AKTUALIZACE 13:54

…..hysterie kolem roušek, která se strhla nejen v České republice, ale po celém světě, bude mít dalekosáhlé následky. Následky, které jsou nevratné a podepíší se na všech věkových skupinách, hlavně na našich dětech….

QQ:QQ Q2:54

Pokud nevěříte, poslechněte si, popřípadě můžete přečíst překlad, který jsme pro Vás přeložili. Moje přání na Vás.

Nenechte děti nosit roušky, je to bestialita a raději je nechejte hromadně doma. Domluvte se. Nemohou nás očipovat, protože se lidstvo hromadně staví na odpor, proto se snaží lidem a hlavně dětem způsobit nenávratné škody na zdraví.

Překlad videa od lékařky, u které přetekl také pohár.

1) Nevydržela a musí o velkém nebezpečí lidem řict. Číhá na lidstvo!!!!!

Neuroložka jménem Margareta Griesz-Brissonová udělala svoje první video. Přes veškerá nebezpečí, která ji budou po zveřejnění hrozit, se rozhodla datovat lidi. Představila se jako neuroložka s praxí v Mülheimu, kde má státní povolení dělat odborné znalecké posudky. Další praxi má v Londýně.

S velkým znepokojením pozoruje hysterii kolem roušek v Německu a po celém světě. CORONAVIRUS se projevuje jako „středně těžká chřipka.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Opatření kolem CORONA CHŘIPKY jsou ABSOLUTNĚ KATASTROFÁLNÍ a to na všech úrovních.

Přichází další podzim a s ním další chřipková vlna. Je nutné zachovat klid a zdravě jíst, pít čistou vodu a chodit na čerstvý vzduch do přírody. Je nutné vzít své zdraví do vlastních rukou. A právě to nám vláda zakazuje.

Na trhu se objevilo mnoho desinfekčních produktů, nikdy nebyly testovány, Rozsah škod na alergiích, vážných kožních chorobách, exémech, a nevyzpytatelných reakcích imunitního systému si vůbec neumíme představit.

Rozestupy a nedotýkání se jeden druhého jsou dalším zvěrstvem na lidské rase. V dějinách lidstva nemají vůbec žádnou obdobu.

Zavedená „oblíbená“ zakrývání úst a nosu, Člověk vydrží bez jídla několik týdnů. Bez vody několik dnů. Ale bez kyslíku jenom několik minut.

Opětným vdechováním vydechnutého vzduchu, dochází k neodvratitelnému nedostatku kyslíku a kumulaci a zaplavení těla CO2.

Víme, že na nedostatek kyslíku okamžitě reaguje mozek. Třeba buňky hypothalamus nemohou přežít déle než tři minuty. Nedostatek kyslík v mozku způsobuje bolesti hlavy, točení hlavy, nevolnost, reakční schopnost, koncentraci, zpomalené reakce. Tělo je vystaveno opožděným reakcím.

Při chronickém nedostatku kyslíku všechny příznaky výše popsané zmizí. Tělo si na ně zvykne. Nedostatek kyslíku ve vašem mozku se ale zvětšuje. Víme, že neurodegenerativní onemocnění mají svůj původ před několika roky či desítkami roků. Když zapomente dnes svoje telefoní číslo, problém byl způsoben v minulosti před 20-30 roky kde začala jeho destrukce.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vy si ale myslíte, že jste si zvykli na nošení masky a vdechování vámi vydechovaného vzduchu. OMYL. Nedostatek kyslíku způsobuje neustále další eliminaci buněk. Další problém mozkových buněk je, že se skoro vůbec neobnovují. Umrtvená buňka nezíská nového nástupce.

Až nám vláda po mnoha měsících VELKORYSE zase dovolí dýchat bez roušek, umrtvené buňky se díky tomu nikdy neobnoví. To znamená odumřely navždy.

Dále uvádí velikost virů k poměru tkané látky, která neklade žádný odpor prostupnosti virů.

Neuroložka dále říká, že nenosí žádnou masku, protože potřebuje mozek na myšlení a má zájem svým pacientům pomáhat se zdravým rozumem. Nikoliv v narkóze s CO2 plynem.

V Londýně respektují a akceptují naprosto, a to bez komentáře, takovéto vysvětlení lékařů.

Oproti tomu v jejím oblíbeném Německu se stal každý pilot, letuška, chodec, soused, sousedka, povýšeným představitelem dodržování nošení masek. Nebo se povyšují.

Piloti Lufthansy vyhazují cestující z letadel, kteří nemohou nosit masku, prý by asi let nepřežili. Právě paní neuroložce se tento trapný případ stal. Druhý den cestovala s BRITISH AIRWAYS. Žádný pilot se na žádnou masku neptal a bylo jim to zcela jedno. Přistála zdravá a živá v Londýně bez jakékoliv pohromy.

Před několika měsíci v USA policista škrtil černocha a ten mu říkal, že nemůže dýchat (tm komentuje: je to jenom jako přirovnání). Dnes německý lid říká, my nemůžeme dýchat. NĚMECKÁ KANCLÉŘKA ŘÍKÁ: 150 EURO POKUTA.

tm komentuje: líbí se mi její grimasy či posunky v obličeji při vyprávění. Dosti výstižné a zároveň milé.

NEDOSTATEK KYSLÍKU ŠKODÍ KAŽDÉMU MOZKU!!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Každý člověk musí mít svobodnou vůli rozhodnutí, jestli se chce chránit NEFUNKČNÍ a zbtečnou maskou a k tomu vzít v potaz nedostatek kyslíku a poškodit si mozek.

Pro malé děti a mládež musejí být masky ABSOLUTNĚ zakázané!!!!

Děti a mladiství mají od přírody absolutně aktivní a adaptabilní vyvimunitní imunitní systém. Mají neustálou potřebu konfrontace mikrobiontů ze země.  Jejich mozek je také velice aktivní a spotřebuje velice mnoho kyslíku. Mozek přímo „baží“ po kyslíku. Podle toho jak jsou orgány v těle aktivní, potřebují tím více kyslíku.

U dětí a mladistvých je každý orgán velice aktivní. Brát dětem nebo mladistvým částečně nebo jenom omezovat přísun kyslíku je nejenom zdraví škodlivé, ale naproto KRIMINÁLNÍ ZÁLEŽITOSTÍ!!!!!

Nedostatek kyslíku způsobuje zastavení vývoje dětského mozku. Tímto vzniklá škoda na mozku se nedá NIKDY OPRAVIT!!!!!

Dítě potřebuje mozek k učení. Mozek potřebuje velmi mnoho kyslíku aby mohl fungovat!!!!

K TOMUTO NEPOTŘEBUJEME ŽÁDNÉ KLINICKÉ STŮDIE

Je to jednoduchá a neoddiskutovatelná biologická fyziologie.

Vědomě a cíleně omezovat přísun kyslíku je vědomé a úmyslné HAZARDOVÁNÍ SE ZDRAVÍM.

Je to absolutní kontraindikace. V medicíně absolutní kontraindikace znamená že tento medikament, tato metoda, tato terapie nebo tato OPATŘENÍ nesmí být použita.

Absolutní kontraindikace paušálně pro veškeré obyvatelstvo s donucením by muselo mít velice těžké a rapidní důvody. Takovéto důvody by musely být schváleny grémii, nezávislými odborníky JEDNOHLASNĚ ODSOUHLASENY  A SCHVÁLENY.

Až se po letech zjistí, že dospělí nebudou moci dosáhnout veškerého potenciálu daného každému od boha, bude pak zbytečné říkat, no my jsme ty masky nepotřebovali.

 

[wp_ad_camp_2]

 

tm si dovolí komentovat: cabalisté jsou u konce, vědí to, a aby způsobili co největší ztráty nejen na lidských životech, ale na zdraví lidí, zavedli něco, co je absolutně nepotřebného a hlavně škodlivého. Je to atomovka hozená po celém světě mezi veškeré lidstvo. Neustále jsem opakoval, ke konci časů to bude stát mnoho lidských životů. Byl bych rád, kdybych neměl pravdu.

A jak to vypadá s očkováním?

MADAMME MERKEL-HITLEROVÁ řekla: Pandemie bude u konce, když dostaneme účinnou očkovací látku! Paní MADAMME MERKELOVÁ co vy vůbec víte o očkování? Dívala jste se do očí některým rodičům, kteří mají postižené dítě? A viděla jste to děťátko před tím než ho očkovali?

Né to jste nikdy neudělala. My posudkoví lékaři neustále dostáváme takové obrázky dětí. A neexistuje nic na téhle planetě, čím bychom mohli dát opět zdravé děti rodičům nazpátek!

Máte vůbec představu jakou bolest musejí celý život snášet? Paní Merkelová (tm komentuje: já bych ji nazval HYENO MERKELOVÁ – NO TAK JÓ, JE TO SLABÉ SLOVO TAK SORRY JAKO) očkování není vánoční husa, která se objedná o velikonocích a dostanete ji na vánoce. Prosím přenechejte zdraví občanů lékařům.

Jak může nějaký zvěrolékař, laboratorní virolog, obchodník, počítačový technik, výrobce elektroaut, fyzik, rozhodovat o zdraví celého národa?

Prosím milí kolegové, musíme se všichni probudit!!!!!

Já vím jak je škodlivý nedostatek kyslíku pro mozek. Kardiolog ví, jak škodlivý je pro srdce.  Plicní lékař ví jak je nedostatek kyslíku škodlivý plícím.

 

NEDOSTATEK KYSLÍKU ŠKODÍ KAŽDÉMU ORGÁNU

A kde jsou nyní naše zdravotní úřady? Kde jsou naše zdravotní pojišťovny? Kde jsou lékařské komory? Je to ale VAŠE POVINOST všechny sílenosti které se nyní dělají okamžitě zastavit!!!!!

Jak je možné, že se najednou lékařské komory shodují na tom jak mají lékaře trestat? Za to že vystavují lidem zdravotně postiženým atesty. (tm komentuje: aby nemuseli nosit roušky)

Musejí potvrzovat, že lidem škodí nedostatek kyslíku? Koho vlastně a jaké lékaře zastupují lékařské komory?????

Pfůůůůů paní si značně oddechla.

Doložitelně chybějící evidence těchto příkazů, o neúčinnosti těchto nařízení ,se jasně stala evidencí  neúčinosti a vůbec žádné účinnosti. A přezevšechno jde tahle šílenost pořád dál?

Kdo nese zodpovědnost za tento zločin? Ti, kteří chtějí opatření praktikovat? Nebo ti, kteří to nechají běžet a podílí se na tomto ZLOČINNÉM aktu? Anebo ti, kteří tomu nezabránili?

 

[wp_ad_camp_2]

 

NĚMECKO, PROBUĎ SE

Nejedná se zde o masky, nejedná se o viry!!!!! Nejedná se určitě o Vaše zdraví. Jde o mnohem, mnohem více.

Paní MADAMME MERKELOVÁ já se rozhodně na tom nebudu podílet. Nemám žádný strach MADAMME MERKELOVÁ. Pocházím z Rumunska. Přežila jsem Čaušeska. Před vystěhováním do Německa jsem byla stálým hostem na policii. Nosila jsem i při dešti černé brýle, aby nikdo neviděl moje uplakané oči. Tehdá jsem byla mladá a měla jsem strach. Chtěla jsem žít. A když jsem přijela do Německa, musela jsem se kolikrát zastavit na ulici, protože jsem z radosti nemohla jít dál. Jsem v Německu, jsem volná, tento pocit má jenom ten, který byl „nesvobodný“.

Dnes už žádný strach nemám. Měla jsem nádherný a naplněný život, mohla jsem studovat medicínu. Praktikovala jsem první rok na Havai, Praktické lékařství a atest jsem dělala v New Yorku. A všechno co dnes mám a čím jsem, mohu poděkovat Německu.

A když dnes jdu na demonstraci, stojím za těmi, kteří jsou dnes mladí a mají strach, jaký jsem já měla tenkrát.

A řeknu Vám ještě něco. Diktatura proletariátu ve veškerém svém hnusu, nám dala zdarma vzdělání, práci, pojištění, a zabezpečila důchod. Prosím nemějte žádnou iluzi, že finanční diktatura, která stojí před námi, by vám jenom v tom nejvzálenějším, mohla něco podobného nabídnout.

A jak jste mohla sama zjistit, berete nám už nyní vzduch na dýchání. Nabídky dnešního bytí je zodpovědnost sám za sebe.

My máme zodpovědnost za to co si myslíme, nikoliv média. My jsme zodpovědni za to co děláme, nikoliv náš šéf.

My jsme zodpovědni za své zdraví a nikoliv WHO. My jsme zodpovědni za to co se nyní odehrává v naší zemi. Nikoliv naše vláda.

PROBUĎ SE NĚMECKO

Jsi tak nádherná země, s vynikajícími lidmi. Děkuji, děkuji německo. Tschüss (čau).

Pro velkou důležitost přeložil místo spánku tm

Video s Dr. Margaretou naleznete ZDENebo na BitChute ZDE

(Aktualizace 28.9. v 15:54 hod.: YouTube maže video s Dr. Margaretou jako divé, proto jsme toto video nahráli na D.Tube a BitChute. Odkazy již směřují právě tam.)

[wp_ad_camp_2]

 

2) Pro myslíci lidi přetekl pohár

Bylo by dobré se podívat na video a poškození se mohou přidat také k žalobám.

 

A zde další člověk, který zvoní na poplach.

S velkou radostí uveřejňujeme text, který nám poskytla plicní lékařka

Jsem plicní lékařka, takže vyšetřuji a léčím pacienty s plicním onemocněním. Za několik měsíců restrikčních opatření a především nošení roušek, mám velmi negativní zkušenosti. Pacienti s AB a CHOPN se při nošení roušek zhoršují, jak subjektivně – zhoršení dušnosti, tak i objektivně – zhoršení hodnot při funkčním vyšetření a je nutno upravovat medikaci. Jsem zásadně proti plošnému nošení roušek. Poškozuje to pacienty na zdraví. Dýchají si zpět vlastní bakterie, zvyšuje se jim CO2 v krvi s následným vážným poškozením zdraví, viz tento článek uveřejněný v rakouském internetovém zpravodaji.

Ministerstvo zdravotnictví vydalo mimořádné opatření, kde je vyjmenováno 25 výjimek, kdo nemusí roušku nosit, ale bohužel vůbec nevzali na vědomí/nezohlednili lidi s chronickým onemocněním horních a dolních dýchacích cest, u kterých v první řadě, v důsledku nošení roušek, se projevuje zhoršení  zdravotního  stavu,  o čemž jsem se přesvědčila při vyšetřování u mnoha pacientů. Jsem přesvědčena, že lidé s chronickým onemocněním horních a dolních dýchacích cest by měli být jako první zohledněni ve výjimce. Místo toho jsou si nuceni i nadále, pod hrozbou trestů a pokut, likvidovat své zdraví.

Dle mého názoru přehnaná a neopodstatněná medializace vyvolává stres  v populaci a tím výrazně poškozuje  zdraví lidí. Opatření jsou naprosto iracionální a nevědecká.

Myslím, že naše trpělivost byla dostatečně dlouhá a odborná lékařská veřejnost by měla zásadním způsobem zasáhnout. Dosavadní postup při nepravdivé, nepodložené a odborně nezdůvodněné pandemii by se mohl naší populaci zle vymstít.

prim. MUDr. Pavla Nykodýmová, ambulantní plicní odd. Říčany

https://tadesco.org/nazory/

Zdroj zde

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.