Premiéři členských států EU v ní dali Evropské komisi pravomoc, aby si jménem EU půjčila od bank a investičních a penzijních fondů 750 miliard eur. Z peněz získaných prodejem dluhopisů EU bude nově zřízený Fond obnovy EU rozdělovat členským státům 390 miliard eur na dotacích 360 miliard poskytne jako půjčky.

Peníze mají být podle včerejšího rozhodnutí Evropské rady určeny na pomoc zemím, které postihly ekonomické problémy způsobené pandemií COVID-19. Mezi nimi je i Řecko, jehož státní rozpočet utrpěl ztráty kvůli výpadkům příjmů z turistiky. Německo, které v současné době předsedá Radě, spolu s Holandskem do závěrů summitu šéfů států a vlád EU prosadily, že pomoc každé jednotlivé zemi bude muset být schválena kvalifikovanou většinou Rady ministrů financí. Každá země bude muset předložit plán reforem na jejich provádění má dostat dotace nebo půjčky. Plán musí být schválen kvalifikovanou většinou. K dosažení kvalifikované většiny v Radě Německu stačí dohoda s několika menšími zeměmi. Třeba právě s blokem tzv. „šetrných zemí“, které si vynutily, že téměř polovina peněz z Fondu obnovy nebude postiženým zemím vyplácena ve formě dotací, ale půjček.

Řecko již má s půjčkami EU tragickou zkušenost z roku 2008. Tehdy musela řecká vláda premiéra Alexise Tsiprase výměnou za půjčky podepsat Evropské komisi dohodu, která ji opravňovala provádět škrty v řeckém státním rozpočtu a prodávat řecký státní majetek. Kvůli rozpočtovým škrtům klesla řecká ekonomika téměř o polovinu a nezaměstnanost vzrostla až na 25%. Při privatizaci v režii Komise se německé firmy za zlomek hodnoty zmocnily všech ziskových řeckých státních firem jako letišť a přístavů.

Nyní Řecku hrozí další krádež. Tentokrát ropy a plynu pod mořským dnem kolem jeho ostrovů a kolem Kypru. Na řecká a kyperská naleziště si činí nárok i Turecko spolu s vládou národní shody (GNA) samozvaného libyjského premiéra Faíze al-Sarrádže. Své „nároky“ obě země opírají o vzájemnou dohodu z května letošního roku, kterou si „rozporcovaly“ řecké ostrovy. Jejich dohoda je v rozporu s Úmluvou OSN o mořském právu. Mluvčí džihádistických frakcí sdružených v GNA, který sám sebe označuje jako libyjského premiéra – ačkoli někdy neprošel volbami, již během června nabízel při okružní cestě evropskými zeměmi „libyjské“ licence na těžbu řecké ropy a plynu.

Zájem o získání těchto licencí pro německé firmy projevila spolková kancléřka Angela Merkelová. Krátce poté spolkový ministr zahraničí Heiko Maas při jednání Bundestagu veřejně vyhlásil, že Řecko se „bude muset s Tureckem podělit o ložiska ropy a plynu“. Turecko je největším odběratelem německých zbraní. Německo je zase největším zahraničním investorem v Turecku. Německo doposud v Radě ministrů zahraničí vždy zabránilo uvalení sankcí na Turecko za jeho invazi do kurdských oblastí Afrin a Rojava na severu Sýrie i za turecké útoky na Irák a Kurdistán. Heiko Maas v Radě vetoval i sankce, které Řecko a Kypr požadovaly na Turecko uvalit za krádeže plynu v jejich pobřežních vodách.

 

[wp_ad_camp_2]

7)  Bylo by dobré pochopit a proto znovu opakuji

Hned na začátku bojů proti KABALE se Prezident trump vyjádřil, že KABALU A JEJICH NOHSLEDY porazí jejich vlastními zbraněmi a to symbolikou. Mohli jste si Vážení čtenáři tadesca všimnout, že v projevech Prezidenta trumpa převládá symbolika. A to ve všem. Někteří nepochopili, co vůbec říká a montují se nesmyslnými úvahami do diskuze. Proto když matérii nerozumíte, prosím raději nic nepiště a přemýšlejte „co tím básník chtěl říci“. To stejné platí o Prezidentu putinovi.

A další nevhodná věc v komentech je vyjmenovávání všech židů či lidí, kteří snad kopou za KABALU a že je to rodina trumpa či putina. Prosím proberte se.

V případě, že člen Vaší rodiny je zločinec a vy se distancujete, neprávem Vás budou nazývat, že jste kriminálník také. Začněte kontrolovat prosím to co píšete, hovoří to o Vašem charakteru a o Vašem způsobu myšlení. Jestli někdo neumí a byl odnaučen kombinacím, je to jeho problém a nemusí zde psát nesmysly. Komenty nebudou zveřejněny. Rovněž taky takové, které nemají co říci a zabírají čtenářům čas…..

Děkujeme za pochopení jménem celého týmu tadesca

Melda 2 22.7.2020 v 01:11
Pan Prezident trump měl před pár hodinami první briefing o koronaviru od dubna. Tohle je naprosto geniální (od cca 12:25):

„… konečně naším cílem není pouze pandemii zvládnout, ale ukončit ji. Chceme se jí zbavit, jakmile budeme moci. Proto získání vakcíny zůstává nejvyšší prioritou. Dva kandidáti na vakcínu vstupují do klinických testů tento měsíc. Toho bylo dosaženo v rekordním čase. Dříve to byly roky, než jste byli v pozici, v jaké jsme právě teď. Další čtyři vakcíny vstoupí do poslední fáze testů a v následujících týdnech produkujeme masivně ty nejlepší kandidáty tak, aby první schválené vakcíny byly okamžitě k dispozici. A logisticky máme armádu, která je přiravena vyrazit. Máme skvělé lidi, logistické armádní lidi. Našeho báječného Generála, který čeká na vakcíny, tak aby je mohli distribuovat v rekordním čase. To se bude dít. Naše armáda je plně připravena vyrazit. Budeme roznášet vakcíny, léky,cokoliv je třeba a porazíme virus jednou provždy…. A teď otázky…“

https://www.youtube.com/watch?v=qAuT3IXRIzk

Dále také Prezident několikrát zopakoval, že vir zmizí (jen se to předtím na chvíli zhorší)

Je to vysvětlení naší čtenářky na jiných stránkách co bylo vakcínou a očkováním pomocí armády myšleno. Tak se už prosím v komentech neptejte. Řekl lidstvu daleko víc, než mohlo vůbec lidstvo očekávat. Pro ty, kteří nepochopili, Prosím Vás, učte se symboliku…..

A ještě dodatek od tm: 21/22= 0,954545454545454545455 tyto dny byly významné tím, že řekl lidstvu tu nejcennější věc, kterou jim mohl říci i když nikoliv otevřeně. Kabala bude do posledního zničena a nastane nová éra lidstva.

 

[wp_ad_camp_2]

 

8) Potvrzující data a o základnách

Tým tadesca děkuje za důležitou zprávu od nicku kklf, který zaslal čtenářům obrázek potvrzující veškeré komenty, které zde píšeme o válce proti DEEPSTATU a o zemětřeseních. Mozaika se skládá i těm co asi nevidí. Ti kteří nechtějí vidět, nebudou už nikdy…..

pokračování

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.