…..jsem opět na cestách a píši Vám důležitá data WWG1 WGA….

16:54

1) Bude červený říjen, tak se připravte

Prezident trump připravuje „noty“ pro červený říjen:

„Lov je aktivovaný. Lovci se stávají lovenými. Patrioti mají vše pod kontrolou“

Vím, že je to výstižný vzkaz pro lidstvo. Mimojiné byl ve spojených státech pokus o převrat a svržení Prezidenta trumpa. Bestiality hlubokého státu se stupňují, vědí o jejich konci, vlak dojíždí na konečnou a proto tak zuří a rozzuřeně běsní.

Odhalení bude pro lidstvo gigantické.

**Mimo jiné mně přišla zajímavá zpráva od známého. Údajně byl proveden útok na firmu Huavej v Číně, která je právě výrobcem a organizátorem systémů 5G v Číně. Snad se jednalo o energetické zbraně. Neví přesně, budeme dále sledovat a datovat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

**Nechal jsem si zjistit, jaká letadla opět pomáhala při zatáhnutí nebe. Po několika volných měsících čistého nebe se snaží opět DEEP STATE z posledních sil chemtrailovat nebe. Ale už zbytečně. Jak jsme v minulosti psali, na ozdravení vzduchu a přírody byl použit v minulých měsících germániový prášek. Byl vyroben studenou fůzí v Rusku a poskytnut do jiných zemí. (Studená fúze je opak horké fúze, článek je na tadescu ZDE a ZDE)

Zachovejte prosím klid, leží v něm největší síla a nenechejte se nikým a ničím zvyklat. Nestojí vám to za ty nervy.

2) Kreatury nejodpornějšího ražení vládnou EU

Primitivové v EU asi zapoměli kdo vybudoval celou Evropu a obnovili opět zničené domy, památky a vše ostatní. Za výroky tohoto typu by měli všichni politici být ve Vorkutě či Quantanámu. VON DER LeYENOVÁ nezapře ve svých žílách krev svého otce A.H.

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Zajímavá zpráva

Do konce tohoto roku je údajně jakákoliv imunita politiků a diplomatů zrušena. A to na celém světě. Zajímavé, proč byl tento krok zvolen. Čtenáři tadesca určitě vědí.

pokračování? nevím, dle času…..

tm komentuje

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.