…..znovu připomínám, že lidstvo stojí na křižovatce a všechny lidské bytosti se musejí rozhodnout, jakým směrem se vydají. Záleží na nás všech. Buď lidstvo vyhraje a zvítězí nebo může být z velké části eliminováno a zbytek zotročen. Třetí možnost pro poslední boj lidstva neexistuje. Bylo by dobré, kdyby si to všichni lidé uvědomili….

00:05

Pomáhejte prosím také probudit více lidí. Další možnost už nikdy nebudeme mít. Pomáhejte si navzájem jak radami, tak možná i jinou pomocí. Vše leží pouze a jenom ve Vašich rukou. Žijeme v jedinečné době, která se nebude nikdy opakovat.

1) Německo

Několik dní před datem Q8. až 1Q.Q5.2Q2Q, jsme se snažili popsat možné události, a mnoho lidí nebralo vážně sdělená data. Dokonce ani MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ. To se jí ovšem nevyplatilo….

Když Vám je ale potvrdí dokonce Q, tak by se mohly brát na zřetel. Samozřejmě zabedněnci a přeprogramované mozky MSM popřípadě lidé na straně temna nebou chtít nikdy slyšet pravdu, jaká ve skutečnosti je. Budou se raději bránit až do poslední kapky krve. Přesně tak jak to dělá MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ. Ale nyní také na ni došlo.

Pravda vychází napovrch a nikdo jí už nezastaví. POTUS poslal vzkaz HITLER MERKELOVÉ: čeho je moc, toho je přespříliš (Enough is Enough). Dostala 10 denní možnost na rozmyšlení a to 10.03.2018. Byla jste varována.

 

[wp_ad_camp_2]

 

tm komentuje: V minulosti jsme psali o Německu, které nemá mírovou smlouvu a je neustále ve válečném stavu. Proto jí byla mírová smlouva vítěznými mocnostmi nabídnuta. MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ  ji dodnes odmítá. Proč asi? Co s tím souvisí????? Totální rozpad EU v případě podpisu. No tak k tomu bude nyní donucena…..

Zároveň je vidět z předešlé komunikace Q směrem k Angela Merkel 928 -929 že se všeobecně ví o tom, že ANGELA MERKEL je HITLEROVA dcera. Q ji tak oslovoval hned od začátku. Vše je o ní zveřejněno. Stačí dohledat.

Celé dva roky vyčkávali jak Prezident Trump, tak Prezident Putin. 10.01.2Q2Q po skončení Versailské smlouvy musela na kobereček do Moskvy k prezidnetu Putinovi. Znovu jí byla nabídnuta smlouva, MADAMME ale opět odmítnuta.

08.05.2Q2Q volal znovu Prezident Putin MADAMME do Německa a vedli asi 40 minutový rozhovor. Opět na téma podání demise a odstoupení za účelem podepsání mírové smlouvy jak bylo původně zamýšleno k 1Q.Q5.2Q2Q. No jak si myslíte, že to dopadlo. Ano přesně tak.

Záznam o telefoním rozhovoru najdete i zde. Podstata byla ale naprosto jiná než jaká je popsaná v protokolu.

A protože čeho je moc, toho je přespříliš, byla o den později poslána MADAMME ANGELE HITLER MERKELOVÉ tvrdá zpráva, kterou asi nečekala. Zlikvidovali její podzemní bunker a tři letištní haly i s jejím letadlem. Letadlo mohla teoreticky použít k útěku. Také unikové cesty do podzemních tunelů.

Bunker si nechala postavit za prokazatelně ukradené peníze, které přicházely z USA pro nezaměstnané v Německu. Méně než třetinu dostali nezaměstnaní na podpoře a zbytek si nechala na stavbu nejen bunkru. Dokumenty jsou předloženy soudu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zde je požár letištních hal a bunkru…..

Tři haly vyhořely úplně a další 4 částečně. Oheň se rychle rozšířil. 300 hasičů likvidovalo požár. Jo kerosin je „potvora hořlavá“. Další den vystupovala opět před národem v  televizí, blábolila něco o VIRU a byla dosti nervózní a mírně rozklepaná. Hned další den se začaly kolem celého areálu bundestagu, kde nyní také bydlí stavět ploty. Má asi dosti velký strach z budoucích událostí a ví, že je asi neustojí…..

Možné se podívat i na následující kanál v Němčině, kde se také o popsaném problému hovoří. Právě ZDE

2) Velké zemětřesení na Novém Zélandě

Kabalisté nám z USA a Evropy utíkají. Herci zpěváci, bankéři a jiná podobná sorta lidí vědí, že nastal jejich konec a stali se „lovnou zvěří“. Právě NZ poskytuje temným složkám na planetě Zemi úkryt, je jejich doupětem. A protože novozélandská vláda nemá s tím zájem cokoliv dělat, byl jí ASI také poslán vzkaz. Když měla premiérka Jacinda Ardernová proslov, začala se třást celá budova. Situaci vyřešila s úsměvem a vtipem, že se nenachází pod svítidly.

Dle našich zpráv není možné se dostat na NZ podzemními tunely, protože byly také zničeny.

Na mapu zemětřesení posledních dní se můžete podívat ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Pro zajímavost uvádím. Když něco teče jedním směrem…..

Při vysvětlování principu levitované vody a jejich účinků na lidský organismus jsem vždy na přednáškách používal jednu větu, kterou přísedící moc nechápali. Když voda teče jedním směrem, druhým směrem ( v protisměru ) teče také podobný pramen. Vysvětloval jsem tím pohyb pstruhů proti říčnímu proudu a možnost se dostat až k prameni, a to bez námahy a hlavně s minimem energie. Překonávání říčních splavů pro pstruhy je hračkou. Čekají totiž na „výtah“ právě v padající vodě. Můžete vidět v následující ukázce, která nám krásně ukazuje popsané. Na ukázaném principu se zakládá ta pravá a nefalšovaná fyzika volné energie. Doposud musela být před lidmi utajena…..

https://9gag.com/gag/aVwPQwv

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.