…..samozřejmě v českých a slovenských MSM se nedozvíte žádné skutečnosti. Lžou neustále, a dnes o to více. Vše se jim vymyká z ruky. Podívejme se tedy do zahraničí….

QQ:QQ  07:54

Od dnešního rána jsem opět na cestách, ale dobrá zpráva pro Vás, mám počítač s sebou. Tak nemusíte mít obavu. Zprávy budou, ale skromnější….

1) Zprávy od našeho známého z Říma

Dnes jsem hovořil s naším „korespondentem“ z Říma a ten mi poslal zajímavé video. Premiér CONTE – jeho dny jsou pravděpodobně sečteny a dlouho se v úřadě neudrží. Neustále stranu opouští čím dál tím více lidí a sám CONTE ztrácí půdu pod nohama.

Poslal mně zajímavý odkaz, na který se můžete podívat (dokud nebude smazán). Prosím stáhnětě si ho radši do počítače, či nahrejte někde na uložiště. Děkujeme.

Před několika dny jsme uveřejnili na tadescu výpověď prezidenta italské soudcovské komory v italské televizi, kde označil všechny soudce, státní zástupce a právníky za mafii, která jedná na vlastní pěst a bez jakéhokoliv práva. Její činy jsou zločiny proti lidskosti a rozsudky jsou podle něj neplatné.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dnes se stejná či podobná scenérie odehrávala v italském parlamentu, kdy podobná slova vynesl Sgarbi Fuori o státní mafii, prokurátorech, kteří jednají bez jakéhokoliv práva a povolení. Čtyřikrát byl napomenut. Když pokračoval v pravdivém přednesu o dnešních skutečnostech, nechala ho předsedkyně italského senátu VYNÉST MUŽI „PARLAMENTNÍ OCHRANKY“ ze sálu ven. Doslova vynést. Posuďte sami.

To je tak, když se v dnešní době říká pravda, která je zakázána. Lži jsou povoleny na milión procent. Úsměvné…..

Svoboda slova potom vypadá následujícím způsobem. Ano brzy vše končí…..

Prosím podívejte se na video zde

2) Nejen v Německu, také v Itálii, Rakousku a Francii…..

….propukají zatím místní (městské), čili lokálně omezené boje či bojůvky, kdy policisté nesmí zakročit a bránit se zbraněmi. Silně pigmentovaná rasa ve Stuttgartu, která se právě zúčastnila plundrování obchodů, zapalování aut a útoku na muže v uniformě, zranila těžce 30 policistů. Někteří bojují o život. To je to, co MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ CHTĚLA?????

Italský známy mně sdělil o připravené možné akci. Pokud se prý nepokoje začnou rozrůstat a budou ve více zemích na více místech, a nebo dokonce použije ANTIFA, BLM a silně pigmentované osoby střelné zbraně, zakročí zde ruská armáda. Prý je to tak naplánováno. Putin údajně nenechá vzniknout či rozhořet občanskou válku po Evropě.

Také mi sdělil, že Q8.Q5.2Q2Q se měl v Rusku uskutečnit plánovaný převrat ze strany DEEP STATE a měli svrhnout Prezidenta Putina. Byl to poslední křečovitý pokus DEEP STATE, asi před jeho koncem. Uvidíme…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dále mi řekl, že od zákroku SHAEF v Itálii jsou zde neustále umístěna jak ruské, tak americké jednotky SHAEF, které se v krajní situaci mají zúčastnit udržení „pořádku“ v této zemi, a následně i na jiných místech.

Lokální výpadky elektrické energie se odehrávaly ve Francii, Německu a v Rakousku. To stejné bylo zaznamenáno i s internetem.

3) Co stojí za zavíráním masokombinátů v Německu?

V předešlých dnech zavřeli masokombinát v Rheda-Wiedenbrück, a nyní také v Essenu. Údajně jsou všichni nakaženi coronavirem. Je to až úsměvné. Zároveň pronikla v Německu do médií zpráva z USA, že v provozovnách McDonald’s se zpracovává lidské maso! Jedná se o 100.000 až 300.000 dětí za rok, které jsou do „vynikajících produktů McDonald’s“ pomlety. Dětská krev byla zpracovávána na adrenochrom.

Údajně proběhla v Německu v MSM zprávička o ukončení a zrušení McDonald’s v této zemi. Bude uzavřen a nesmí se znovu otevřít. Zatím nemám právu ověřenou. Nyní jsem neprojížděl Německem, tak nemohu potvrdit. Ihned po ověření dáme vědět.

Podívat se můžete na předložená data na tomto videu.

pokračování

 

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.