…..dnes začneme pravdou, jaké praktiky používá škola při výuce a to mnoho let či staletí….

12:54

Je zde přesně řečeno, co je na lidi po staletí používáno a praktikováno. No naštěstí mnoho lidí nezlomí, jinak by nemohli vzniknout takové blogy a jiné…..

 

 

…..no a další trefný video na způsob Simpsonů se můžete podívat zde:

No tak vše nám po celé roky kradou. Asi proto, aby si lidé uvědomili, že hmota na této planetě nemá cenu. Ne nemá. Jenom 1000% funkčnost organismu a samozřejmě láska a vztah člověka k člověku. Ale ten nopokrytecký a pravý.

Všechno Vám ukázali a vědělo se vše dopředu. Tak volby, ani změna v parlamentu zde nic nezmůže. Proto bych doporučoval se zamyslet nad tím co se odehrává po celém světě, jak se DEEP STATE snaží vše zlikvidovat a hlavně nepohodlné lidi. Je k tomu nutné zákulisní vědění za oponou MATRIXU a k tomu se mimo muže z východu a možná díky němu i muže za oceánem skoro nikdo nedostane.

Ale vážení čtenáři tadesca, zůstaňte v klidu, vše se v dobré obráti. Musíme konstatovat, VŠECHNO ŠPATNÉ JE K NĚČEMU DOBRÉ. Proto Vás prosím nehažte flintu do žita. A kdybyste to chtěli udělat, tak zase na rok na jaře, zajeďte za Bolkem Polívkou do Olšan a tam to můžete dělat in Natura. Občas jsem u něho také na házení flinty do žita hostem, ale nikdy jsem ji neházel. Nemám to ani jako vrozenou vlastnost a není mi to tedy vlastní…..

p.s. a právě proto přes veškeré udání, vyhrožování a psaní nesmyslných komentářů jsem na tadescu nadále…..

Toš tak…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...