…..předně chceme poděkovat čtenáři tadesca, který trefně a vtipně nazval dnešní děje. A skutečně úklid byl včera dosti důkladný a razantní. Až se země třepala. Jak tvrdil Trump, je nutné bleskovou akcí zasadit DEEP STATE smrtelnou ránu a všechny je eliminovat…..

00:05

Na začátku dnešního okénka bych rád uvedl důležitou věc. Musíte si potom sami za sebe odpovědět, do které skupiny patříte. Je to velmi jednoduché.

Bytosti, které používají svůj vlastní mozek a o všem přemýšlejí, spojují si fakta událostí jako puzzle a nenechají se vést MSM, jsou označováni za konspirátory a produkují potom údajně konspirační teorie.

Bytosti, které se řídí papouškováním naučeného ve škole, nebo nakukaného televizí a masmédii, se označují právě jako LIDÉ S KRITICKÝM MYŠLENÍM, tím správným požadovaným myšlením, (papouškují naučené nesmysly). Je to „honosný“ pojem pro MUDr, JUDr, PUDr, Dr, CSC, Ing, Mgr a další, kteří se představují tituly. Ano, jak bylo řečeno Merovejcem v MATRIXU. Zní to tak, jako když si vytíráte zadek hedvábím…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

No, na začátek by dnes kratičký úvod stačil…..

Jestli nemáte silné nervy, prosím, tuhle krátkou stať přeskočte až na následující v modré barvě. Jen pro silné nervy a žaludky.

Znovu jsem se podíval na některé zveřejněné odtajněné korespondence různých politiků. Hrůza děs běs. Bylo to ale naposledy. Na horory jsem se nikdy nedíval a ani jeden neviděl, neměl jsem televizi, ale tohle….? Nikoliv jako film ze studia, ale in natura.

Zveřejněná tajná korespondence politiků (promiňte přeřekl jsem se: satanistů, bestií a nejodpornějšího hnusu nacházejících se v Hotelu Země, není na to slov), se skutečně nedá ani číst. „HONOSNÁ“ BESTIE KILLARY CLINTON …..

tm komentuje: Z důvodu přání mnoha čtenářů jsem krátký text, popisující skutečnost vymazal. Máte pravdu, nehodí se na náš web a budeme pevně věřit, že brzy bude KILLARY CLINTON po zásluze “ potrestána….. Kdo má zájem si najít nejen její mejlíky, ale mnoha jiných politiků a herců, byly zveřejněny na Wikiliks. V diskuzi je jeden čtenář asi před týdnem do okénka vložil. Najděte si je…..

Promiňte, už více o tom nebudu psát, je to jenom ukázka naprostého hnusu. Na víc jsem neměl. Zkazilo mně to celý den, musel jsem jít do lesa objímat stromy, abych na to zapomněl.

Prázdné nemocnice po EU jsou připraveny pro zachráněné děti z tunelů. Jednen tábor je také na Neusiedler See v Rakousku.

Zde máte jenom malou část ze zachráněných dětí, které dopadli ještě „velmi dobře.“

Lidstvo se konečně musí probudit a otevřít oči!!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

FOTOGRAFIE DĚTÍ ZNEUŽITÍ – změna nepřichází z pohodlí

Předkládá Tara Dean na Facebooku, 25. dubna 2020

Už nemůžeme déle mlčet

 

Nejvyšší generální ředitelé společností, královské rodiny, politici, bankéři, soudci, slavní hudebníci, oblíbení hollywoodští hrdinové jsou predátoři.

Svět, ve kterém jste doposud žili, je naprosto jíný, než si myslíte. Když začnete používat mozek, objevíte neuvěřitelné…..

A krátký dokument zde

Zemětřesení po celé EVROPĚ – výsledky

Při pročítání diskuzí a Vašich odkazů na články v novinách, popřípadě jiných MSM, jsem se musel smát. Je vidět, že MSM se nenechají jen tak něčím překvapit a vymýšlejí, na co by normální člověk asi nepřišel. Bylo úsměvné, když jsem se dočetl, že zemětřesení na východě Slovenska vyvolal vyvřelý a neaktivní vulkán. Bravo. Ránu sice neuměli odůvodnit, ale činili se. Nebo bylo konstatováno něco o odstřelu v kamenolomu. A to v noci. Dokonce dvě epicentra „zemětřesení“ jim také nebyla divná. Pokud odborníci nevědí, že přirozené zemětřesení může být od 20-30 km a níže, tak je to smutné.

Akce „jarní úklid,“ která probíhala po skenování Slovenska, Česka, Maďarska, Chorvatska, Rakouska, Švýcarska a Itálie, byla dle slov z určitých služeb ve Švýcarsku velmi úspěšná. Podzemní města pod Košicemi a Michalovcemi jsou zničena tak jako vysokorychlostní tunely na přepravu. Tunel s podzemním městem v St. Petersburgu je také zničen a zaplaven. Stejný úspěch byl zaznamenán v Rakousku kolem Vídně. V Maďarsku, kde také byly laboratoře a města, jsou zničena. Ten stejný úder byl v Chorvatsku po Záhřebem, kde se země otřásla více. Vysokorychlostní tunely vedoucí do Saudské Arábie jsou také nepoužitelné a zamořené. I z Itálie je potvrzeno, že tam akce v hloubce 10 km skončila. V jeden den bylo v Itálii zaznamenáno přes 50 zemětřesení. Ale klidně si myslete, že to bylo přirozené.

V České republice na severu u Jaroměře, a směr Dvůr Králové a Polsko, je také všechno eliminováno. Však obyvatelé také slyšeli pořádné rány a chvění domu či podlahy. Rovněž tak na Frýdecko Místecku jsou podzemní tunely zničeny. Jak je to na jiných místech v Česku, zatím nevíme.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ve Švýcarsku byli také úspěšní při jarním úklidu při likvidaci podzemních laboratoří a tunelů.

Dle dalších zpráv, které jsme obdrželi jenom povrchně. Stejné čistky probíhají i v Číně podobným způsobem jako v Evropě. Je mnoho zlikvidovaných podzemních laboratoří a měst. Právě pod čínou byla velkovýrobna adrenochromu…..

Operace “Bouře” je globální operací spojených štábů vojenských rozvědek států BRICS koordinovaná z centrálního velení v Pentagonu, ruské, čínské a evropských armád. Ale jak vidíte, Arabský poloostrov nevyjímaje.

 

Německo

Velké čistky, o kterých se píše, pokračují také v Bavorsku. Celkem 67 policistů bylo propuštěno ze služby, na některé je podáno trestní oznámení. Jedná se o dětskou pornografii a její šíření, obchod s drogami. Jak bylo oznámeno v tisku.

Článek si můžete přečíst ZDE

NIZOZEMSKO – pobřeží Nizozemska

Z FB – sdílím:
Prostě obyčejný den na západním pobřeží Nizozemska. Všichni ptáci stojící na stromech v parku města, všichni padnou na zem a umírají. Jak lidé nechápou, co se děje, začíná padat z nebe skoro 150 ptáků. Lidé jsou zmatení. Problém není jen u létajících ptáků, některé z kachen plavání v jezeře v parku nedostatečně vzduchu při pokusu odletět a dostat se do silnic, kterými auta projíždějí. Zbývající kachny vždy začínají strkat hlavy do vody.Ukázalo se, že na druhé straně parku je nově postavená 5 G pošta a v době smrti bylo testováno 5G! Příspěvek 5 G na blízkém nádraží se testuje, aby zjistili, zda odkaz, vysílací kontrola vzdálenost a zda vysílání 5 G ovlivňuje elektřinu na stanici.

[wp_ad_camp_2]

 

Hitlery Rodent Clinton byla 28.02.2019 popravena

Dostali jsme do diskuze odkaz na twett od našeho čtenáře, že Hillary Clinton byla dne 28.02.2019 popravena, nepožádala o odpuštění a je v pekle…..

Odkaz najdete ZDE.

 

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.