…..a nyní z dnešní doby. Proč je zde tadesco????? !!!!! ….. ….

00:54

V roce 1991 jsem měl možnost přečíst tajnou studii od firmy Ericsson, kterou mně předložil dobrý známý ve firmě Siemens. Byla z bezpečnostních důvodů na červeném papíře s černým písmem. Jednalo se o fatální škodlivost mobilních telefonů, které se začaly v Německu prodávat. Psalo se o rakovinách mozku a jiných orgánů. O poruše mozkových funkcí, psychosomatických problémech a mnohé jiné. Snažil jsem se vysvětlit lidem, o co se vlastně jedná. Všichni mně považovali za blázna…..

Dnes vím asi o patnácti lidech, které jsem v dávné minulosti varoval kvůli nebezpečí používání mobilních telefonů u hlavy. Také si mysleli, že vykládám nesmysly. Zemřeli na rakovinu mozku…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pak jsem se rozhodl, že data, která jsem získal po celém světě, budu dávat veřejnosti ve známost.

Lidem jsme v minulosti (zhruba v letech 2000 až 2010) předem ukázali pravdivé scénáře, které byly připraveny proti lidstvu.

Ve zkratce:
Vytesaná budoucnost lidstva do kamenů v Georgii a co lidstvo může potkat,
Tajná smlouva,
Pravda o Vatikánu a kdo je vlastně papež
Lidstvo jako zotročené stádo díky Vatikánu
Dutá Země, která vyvolala největší bouři mezi lidmi, a diskutujícími. Mnozí nepochopili.
Chemtrailování obyvatelstva jedy a morgellony,
Kardinál Judas jako globální prediktor (zkratka GP) a to v roce 2003,
Podzemní tunely vyhloubené Deep state za účelem zotročení lidstva a jeho pozdějšího řízení z podzemí společně s mimozemšťany,
Křišťálové tunely, kterými mohou projít jenom lidé, kteří jsou čistí, konstruktivní, protože zločinci tam shoří samozápalem,
Co se ve skutečnosti nachází pod Vatikánem,
Kalergiho plán pro Evropu a lidstvo,
O vystavění věží mobilních telefonů max. 250 metrů od sebe ve městech…
Škodlivost očkování
Jak lek-aři vlastně ne-léčí
Germánskou novou medicínu
Éčka a jedy v potravinách jako řízená genocida „slepých“ lidí
Návod na lidské tělo a jak ho samostatně opravovat a zůstat do konce pobytu v Hotelu Země 1000% zdravý. Návod na opravu očí bez brýlí.
Pravda o dvojčatech WTC 11. září
Mimozemské civilizace
Kompletní rozbor trilogie filmů MATRIX
Konečná pro lidstvo, mělo být zavedení NWO a očipování lidí.
A mnoho a mnoho dalších nespočetných dat vydávajících se za konspirace…..

Byl jsem označován konspiračním teoretikem, padly veškerá slova nadávek a mnoho jiného. A proč se tak lidé chovali????? Bral jsem jim jejich uměle vytvořený svět, který jim naprogramovali do mozku veškerými učebními programy ve školách. Nesmíme opomenout také podprahová data z televize, rádia, mobilů a počítačů. Morfeus řekl Neovi: Všichni lidé kolem tebe jsou agenti a budou bránit svět ve kterém žijí.

Ale já si na to zvykl. A vždy jsem považoval takto jednající a chovající se lidi za naprogramované stroje MATRIXU. Ale způsobili si to sami. Nikdy nepoužívali vlastní mozek na myšlení. Nechali si ho z venčí programovat. A programy chránili…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

V té době ostatní lidé vykládali jen o politicích a politice. Říkali mi, že jsem blázen, že lidi jenom straším, že přeháním, že jsem konspirační teoretik, a že snad nic z toho nemůže být pravda. Že si vymýšlím. Pousmíval jsem se, myslel jsem si své.

Od roku 2012 jsem začal vysvětlovat Animusáky a Anunnaki, že se stanovený cíl Deep state pod taktovkou šesti padlých andělů už nepovede, (protože zde byly postaveny ochrany po otevření teleportačních kanálů pro cizí kosmické lodě), a že čas jim vypršel. Zabezpečovací zařízení vybudovali zde obyvatelé z povrchu planety.

tm komentuje: Nyní musím dodat, máme potvrzeno, že město 3 km pod Vatikánem je zničeno. Sídlo KARDINÁLA JUDASE. Nevíme, jestli Michael Friedmann (KARDINÁL JUDAS) také zahynul. Snažíme se zjistit. Proto papež opustil také „bezpečné sídlo Vatikánu,“ jak se sám vyjádřil.

Alternativní weby od roku cca 2012 začaly „strašit“ lidi právě tím, co jsem odkrýval v minulosti v letech 2000 až 2010. V popsanou dobu to byla pravda, ale po roce 2010 už nikoliv. V tu dobu převzaly do rukou moc světelné síly. Přesto jsem připomínal to, co již bylo nachystáno, ale s připomínkou, že čas jim už vypršel.

Hovořil jsem o Hotelu Země, o vzkazu indigové dívenky, a jak jsme sem my lidé přišli. Vše v několika článcích. Podle mnohých lidí opět blbost, že to nemůže být pravda. Jejich problém…

V dnešních dnech alternativa momentálně straší lidi s třetí světovou válkou, novým světovým řádem, Kalergiho plánem očipováním lidí a mnoha jinými – dnes už neplatnými!!!!! – programy. Vším, co jsem odhaloval v období 2000 až 2010.

Několik, spíš až mnoho let, se snažíme lidi navést na konstruktivní cestu, kde je potká Zlatý věk lidstva. Ale musíme ještě předtím vyhrát poslední boj o planetu Zemi, jak to předpověděl i Kardinál Judas. Všechno mu vyšlo a přesto lidé nevěří, že je nebo byl.  A opět jejich problém.

Je to poslední bitva před osvobozením. Proti temné straně dnes stojí tři lidé: Vladimir Vladimirovič Putin, Donal John Trump a Xi Jinping s jejich technologiemi a armádami. Kdo nám Trumpa a Putina seslal k poslednímu boji o planetu Zemi si prosím domyslete sami.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A proč jsem shrnutí napsal? Je to jednoduché. Veškerá data, která jsme podávali lidem na přednáškách a stránkách různých blogů, se splnila. Některá sice s pozdějším termínem, ale to řídí jenom ti, kteří tahají za nitky. Naštěstí WWIII se jim už nikdy nesplní. Dnes lidi tadesco uklidňuje a ukazuje jako maják na rozbouřeném moři správnou cestu. Jiné weby dnes už neodhalují, ale straší tím, co jsem měl za úkol odhalit v letech 2000 až 2010.

Víme, že plán zotročení lidstva byl znemožněn a osud lidstva byl převzat světlými silami. Ale nyní se to celé musí dohrát až do úspěšného konce…..

Budeme Vás samozřejmě datovat až do posledního dne, než lidstvo zvítězí a odehrají se děje, které předpověděla Indigová dívenka. Pak už nás potřebovat nebudete, protože vše budete vědět. Zde pak naše práce končí…..

Můžeme tedy říci: WWG1WGA

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.