…..jsem na cestách, a proto opět okénko z cest. Nemám sice mnoho času, ale budu se snažit popsat ty nejdůležitější události ve zkratce, o kterých se v českých MSM nedozvíte. Samozřejmě si věřte čemu chcete a čtěte, co si přejete. A když se Vám naše stránky nelíbí, neztrácejte s nimi prosím čas a běžte jinam….

QQ:QQ Q7:54

1) Události ohledně GESARA / NESARA

Dle některých se prý vůbec nic nestalo, jak jsem se mohl dozvědět ze dvou mejlíků. Ale stalo. A to více, než jste si mohli myslet. Tak prvně vezmeme 21/22 a první nadpis. Samozřejmě že se zavádí po celém světě. Né ve všech zemích je možné okamžité zavedení. Nemůžeme Vám překládat veškerá data, ale můžeme dát odkazy, které si můžete buď s překladačem nebo popřípadě ve filmu přeložit sami. Pro všechny, kterým stačí mé ujištění a nechtějí ztrácet čas, platí: Nemějte obavu vše je v BĚHU!!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pro ostatní je možné podívat se na následující:

Zde video první

Zde video druhé

Zde video třetí

Pevně věřím, že Vám to bude stačit…..

2) Nepochopený proslov Prezidenta trumpa

Promiňte, ale dá se vyjádřit skutečně jenom dvěma větami. Dobře si je prosím přečtěte a hlavně správně pochopte. Děkuji

Nákladní automobily COVID-19 mají logo Baphomet [Satanic]

[wp_ad_camp_2]

 

3) A nyní o dvou dnech 21 / 22, kdy se údajně nic nestalo

V Německu stále více žurnalistů začíná pozorovat svět vlastníma očima a začínají se probouzet. Není tajemstvím, že právě v dnešní době podává hodně novinářů výpovědi, aby nemuseli lidem lhát. Také u nich přetekla číše…..

Jak jsem Vás včera datoval o vojenské policii v Itálii Carabinieri, celá záležitost nabírá na otáčkách a je stále pikantnější a pikantnější. Kruhy zatčených se rozšiřují…..

Italská mafie a nejen ta, byla ve velkém pozatýkána v Itálii za pomoci jiných vojsk a jak jsme nastínili za pomocí speciálních jednotek ze Švýcarska.

V USA se včera rozeslalo 180.000 zapečetěných obálek k výkonu na patřičné úřady.

Vatikán musel být „papežem“ předán a navždy opuštěn tak jako jeho mnoho letních a jiných usedlostí.

Mnoho biskupů bylo zatčeno a byly jim zabaveny veškeré dokumenty, které byly letecky přepraveny do USAposlány na vyhodnocení do USA. Komu? ….to je snad jasné.

Postupně je bezcenný papírový dolar nahrazen podloženou měnou.

Sexuální kruhy ZLOČINNÉHO VATIKÁNU byly rozloženy, spousta organizátorů a pedofilů pozatýkáno a mnoho malých dětí patřící této Vatikánské pedofilní organizaci osvobozeno a odvozeno z podzemních měst, laboratoří a tunelů. A to na celém světě, hlavně také v Austrálii v Sydney, kde se nacházelo ohromné centrum.

Nyní bude důležité, jaké příkazy a nařízení vydá Prezident trump.

Amerika stojí před velkou zatýkací vlnou všech lidí zúčastněných nejen na pedofilních orgiích, ale hlavně také některých politiků.

Zde se nacházejí odhalená data korespondence KILLARY a spol odhalená na wikileaks

Podobná data, která jsme také dostali si můžete vyslechnout právě na následujícím videu ZDE

Turecko bylo varováno před další eskalací a rozpoutávání nepokojů v Řecku s možným následným lokálním EMP.

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Zajímavá data NEPOTVRZENÁ která kolují na internetu

Není ale vyloučeno, že by se v krajní nouzi mohly stát pravdou. Krajní nouzi dávám tak max 9%, né více. Ale jak říkám, v dnešní době je všechno možné…..

Domnívám se že následující text mi byl před několika měsíci už zaslán a čet jsem ho v mírně pozměněném znění.  Přečíst si můžete ZDE:

10 dní temnoty:

Je třeba, aby všichni lidé byli doma, aby viděli, co bude vysílat Americká armáda na každý televizní přijímač po celém světě. Bude to velice bolestivé, ale už nemůžeme mít lidstvo nadále rozdělené. Ve velmi blízké budoucnosti Prezident Spojených států napíše na Twitter přesně toto: „My fellow Americans, the Storm is upon us…….“ Potom bude nastoleno plné globální stanné právo. Prezident bude pravděpodobně na palubě letadla Air Force One, až pošle přes Nouzový vysílací systém na každý telefon a televizní přijímač na světě 7 prezidentských zpráv. Od té chvíle všechny Globální armády skrze Americkou armádu odstaví z provozu všechna média, internet, telefony a všechny televizní programy (nouzové služby [linky?] budou stále mít svoje [kanály]), aby americká armáda mohla po 10 dnů ve 3 blocích po 8 hodinách vysílat pořady (koproducent David Wilcock) o doznáních, vojenské soudy (GITMO [Guantánamo] TV), hodně důkazů o skandálech z článku BOUŘE [?]. Zatímco se toto bude dít, budou po celém světě odstraňovány vlády [následně mají být vyhlášeny nové volby do 2-3 měsíců a bude dohlíženo na jejich korektnost] a prováděna globální zatčení – „půl milionu žalob“. GESARA/NESARA bude aktivována, což bude úplné přetvoření životně důležitých Systémů na planetě Zemi.

tm komentuje: Potud text, který koluje na netu a jak tvrdím, buďte klidni, tak se určitě celá situace neodehraje

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Pokud budete muset na dovolené nosit roušku

Měli byste si dávat pozor, pokud byste jeli do zemí, kde se musí nosit rouška na obličeji, abyste nepřijeli s podobnými příznaky:

 

pokračování

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.