…..dnes začneme pravdou, jaké praktiky používá škola při výuce a to mnoho let či staletí….

12:54

Je zde přesně řečeno, co je na lidi po staletí používáno a praktikováno. No naštěstí mnoho lidí nezlomí, jinak by nemohli vzniknout takové blogy a jiné…..

 

 

…..no a další trefný video na způsob Simpsonů se můžete podívat zde:

No tak vše nám po celé roky kradou. Asi proto, aby si lidé uvědomili, že hmota na této planetě nemá cenu. Ne nemá. Jenom 1000% funkčnost organismu a samozřejmě láska a vztah člověka k člověku. Ale ten nopokrytecký a pravý.

Všechno Vám ukázali a vědělo se vše dopředu. Tak volby, ani změna v parlamentu zde nic nezmůže. Proto bych doporučoval se zamyslet nad tím co se odehrává po celém světě, jak se DEEP STATE snaží vše zlikvidovat a hlavně nepohodlné lidi. Je k tomu nutné zákulisní vědění za oponou MATRIXU a k tomu se mimo muže z východu a možná díky němu i muže za oceánem skoro nikdo nedostane.

Ale vážení čtenáři tadesca, zůstaňte v klidu, vše se v dobré obráti. Musíme konstatovat, VŠECHNO ŠPATNÉ JE K NĚČEMU DOBRÉ. Proto Vás prosím nehažte flintu do žita. A kdybyste to chtěli udělat, tak zase na rok na jaře, zajeďte za Bolkem Polívkou do Olšan a tam to můžete dělat in Natura. Občas jsem u něho také na házení flinty do žita hostem, ale nikdy jsem ji neházel. Nemám to ani jako vrozenou vlastnost a není mi to tedy vlastní…..

p.s. a právě proto přes veškeré udání, vyhrožování a psaní nesmyslných komentářů jsem na tadescu nadále…..

Toš tak…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.