AKTUALIZACE 14:54

…..dle zpráv, které jsem dostal od známého z Německa, je pravděpodobně severně od Švýcarska a západně od České republiky, mnohem více šíbnutých než u nás. Absurdita a brutalita nebere konce….

QQ:QQ Q5:55

1) Jsou snad všichni na drogách?????

Německá policie stupňuje brutalitu proti obyčejným lidem. Dokonce proti člověku, který se ničím neproviníl, je slepý a k tomu ještě skoro hluchý. Další případy o kterých mně informoval se měly udát v některých částech Německa, kdy mladí policajti brutálně povalili na zem stařenky či dědečky. Asi jim chtěli předvést jaký mají výborný výcvik a že se v jejich doprovodu nemusejí ničeho obávat. A že je „ochrání“.

Trestný čin policistů se stal ve Wupertahlu, kde zastavili muže a kontrolovali ho následujícím brutálním způsobem. Skutečně nemám slov. Asi nikdo normálně myslící. To je ta mládež, která trpí nedostatkem rodičovské lásky a mládí prosedí u počítačů. S následky velkých komplexů méněcennosti. Ale dostali moc do rukou a máme to zde. Pak z nich vyrostou, no nemám slov, snad slušněji řečeno, takoví holomci bezmozkovití. Musejí člověku, který skoro neslyší a nevidí, je i jinak postižený,  válet po zemi a dávat mu pouta?????

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vždyť by jim nikam neutekl. To asi vzdělaní mladíci a slečny v uniformě nevědí.

Podívat a zhodnotit můžete sami.

https://t.me/dertiefeKaninchenbau/3894

Naštěstí jsou duchapřítomní kolemjdoucí, kteří natáčí vše na kamery, obličeje a čísla aby vše mohli předat následně vojskům SHAEF. „Zásahovým policistům“ kameraman sdělil že vše dá na internet, aby lidstvo vědělo co jsou zač. Policejní stát díky MADAMME AHM.

 

2) Musím vážně pochybovat o paměti a myšlení poblitiků

Jestliže před 11 lety je nám sděleno člověkem, který honosně prohlašuje  že roušky nám nepomůžou, protože nemohou nic filtrovat a následně si postaví fabriku na výrobu roušek a všem je doporučuje, ba dokonce nutí, nedá se o něm říci nic dobrého.

Kdo se nám snaží zde SIMULOVAT NĚJAKÉ VLÁDNUTÍ?????

Jsou to ještě lidé nebo máme co do činění s bioroboty a klony????? Asi to tak bude. Je zde jedno velké tajemství, které Vám nyní napíši. Klonové, když dělají cokoliv, je jim to jedno a hlavně jsou splachovací.

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Přemýšlejte, co bylo sděleno.

Dostala se mi do mejlu zajímavá zpráva. No spíš odkaz, který by byl vhodný ke zhlédnutí

COVID-ÍŠ ?

VIDEO ZDE

 

4) Skutečně jsou masky nutné?

Lékaři a psychologové tvrdí o opaku vhodnosti nošení dýchacích masek. Jak sami hlásají do světa, jedná se o gigantický podvod a k tomu ještě s povinným ublížením na zdraví donucováními metodami. No príma.

Mnozí lékaři potvrzují: je rozhodně lepší nechat ratolesti doma s nějakou neocí.a neposílat do školy. Následky na psychice dětí jsou někdy nenávratné.

https://fr.sott.net/article/36075-Masques-et-enfants-le-massacre-psychique-des-innocents

 

5) Myslíte si, že je to normální?????

A aby toho nebylo málo, dostáváme data z Mallorky. Děti jsou zde přímo terorizované. Opět se ptám, co všechno se musí ještě stát, než lidé řeknou A DOST?! Nejen, že si nesmějí neoprávněně sundat masku, jinak dostanou okamžitě pokutu 100 EURO a rodiče musejí zaplatit. O přestávce musejí sedět venku v rozestupech s maskama a mohou jíst. Na sousto si sundat masku a pak zase nasadit. Je zakázané půjčovat si tužku či vyměňovat jakékoliv předměty. Jakékoliv setkání po škole či cestou domů je zakázané. Děti se musejí navzájem ignorovat a být k sobě chladné.

Něco podobného, o co se snažili v Číně. Zde se jedná o zcela jasnou fašistickou diktaturu. Divím se učitelům, kteří mohou na to mít žaludek.

pokračování.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.