…..jsem opět na cestách a píši Vám důležitá data WWG1 WGA….

16:54

1) Bude červený říjen, tak se připravte

Prezident trump připravuje „noty“ pro červený říjen:

„Lov je aktivovaný. Lovci se stávají lovenými. Patrioti mají vše pod kontrolou“

Vím, že je to výstižný vzkaz pro lidstvo. Mimojiné byl ve spojených státech pokus o převrat a svržení Prezidenta trumpa. Bestiality hlubokého státu se stupňují, vědí o jejich konci, vlak dojíždí na konečnou a proto tak zuří a rozzuřeně běsní.

Odhalení bude pro lidstvo gigantické.

**Mimo jiné mně přišla zajímavá zpráva od známého. Údajně byl proveden útok na firmu Huavej v Číně, která je právě výrobcem a organizátorem systémů 5G v Číně. Snad se jednalo o energetické zbraně. Neví přesně, budeme dále sledovat a datovat.

 

 

**Nechal jsem si zjistit, jaká letadla opět pomáhala při zatáhnutí nebe. Po několika volných měsících čistého nebe se snaží opět DEEP STATE z posledních sil chemtrailovat nebe. Ale už zbytečně. Jak jsme v minulosti psali, na ozdravení vzduchu a přírody byl použit v minulých měsících germániový prášek. Byl vyroben studenou fůzí v Rusku a poskytnut do jiných zemí. (Studená fúze je opak horké fúze, článek je na tadescu ZDE a ZDE)

Zachovejte prosím klid, leží v něm největší síla a nenechejte se nikým a ničím zvyklat. Nestojí vám to za ty nervy.

2) Kreatury nejodpornějšího ražení vládnou EU

Primitivové v EU asi zapoměli kdo vybudoval celou Evropu a obnovili opět zničené domy, památky a vše ostatní. Za výroky tohoto typu by měli všichni politici být ve Vorkutě či Quantanámu. VON DER LeYENOVÁ nezapře ve svých žílách krev svého otce A.H.

 

 

3) Zajímavá zpráva

Do konce tohoto roku je údajně jakákoliv imunita politiků a diplomatů zrušena. A to na celém světě. Zajímavé, proč byl tento krok zvolen. Čtenáři tadesca určitě vědí.

pokračování? nevím, dle času…..

tm komentuje

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.