…..Vážení čtenáři tadesca, přinášíme Vám další potvrzující zprávu, za koho vlastně bojuje Prezident trump a Prezident putin. Je to mnohaletá práce, která musí být v krátké době odvedena a v důsledku dotažena do konce. Možná nyní pochopíte, proč byly smazány veškeré odkazy na Q….

11:54

Tým Q a Trump jsou Osvoboditelé

Společnost bude otřesena v základech

Všemocná, vševědoucí, ale anonymní skupina „Q“

Trumpův tým se řídí podle zadaných pokynů

Nech se přesvědčit; Prezident Trump není nástrojem Hlubokého státu

Satanská kontrola Deep State je výsledkem dlouhodobého organizovaného spiknutí

Vysvětlení QFS na Soundcloudu

Lidé žijí v iluzi

Kořeny dnešních problémů jasně ukazují, že historie nebyla náhodná série událostí, ale spíše pečlivě naplánovaný „vzhled“ půdy a bohatství, přivlastnění zdrojů a konfiskace naší svobody prostřednictvím karantény, provedené malým počet bohatých a privilegovaných jednotlivců soustředěných na nadvládu světa. Bylo to provedeno v tak velkém měřítku, že se zdá téměř nepochopitelné, ale jak se říká staré přísloví: „Nejzachovalejší tajemství jsou ta, která jsou před očima skryta.“

[wp_ad_camp_2]

Vše, co je vidět, je manipulovaná iluze, a to po celém světě. Globální finance, včetně bankovnictví, akciové trhy, měny nebo cokoli, je prostě jen „trik důvěry“ – Když lidé věří, že nakupují a investují a ekonomika se rozšiřuje. Když lidé ztratí důvěru, nekupují a neinvestují a ekonomika se začne smršťovat. Vše, co je třeba, jsou bezútěšné předpovědi finančního mluvčího ovládaného Kabalou nebo zvěsti o ekonomických problémech a dům z karet může jít přes noc ke dnu. V této oblasti je Hluboký stát expert.

Jejich plán zcela převzít kontrolu nad planetou byl donedávna nesmírně úspěšný díky tomu, že skryl svou manipulaci vydavajícíc se za kamarády; skrze úplatky ovládají lidi jako loutky na provázcích, a tak se během věků stali temní páni bohatými vládci. Všechna tato vměšování probíhají po tisíce let. Šlo to dobře po velmi dlouhou dobu – říše rostou a rostou – a najednou už to nejde tak dobře, nakonec se vše zhroutí. V dnešní době je s největší pravděpodobností globální ekonomika Centrální banky blízko vrcholu křivky ve většině zemích.

Novodobí Ilumináti jsou známí jako sadistický, satanský, luciferiánský kult, vedený nejbohatšími a nejmocnějšími lidmi na světě. Řád je plný homosexuálů a pedofilů, Ilumináti pracují ruku v ruce s Vatikánem, CIA, Mossadem, svobodným zednářstvím, jezuity a tajnými společnostmi jako Skull & Bones atd. Za účelem kontroly světa obchodují s drogami, zbraněmi, pornografií a prostitucí. Dokonce byli obviňováni z toho, že stojí za politickými atentáty, jako za atentátem na Johna F. Kennedyho v roce 1963, za terorismem, včetně útoku pod falešnou vlajkou 11. září 2001, také za sestřelením letu MH17.

[wp_ad_camp_2]

Většina společnosti zamořená kriminalitou, byla postavena na jedné zásadní lži: že naše takzvaná vláda lidí, volená lidmi a pro lidi – nikdy nefungovala, protože ta bylo po stovky let jednou z úrovní pod autoritou Kabaly. Vláda pozemské jurisdikce (soudní pravomoci) lidových národů se vrátí, protože tým Trumpa a Patriotů na tom už pracují. Zatímco se zvolení služebníci Kabaly a jejich nohsledi, kteří pobíhají po naší zemi, usadili na příjemně dlouhém sezení jídla a pití našeho piva a vína. Fungování jejich měnového systému se nyní dostalo do nekontrolovatelného stavu. Stejně tak jako současné víry nemohou už nadále déle obstát.

Společnost bude otřesena v základech

Uvnitř i vně recenzované literatury existují hojné a nesporné publikované důkazy o skutečném poškození živých organismů v rostlinné a živočišné říši, které vyplývají z pěstování GMO plodin a konzumace potravin manipulovaných s GMO. Je to jako ve druhé světové válce, kdy byly peníze na oběti použity na výkop jejich vlastních hrobů. Dnes se za naše peníze z daní používají na vývoj GMO Frankenových potravin, které nás zabíjejí.

Celkově si to veřejnost vůbec neuvědomuje, ale vedoucí pracovníci a přední novináři téměř všech hlavních médií jsou členy vlivných rad a tajných společností, které formují náš falešný svět. Pravda se však už před námi odkrývá tak, abychom ji všichni viděli a slyšeli. Ledaže jste lidé co ignorují zřejmé, tak jako mnozí už příliš dlouho – buďte připraveni, základ společnosti bude otřesen, i když se lidé dívají jiným směrem, každý bude čelit nové realitě. Po celé planetě už není prostor pro lži a podvody, ani útěk od pravdy. Lidstvo brzy pozná irelevanci a hloupost současného finančního systému, který zotročoval lidstvo od doby, kdy Anunnaki přišli před 430 000 lety na Zemi.

Všemocná, vševědoucí, ale anonymní skupina „Q“

V roce 2012, po druhém volebním období Baracka Husajna Obamy, vytvořili tři vlastenci tajnou skupinu deseti velmi bohatých, inteligentních a mocných miliardářů. Měli strach ze ztráty Ameriky a zbytku světa prostřednictvím cizích režimů fašistických sil. Proto vytvořili tajné spojenectví, loajální k vlajce a ústavě Ameriky. Všichni byli osobně seznámení s členy Hlubokého státu a získali tak znalosti o svých plánech z první ruky.

Skupina deseti se jmenovala „Q“. Jejich myšlenkou bylo využít záhady obklopující fenomén „Q“ od Star Treku, být všemocný, nikdo by nikdy nevěděl o skutečné totožnosti Q, ledaže by skupina Q sama odhalila svou identitu světu.

Chtěli fungovat jako všemocná, vševědoucí, ale anonymní skupina, která by pracovala v utajení, aniž by se tedy obávala odvetných opatření ze strany Hlubokého státu. Nejdůležitější součástí celkového plánu bylo uvést do funkce důvěryhodného prezidenta, následně správné lidi do klíčových pozic v jeho vládě, což by v konečném důsledku vedlo k tomu, že „My, lidé“ budeme moci získat Ameriku a celý svět jako celek od Globalistů zpět.

[wp_ad_camp_2]

Trump byl informován o deseti cílech plánu, aby se Amerika opět stala skvělou. Osm z těchto cílů bylo přijato jako propagační body během jeho volební kampaně. Tyto cíle byly mimo jiné; vypuštění bažiny, obnovení ústavního zákona, bezpečnost hranic, deregulace, odtrhnutí se od globalizmu, America First, ukončení činnosti Fedu, který přinese zpět poctivé peníze podložené zlatem, zrušení obchodních dohod TTP a WTO a odstoupení od pařížské dohody o klimatu.

Trumpův tým se řídí podle zadaných pokynů

Trumpovi nebylo o Q-kruhu deseti nic řečeno, ani mu nebylo řečeno, že by byl Q-kruhu členem. Trumpovi bylo řečeno, že s ním bude tajně spolupracovat malá tajná skupina bohatých a mocných lidí. Bylo mu řečeno, že dokonce musel utratit své vlastní peníze za svou volební kampaň.

Všichni Q kruhem vybraní a pozvaní posilují velkou moc a vliv. Všichni jsou stoprocentně loajální k ústavě, jako je Trump, a plně podporují jeho úsilí o tento monumentální závazek. Žádný z těchto hráčů není obeznámen s podrobnostmi o plánech Q-kruhu, ani neví, kdo jsou. Vědí pouze, že za prezidentem stojí silná, anonymní síla, a oni jsou prostě ti, kteří provádějí dané pokyny, řídí se jejich osobním vhledem a získavají znalosti o současném stavu.

Dalším krokem je odtržení od základů globalismu. Mezi provedené kroky patří například odstoupení od pařížské dohody o klimatu, TPP, opětovné vyjednávání NAFTA a nespočet dalších. Následuje demontáž hlubokého státu tím, že se krok za krokem odhalí a vypustí bažina, která nyní probíhá. Konečným cílem voleb do roku 2020 je získat kontrolu nad Senátem, Sněmovnou a guvernéry.

[wp_ad_camp_2]

 

Každý, kdo je zapojen, ví jen to, že za prezidentem stojí nějaká mocná „anonymní“ síla, že byli pečlivě vybráni do „vnitřního kruhu“, který je soustředěný kolem základního kruhu deseti, aby jednali a řekli: „My, lidé‘.

Přesněji řečeno, dnešní známé Q není původní „Q“. Mezitím ten slavný Q neví nic moc o původních deseti „Tvůrcích Q“. Informace Q se šíří podle pokynů. Drobečky z chleba, které čteme, jsou rozdrobeny někým, kdo mluví pouze za „Kruh Q“. Drobečky padají za osobou se jménem – anonymně označeným – Q Anon. Zatímco prezident Trump jde o Q +.

Vítáni jsou všichni schopní, kteří se chtějí do této bitvy zapojit jako vlastenec nebo Anon pomáhající prezidentovi Trumpovi. Vnitřní kruhoví vlastenci a Q-hnutí jsou zapojeni do boje za osvobození planety od globalistů Deep State. Čím více účastníků, tím dříve budeme osvobozeni.

[wp_ad_camp_2]

Při probouzení stále vícero počtu lidí; Prezident Donald Trump má odvážnou a důležitou roli při odhalování kabalistů z Hlubokého státu, jednoho po druhém; „temní“ zločinci, kteří dělají vše pro to, aby zabránili probuzení lidstva. Už se stali zoufalými, vytahují všechny způsoby, aby zabránili proměně v lepší svět pro nás pro všechny.

Cabala lidství nenávidí, protože se lidství bojí. Vědí, jaké jsou jeho skutečné schopnosti, a proto se zapojili všichni, aby nás zničili pomocí otrávených pilulek Big Pharma; tak zvané „zdravotní péče“ obstrukční metody léčení; toxickou fluoridovanou vodou; zpracovanými potravinami s toxickými chemikáliemi; nealkoholickými nápoji s nebezpečnými cukry a sladidly; chemtrails, které ničí životní prostředí; vzdělávacími systémy plný lží a podvodu, abychom jmenovali jen několik faktů. Chtějí následovníky, ne vůdce. Nechtějí, aby se lidé na nic ptali, zatímco my bychom vlastně měli zpochybňovat úplně všechno!

Přesvědčte se; Prezident Trump není nástrojem Hlubokého státu

Jakýkoli komentář, že prezident Trump je nástrojem Hlubokého státu, je absurdní a naprosto směšný, jen potvrzuje, že kritik provedl jen malý nebo žádný výzkum. Aby bylo jasno; Prezident Donald Trump čelil Stínové vládě známé jako Deep State více než kterýkoli jiný prezident v historii, a to včetně prezidenta Johna F. Kennedyho, který byl zavražděn Deep Statem během jeho znovuzvoleného turné v roce 1963 v Dallasu v Texasu. John F. Kennedy, samozřejmě Hluboký stát konfrontoval, ale bohužel bez podpory organizace Q, na rozdíl od prezidenta Trumpa, který je Q podporován. Probuzení lidé v té době si byli plně vědomi toho, co se v Dallasu stalo. Neexistoval žádný jiný prezident, který by měl vybavení a odvahu k odhalení hlubokého státu, jako to demonstrovali Donald Trump a John F. Kennedy.

Nyní je Hluboký stát zahnán do kouta, jaká bude jejich odpověď? Budou se Donaldu Trumpovi mstít obžalováním, ruským zásahem, klesající ekonomikou centrální banky, aby zničili jeho šanci vyhrát znovuzvolení příští listopadu. Proto dělníci DS (deep state) bojují, dokud nejsou úplně poraženi. Zeptejte se sami sebe; „Proč by Hluboký stát zaútočil na svou vlastní loutku útoky, které by ho mohli zničit, jeho i jeho rodinu, kdyby nehrozil, že Hluboký stát odhalí?“ Ujišťujeme vás, že to není prezident Deep State. Existují členové jeho kabinetu, kteří mají loutkové spojení s centrálními bankami a další operace státu Deep State. Ty se však používají v Trumpově administrativě k účelu známému pouze kruhu Q. Protože oni dávají pokyny, pokládají za nutné konkrétní loutkové jedince nechat zapojené. Místo Q vystavuje Hluboký stát veřejnosti Donald Trump, aby lidi probudil, vyhnul se chaosu a nepokojům, jakmile vyvstanou obžaloby a prominentní jednotlivci budou zatčeni.

[wp_ad_camp_2]

Ředitel národní zpravodajské služby Rick Grenell vydal se souhlasem prezidenta jména klíčových loutkových mistrů. Trump odhaluje Hluboký stát, na který čekalo mnoho probuzených vlastenců. Znovu, ale kvůli nedostatečnému počtu probuzených lidí, musí tento proces pokračovat, dokud není většina populace vzhůru a nechápe, co se děje.

To je velmi frustrující pro naše probuzení, ale máme důvod k optimismu, protože nyní porážíme Hluboký stát v procesu se všemi jejich loutkami. Konstrukce, která sahá tisíce let nazpět. Všechny loutky DS, které jsou stále naživu, neopustí svou víru! Přemýšlejte o; Evropské panovnické rody, Merkelová, Makron, Sarkozy, Rutte, Junker, Verhofstadt, Sanchez, Rajoy, Blair, Mayová, George Soros, Obama, Clintons, Bushovi, abychom jmenovali alespoň některé.

Satanská kontrola Deep State je výsledkem dlouhodobého organizovaného spiknutí

Hluboký stav je zdrojem všeho, co je na planetě Zemi špatné a negativní. Abychom přežili nadcházející drsné časy, je nezbytné pochopit, o co jde. Hluboký stát je organizován ze špičkových zaměstnanců více než tuctu výkonných agentur, jako jsou CIA, FBI, NSA, MMF, CFR, BB, BIS, WHO, MMF, WB, nejlepší generálové, admirálové a další vojenští agenti, dlouhodobí kongresové, senátoři, členové parlamentu, lordi, ředitelé důležitých dozorčích agentur a generální ředitelé většiny velkých nadnárodních společností, z nichž většinu akcií vlastní DS. Zatímco všechny vládní agentury jsou to, co by se dalo nazvat jejich běžícími psy.

Satanská kontrola Deep State je výsledkem velmi dobře organizovaného dlouhodobého spiknutí s cílem vytvořit nový světový řád založený na Luciferiánské revoluci proti Bohu a přírodě.

Jsou to faraonští templářští bankéři ze Švýcarska se svými 5. sloupcovými zednářskými přisluhovači a jezuity. Tvoří vládnoucí oligarchii po celém světě. Vládnoucí faraoni pocházejí z Luciferova okultního mystéria a náboženství, která vyšla z Babylonu a Egypta. Nyní jsou označeni jako globální elita nebo Hluboký stát – Kabala, kteří si s námi mohou dělat co se jim zlíbí, protože nás vidí jako své otroky a majetek.

Pokud by masy lidí, drtivá většina populace, která nyní není v práci (karanténa) a je o samotě, začali vyjadřovat svůj hněv a nějakým způsobem si začnou uvědomovat svou sílu: takoví nepotřebují spiknutí. Prostě se jen musí zvednout a třást se, jako když kůň ze sebe třese mouchy. Pokud se rozhodnou, můžou porazit Deep State už zítra.

[wp_ad_camp_2]

Určitě dříve nebo později se jim musí stát, aby to udělali! Všichni probuzení by měli pochopit, že bez vystavení většiny kabalských loutek veřejnosti, nikdy nedojdeme ke konci. A přesně to dělají tým Q a Trump. Považujte za svou osobní povinnost pomáhat v tomto úsilí a začněte s motivací a sdílením tohoto a dalších článků FWC se všemi, které znáte, a požádejte je, aby udělali totéž se svými známými. Tímto zpsobem se většina probudí rychleji, než se původně očekávalo, a tím dříve bude svět osvobozen z finančního otroctví.

Vysvětlení QFS na Soundcloudu – Quantum financial system

https://soundcloud.com/ericalynnjoseph/quantum-financial-system-final-wakeup-call-362019

Pro tadesco přeložila adri

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.