AKTUALIZACE 09:54

…..začneme dnešní okénko z jiného soudku. Poslední dobou se „slétlo na web“ mnoho trollů, reklamních botů, a proto jsme se rozhodli povolit komentáře pouze pro registrované. Teprve potom bude vstup do diskuze možný. Ušetříme spoustu času a můžeme věnovat více energie na články ze zahraničí. Jakmile tereza vše domluví, napíše článek s postupem, jak se zaregistrovat. Nebude docházet ke zdvojeným nickům a neustálé kontrole e-mailových adres. Děkujeme za pochopení….

QQ:QQ Q5:Q5Q5Q5
1) Od našeho zpravodaje z itálie

Dnes po delším telefonátu s naším korespondentem z Říma jsem se dozvěděl zajímavá data. V Itálii proběhlo „dobrovolné testování“ lidí. Výsledek u asi 344.000 dobrovolníků byl zajímavý. Nakažených bylo 0,9% což odpovídá něco málo přes 3000 nakažených jedinců. Po zveřejnění lidé šli do ulic kvůli nesmyslně uzavřeným obchodům a celého obchodního sektoru napříč. Protestující jsou nespokojeni s nařízením vlády a nechtějí dále dodržovat jakákoliv nařízení. Díky těmto opatřením je mnoho obchodů už v konkurzu a ve stavu bankrotu. Přesto vláda chce povolit otevření lyžovacích středisek a hotelů až někdy v polovině ledna 2021.

Na druhé straně vláda dostává paniku a neví, co s tak malým počtem nakažených má dělat. Jak vše vysvětlit. Pravděpodobně premiér J. CONTE díky tak brutálním opatřením a malým počtem nakažených ztratí jakoukoliv další podporu. Bude to zajímavé!!!!!Tak malou účast na testech vláda neočekávala.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) V ruské televizi datovali o podvodu voleb v USA

Zatím co v západních mediálních SR*ČKOMETECH Prezidenta trumpa naprosto odepsali a dělají si z něho legraci a zesměšňují ho, podala ruská televize ROSSSIA 1 v delším pořadu podrobný popis systematických podvodů, které se při volbě a po volbách odehrávají.

Rossia 1 byla celkem dosti konkrétní na data. Jako jediná televizní stanice v Evropě komentovala odehrávající se děje v USA. Kdypak něco podobného uslyšíme v české televizi?????

Proti Prezidentu trumpovi nestojí jenom DEEP STATE, ale také veškerá mafie, veškeré MSM a sociální sítě (jejich vlastníci) a hlavně TOP5 BIG TECH: Amazon, Apple, Google, Facebook und Microsoft.

Jak říká Prezident trump: bude to biblické

Na pořad televize ROSSIA 1 se můžete podívat ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Zajímavé stanovisko samotného Prezidenta trumpa

Prezident trump o sobě prohlásil, že je kandidátem na prezidentský úřad. Nevím jestli někdo z Vás postřehl zmíněné prohlášení? Co to asi znamená?????

Nebude to nic jiného než tajné sdělení a vyhlášení GESARA. To značí že od vyhlášení do 120 dnů, musejí být volby na celém světě. Dále se kódovaně zmínil o zavedení zlatem podloženého dolaru.

Je také zajímavé že ukončil politiku volného nebe. Což znamená, že veškerá letadla letící ve výsostném vzdušném prostoru USA, musejí mít zaplé transpondery. Pokud by letadlo letělo bez sekundárního radaru (transpondér) může být okamžitě sestřeleno.

Za zmínku stojí vzdušný most do QUANTANAMA. Jedno vojenské letadlo za druhým. Copak se odehrává?????

4) Nechápu myšlení některých lidí, asi jsem odjinud

Jestliže mám bolavý zub ve kterém je malá dírka, nebudu si neustále do něj rýpat párátkem, aby mne bolel ještě více. Když vím, že existuje proces (plán), jakým mohu zub nechat opravit, a tím plánem je zajít k lékaři a nechat si ho opravit aby už při jídle nebolel. To v případě že neznám plán náhradní.

Když mám vědomosti, které jsou v dnešním rozbouřeném moři zcela nutné, tím náhradním plánem je neustále, až do doby zacelení používat hřebíček naložený v 98% lihu a kapat na zub tři krát denně. Následně peroxid vodíku 3%, kterým 5 minut vyplachuji ústní dutinu a pak vyplivnu. Také tři krát denně. Dokonce i při malých kazech má zub schopnost se sám zacelit a obnovit sklovinu. To díky peroxidu vodíku. Ale to člověk musí znát plán a nerýpat se v zubu. Pevně věřím, že jste pochopili, co jsem tím chtěl říci…..

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.