…..dnes při odpolední kávičce s jedním dlouholetým známým, mně byla sdělena zajímavá data. No kdo by něco takového řekl před pár lety????

QQ:QQ 07:54

1) Los Alamos byl jen slabý odvar. Ale Island, tak to je tobogán….

Kolem roku 2010 jsem datovali lidi o podzemí v USA a sice o zařízeních, které se nacházejí v podzemí. Přísně tajná data vynesl ven jeden zaměstnanec, který pracoval v tajných laboratořích v podzemí v Los Alamos. Zde se můžete podívat na mnoho snímků z města a okolí.

Není tajemstvím, že zde byly laboratoře nejrůznějšího druhu. Právě ty na povrchu byly nezajímavé. Ovšem ty v podzemí, tak to byla síla.

„Agent“ pracující v těchto podzemních laboratořích vynesl na světlo světa, co se vlastně pod zemí odehrává a jaké bestiální podmínky zde panují. Vykládal o dětech ze zkumavky, genetické manipulace s lidmi, které měli několik ruk či nohou nebo tři hlavy a další. Většinou byli uvězněni v klecích a používány k výzkumu. Zbytečné nyní psát o výzkumu virů, minirobotů (nanobotů), které jsou očkováním vpravovány do lidského těla, a v neposlední řadě vývin MORGELONŮ. Ty údajně opět neexistují a jsou to jen konspirační teorie.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Známý mně u kávičky odpověděl na můj dotaz, který jsem mu předem zaslal mejlíkem ohledně nepochopitelných zemětřesení na Islandu. Sdělil mně, že v Hotelu Země právě ty největší laboratoře a hlavně podzemní města byly právě pod Islandem, pod mořem. Zde se nacházely také jiné mimozemské rasy, které s lidmi, kteří se nechali nalákat do tohoto programu, dělaly ty nejnepochopitelnější a nejhrůznější pokusy s lidskou rasou.

Křížení lidí se zvířaty, s jinými mimozemskými druhy a jiné značně ohavné pokusy či studie, dá-li se to vůbec takto nazvat….. Dle jeho slov se zde „pěstovali“ lidé pro jiné mimozemské entity a „odváželi“ na jiné planety za různými účely. Do tohoto „laboratorního nákupního centra,“ dle jeho slov, přicházelo přes 10 entit z vesmíru a odváželi si vypěstované bytosti.

Na můj dotaz, jestli „vyrobení či vypěstovaní“ lidé měli duše, mně neuměl odpovědět. Odpověděl protiotázkou, a já mu sdělil, že pokud byly všechny bytosti takto „vypěstované,“ duše nemohly vlastnit. Je to můj názor, kdysi jsem ho popisoval v jiných článcích (děti ze zkumavek).

Velká ničivá akce, kde se odehrálo za jeden den nespočet zemětřesení a ničení podzemních laboratoří, tunelů chodeb a měst, prý byla velice úspěšná. Některé tunely jsou zaplaveny až do USA a Evropy. Jeden z hlavních tunelů vedl právě na letíště v Denveru. Možná nyní čtenáři tadesca chápou spojitosti, proč je letiště Denver zajímavě vybavené skulpturami a nepochopitelnými obrazy.

Po kávičce jsme se rozešli s tím, že mne brzy bude datovat o dalších podrobnostech…..

Rád bych ještě touto cestou poděkoval čtenáři z Islandu, protože jsem mu nestačil poděkovat mejlíkem a ve velkém počtu jiných zapadl mail někam hodně daleko. Ušetřil mně čas za článek, který jsem právě chtěl ten den psát. Je vidět, že myšlenky mnohých lidí se propojují a rezonují. Děkuji za redakci tadesca na Island našemu čtenáři Mirkovi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Osvobození z nařčení Flynna

Po rozhodnutí amerického soudu o naprostém osvobození neprávem obviněného Flynna, se může nyní vrátit do úřadu a konat. Mimo jiné, byla jím zmíněna jen tak mezi řečí slova, že určití lidé v Německu se mohou začít „třást“. Není tím myšleno třesení MADAMME ANGELY HITLER MERKELOVÉ, jak nám to několikráte ukázala při německé hymně. Třes bude nyní ze zcela jiných důvod, a to opodstatněně, a nejen u ní…..

Akce osvobození lidstva se odehrávají, dle mého názoru, celkem rychle, ale pro některé nedočkavce probíhají pomalu. Uvědomte si prosím, že obrovské celosvětové čistky není možné provést za den či měsíc. Už dnes jen ze střípků dat mnoho lidí dostává bolesti hlavy, a to skoro vůbec nic neví.

Proto neustále opakuji, vytrvejte, věřte plánu, myšlete konstruktivně a dělejte jen konstruktivní věci. Nenechte se ze správné cesty nikým a ničím odradit.

Tímto bych také chtěl poprosit čtenáře tadesca, aby zbytečně nedávali odkazy na destruktivní zprávy, že je už všechno v pr..li, že jsme v NWO a mnohé jiné, Je to jenom přechod a cesta je jinde. Děkujeme za pochopení.

Zde máte odkaz na Flynna

 

3) Anomálie, které anomáliemi nejsou

Fyzika nepochopila podstatu matérie a proto vyučuje bludy. Někteří čtenáři mně žádali o doporučení literatury, kde se mohou začít věnovat té skutečné přírodní fyzice a nikoliv té „umělé“.

Je nutné začít u toho, čeho máme kolem sebe a v sobě nejvíce a to je u vody. Dnes je známo oficiálně 13 či 15 anomálií vody, ale ve skutečnosti správná přírodní fyzika, nikoliv ta umělá, zná přes 175 anomálií vody. Byly mně kdysi popsány a ukázány. Neumím je reprodukovat, proto se prosím na ně neptejte a zkuste si je opatřit sami.

Doporučuji pro hledající začít u Viktora Shaubergera zde.

Celá příroda je založena na principu imploze a nikoliv na principu exploze, jak nás to učí klasická fyzika. Aby tělo mohlo vytvářet energii – (jakoukoliv = tepelnou, elektrickou, elektromagnetickou a mnohé jiné, dochází zde k implozivním dějům. V těle nic neexploduje. A zde vše začíná…..

pokračování

A pamatujte WWG1WGA

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.